Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba hanimlar. Bende dusunuyorum, hem karin germe hemde basende liposuktion. Nasil secdiniz doktorunuzu? Vallah benim kac aydir kafam sisdi. Herkez baska birsey diyo, herkez baska fiyat diyo. Siz nasil karar verdiniz hangi dokdor olsun diye?

Tekrar tekrar okudum yazdıkları çok teşekkür ederim ayrıntılı anlatımın için Kızı 5 gün babaannesine bırakiim diyorum çünkü kucağıma gelmek aiter vs bu sefer üzülürüm.. kızım 3 yaşında bu arada yaşımda 30 şimdilik 2. Düşünmüyorum ama yıllar sonra istersem bana mani olmaz şnşallah karın germe.. bir de ne kadar sonra denize girerim sizce

uyanamamak var mı acaba
Allah korusun öyle düşünmeyin
Benim çok yüksek risk olmasına rağmen (daha önce pıhtı atmıştı ve genetik çıktı) hiç öyle düşünmedim evdekiler benden çok korktular. Ben şöyle düşündüm, eğer ömür bitmiş ise illaki başka bir şey vesile olur ömür biter (ameliyat olmasam bile) eğer ömrüm varsa bir şey olmaz güzelce uyanirim

sen ameliyat oldun mu cnm

Haklısın bende öyle istiyorum 2 çocukta karın gögüs gitti

Merhaba, bende gögüs büyütme birde karin germe düsünüyorum, boyum 1.67 m kilom 65
Ozan bitik den aldim randevu 31.07.17 Icin.
Bende göbek fitigi oldum ameliyat oldum mesh yama yerlestirildi.
Ozan beyle görüstünmü? Hangi doktorda ameliyat olmaya karar verdin? Fiyatini söylersen cok mutlu olurum.

Cnm hangi şehir de oldun dr un kimdi öncesi sonrası resmin var mı

Inan hiç de zor bir ameliyat değil. Hatta insan neden daha önce olmamışım diyor ben öyle oldum şahsen...
Karın germe ameliyatı olan arkadaşlar geçen hafta meme büyütme oldum kendimi toparlayınca da karın germe olmak istiyorum ama arzum77 aekadaşımızdan başka resim görmedim rica etsem resminiz varsa beni takip edebilirseniz çok sevinirim. Albümde birçok fotom mevcut rahat olabilirsiniz. Onun dışında ankarada olanlar dr larını memnun olup olmadıklarını vs anlatabilirlersee çooookkkkk büyük sevaba girmiş olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…