Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Karın germe ameliyatı olan arkadaşlar geçen hafta meme büyütme oldum kendimi toparlayınca da karın germe olmak istiyorum ama arzum77 aekadaşımızdan başka resim görmedim rica etsem resminiz varsa beni takip edebilirseniz çok sevinirim. Albümde birçok fotom mevcut rahat olabilirsiniz. Onun dışında ankarada olanlar dr larını memnun olup olmadıklarını vs anlatabilirlersee çooookkkkk büyük sevaba girmiş olursunuz
Canım Ankara'da 31 martta ozan bitik beye karın germe ameliyatı oldum ve cok memnunum. Resimlerime bakabilir siniz takibe aldım sizi..

Canım Ankara'da 31 martta ozan bitik beye karın germe ameliyatı oldum ve cok memnunum. Resimlerime bakabilir siniz takibe aldım sizi..
Cnm çok tşk ettim baktım resimlerine bayıldım özellikle dikişlerine bayıldım çok başarılı bir iş çıkarmış dr un

Cnm birde ozan bey hacettepe de sanırım siz hacettepe demi oldunuz yoksa özelde mi yaptı
Canım ben ilk ozan beye gittiğimde hacettepede idi o sırada ben 69 kiloydum bana 60 kilo olmadan sizi ameliyat yapamam çünkü pıhtı atar dedi... ama sözüm söz 60 kilo olun hemen yaparım dedi... ben kilo verip (3 ayda) gittiğimde ayrılmıştı next levele muayenehane açmış oraya gittim tabii tanıdı hemen yapabilirim dedi ve ameliyat günümü aldım Bayındır Hastanesinde yaptı...
Kendinisi ve ekibi çok titiz anastezist özellikle ilgi ve alaka gösterdi hem pıhtı problemim hem de diğer rahatsızlıklarımdan dolayı hatta ameliyattan sonra yanıma geldi odama nasılsınız diye...
Velhasıl hepsine dua ediyorum teşekkür ediyorum...

Karın germe ameliyatı olan arkadaşlar geçen hafta meme büyütme oldum kendimi toparlayınca da karın germe olmak istiyorum ama arzum77 aekadaşımızdan başka resim görmedim rica etsem resminiz varsa beni takip edebilirseniz çok sevinirim. Albümde birçok fotom mevcut rahat olabilirsiniz. Onun dışında ankarada olanlar dr larını memnun olup olmadıklarını vs anlatabilirlersee çooookkkkk büyük sevaba girmiş olursunuz
Ama ben sizin resimlerinizi göremiyorum

Slmmm kızlar sayfayı kullanmayı bilmiyorum ama yardımcı olursananuz sevinirim daha yeni uye oldum bende ameliyat olanlardanım banada destek olun lütfen zor günler geçiriyorum

Merhaba herkese bende 12 mayıs günü tam karin germe ameliyatı olacağım. Bir de bazenlerin için laser liposactions istiyorum ama çökme yada dalgalanma olur mu diye tereddüt ediyorum. Inş her şey güzel olur.

Merhaba herkese bende 12 mayıs günü tam karin germe ameliyatı olacağım. Bir de bazenlerin için laser liposactions istiyorum ama çökme yada dalgalanma olur mu diye tereddüt ediyorum. Inş her şey güzel olur.
Aynı gün ameliyatımız siz nerede olacaksınız?

Ay

Ayyy harikasın Canıım bu ayın sonunda olucam bende aşırı korkuyorum. Bende lipo olmucak ama tam karın germe olucak.. noolur bana moral ver
Resim moral olmadı mı :nazar: hiç korkma neden daha önce olmamışım dersin benim gibi:dua: benim de lipo yok yapılmadı dr pıhtı atar diye yapmadı... sadece kasları onardı fazla deriyi aldı:KK37: ama sonuçtan memnunum sağolsun doktorum :anneadayı:mutlu olacaksın karnın dümdüz olacak :nazar:

Resim moral olmadı mı :nazar: hiç korkma neden daha önce olmamışım dersin benim gibi:dua: benim de lipo yok yapılmadı dr pıhtı atar diye yapmadı... sadece kasları onardı fazla deriyi aldı:KK37: ama sonuçtan memnunum sağolsun doktorum :anneadayı:mutlu olacaksın karnın dümdüz olacak :nazar:
Kaç gün oldu ameliyat olalı?? Uf ne biliim korkuyorum kızım var 3 yaşında onu da düşünüyorum kaç gün onunla ilgilenemem acaba? Mayıs sonuna alıcaktım gün acaba hemen mi alsam ???

Kaç gün oldu ameliyat olalı?? Uf ne biliim korkuyorum kızım var 3 yaşında onu da düşünüyorum kaç gün onunla ilgilenemem acaba? Mayıs sonuna alıcaktım gün acaba hemen mi alsam ???
Tam 30. Günüm. Fazla sıcaklara kalma derim çünkü korse oluyor. İlk bi kaç gün dikkat etmen gerek sonra her geçen gün iyi oluyorsun zaten:KK14:

X