Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kilo verecekseniz seneye kadar iyice sarkmasını bekleyin, kilo vermeyecekseniz ve iyileşme aşamasında ikisine birden katlanırım diyorsanız olun ama aklıbaşında bi dr un ne söylediği önemli kendi fikirlerimizden çok ,şimdiden geçmiş olsun :)

çok haklısın ama doktorlar kafımı karıştırdı biri kombin ol dedi digeri kombin riskli dedi bende iki acılı ameliyatı aynı anda acaba çekebilşr miyim bilemedim!birde bebek ekimde 14 ay bitiyor emziriyorum kac gün bebiş memesiz kalacakfıtıgım çok çirkinvallahi zor işler birde anestezi korkum var uyanamazsam cocuklarımı düşünüyorum ufff çok zor süreç...

Kombin riskli diyen doğru söylemiştir muhtemelen bana da söylendiği gibi :) yoksa neden alacağı parayı ertelesin

Anesteziden hiç korkma çünkü anestezi için önce tahlil yapılıyo tadını çıkar oh mis kafa boş uyu :) kalk ki karnın dümdüz :) göğsü de göğüsle tamamen işin bitince olursun :)

Türk filmi ajitasyonu gereksiz panik yapma olumlu düşün iyi düşün ameliyat olunca çocuklarına daha faydalı olacaksın sonuçta .. kötü şeyleri ağzından bile çıkarma hiçbişey kaybolmuyo evrende ne dediğine neyi çektiğine hep dikkat et derler ya öyle :)

Anesteziden hiç korkma çünkü anestezi için önce tahlil yapılıyo tadını çıkar oh mis kafa boş uyu :) kalk ki karnın dümdüz :) göğsü de göğüsle tamamen işin bitince olursun :)
Haklısın bende öyle istiyorum 2 çocukta karın gögüs gitti

Tekrardan merhaba kızlar 12 Mayıs benim de büyük gün karın germe operasyonu olcam 88 kilo bilşyordum kendimi dr 8 kilo ver gel dedi kendi kendime uğraştım 1 kilo verdim baktım olmayacak sizin de önerdiğiniz gibi diyetisyene gittim bende insülin direnci ve metabolik sendrom var bu arada meğer ben 90 kiloymuşum şimdi asılıyoruz işte ne verirsem o güne kadar. Doktoru aradım biraz ileri atabilir miyiz diye randevular o kadar yoğunmuş ki kışa kalır dediler. Diyetisyenim de bir hayli kafamı karıştırdı sezeryan x 100 katı acı dedi içerideki bütün yağı eritmen gerekiyor ki sonuç güzel olsun dedi 4 senedir sürekli uğraşıyorum 20 kilo verdiğim oldu ama karnımdaki yağın büyük kısmı erimedi böyle karışık duygular içindeyim

Canım kolay gelsin inşallah diyetisyene gitmeniz iyi olmuş yalnız ameliyat hakkında şunu söyleyebilirim, hiç de korkulacak bir şey değil...ben daha önce belimden ameliyat olmuştum yani kıyas kabul etmez o ameliyatta günlerce kendime gelememiştim ama karın germe ameliyatında öyle bir şey yok hemen kendinize geliyorsunuz üstelik benim hem emboli problemim vardı başka rahatsızlıklarım da vardı yani bu kadar şeye rağmen şükür korkmayın yani...

Benimde randevu mayısta çok heycanlıyım bakalım ne olcak eşim ablam bebegim gitcegiz doktorun yorumu tavsiyesi ne olcak çok merak ediyorum

@Nur1971 sağol böyle şeyler duydukça çok rahatlıyorum

hahaahha panic yapma diyen senmisin :)))) özel mesajların var bana 7 side panicle :))))) valla karın germe meme ameliyatları güzel ameliyatlar hiç korkmayın bugün olsa yine yatar olurum rahat olun

başladın verirsin tarihine kadar ne verirsen kardır ameliyat sonrası da diyete devam edersin istediğin görüntüye kavuşursun sıkma canını evet dr yoğunmuş forumdan arkadaşımız oldu ameliyat yok ya 100 katı acı falan fazlaca abartmış karın germe çok acılı bir ameliyat değil valla billa nazlı değilsen :)

hahaahha panic yapma diyen senmisin :)))) özel mesajların var bana 7 side panicle :))))) valla karın germe meme ameliyatları güzel ameliyatlar hiç korkmayın bugün olsa yine yatar olurum rahat olun
Ahahahaha ahahahahahaha ben rahatlatayım dedim de beni kim rahatlatsın hahahaha :)) amaaa kim rahatlattıııı sen rahatlattııınn... kadının dibisin dibi :))

Bunları bana da anlatmış rahatlatmıştın

morların,fuşyaların kadınıyız biz :))))))))) ne demek kuzum yardımım dokunduysa ne mutlu
Sevindiriğim salak salak dolaşıyorum ortalarda kettle ın üzerine demlik diye sürahiyi koymaya çalıştım yemek yaparken de tencere altını değil diğer ocağı yakmışım tam leyla yım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…