Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Meraba kızlar daha önce de yazmıştım ikiz gebelik sonucu karnım cok deforme oldu ıkı hafta sonra gögüs küçültmeyle birlikte karın germe olucam cok heyecanlıyım karın germeden vazgececek gibiyim bitaraftan ikisini ol kurtul diyorum kendime kac ay kucaga alamadınız bebeklerinizi fotografı olanlar gösterirseniz cok sevinirim

Kızlar bende haziranda ameliyat olacağım tam karin germe bende sizin fotoğraflarınızı merak ediyorum nasıl görebilirim çok iyi bilmiyorum.. cok korkuyorum ama olmakta istiyorum..ameliyat olanlara çok özeniyorum bende bir gün o günü yaşarım inşallah

Çok tessekkür ederim ameliyattan ne kadar zaman sonra çektiniz fotoğrafları.. dikişleriniz çok güzel düzgün olmuş çok geçmiş olsun bende bugünleri görmek istiyorum
Gönlünüze göre olur inşallah...resimler önce attıklarım bi kaç günlük sonrakiler 10. Gün en son yani dün yüklediklerim de 30. Gün... daha bir ay oldu zaten.

Gönlünüze göre olur inşallah...resimler önce attıklarım bi kaç günlük sonrakiler 10. Gün en son yani dün yüklediklerim de 30. Gün... daha bir ay oldu zaten.
Nur hnm. merhaba bende görebilirmiyim acaba ameliyat izinizi? ben seneye düsünüyorum yaptirmayi...daha önceki mesajlardaAnkara`da 8 bin liraya yaptirdiginizi yazmissiniz peki bu ücreti 1 keredemi aliyorlar yoksa taksit yapiliyorlarmi?

yok cnm özelde lipo olmıycak.
anladım cevapladığın için teşekkürler ameliyat tarihine kadar verebileceğimiz kadar kilo verip ameliyatı yağ aldırmadan yapmak daha iyi diye düşünüyorum bende lipo istemiyorum söylediğin fiyat iyi aslında biraz sabırla para biriktirirsem olmıycak bişey değil ameliyat olmak isteyenlerin inşallah allah yardımcısı olsun çünkü böyle bi karınla mutsuz bi şekilde yaşamak çok zor

Merhaba canım özeller de bu fiat normal aslında benimki daha fazlaydı lakin daha önceden ozan beye gidip ameliyata karar verdiğimiz için (o zaman hacettepede idi) biraz ikram yaptı...yoksa daha fazla. Bir de yapılacak işleme göre değişiyor benden yağ alınmadı lipo yapılmadı...
Ankara'da bi kaç özel hastaneye sormuştum 16 bin diyen de oldu 10 bin diyen de...
Hepsini nakit verdim ben. Sizi takipe alıyorum bakabilirsiniz resimlere.

cok tesekkürederim....gayet iyi gözüküyor en merak ettigim göbek deligiydisanirim ilk baslarda degil ama sonradan göbek deliginde belirginlesip cikmaya baslamis...ben göbek deligimi özledim...acaba ameliyat sirasinda yeniden göbek deligimi yapiyorlar yoksa eski göbek deliginmi meydana cikiyor(ben eski deligin meydana cikiyor diye biliyorum)...gecmis olsun umarim bir an evvel son kalan izlerde yok olur... tesekkürler

canım devlette daha uyguna bile yaptırabilirsin4.500/5000 gibi

Merhabalar,

Ozan Bey benimde 03.3014 tarihinde burun ameliyatımı yaptı.Burnum doğal ve güzel bir görünüme kavuştu (Dikiş izi hariç) ancak ameliyattan hemen sonra nefes alıp vermekte sıkıntı yaşadım bunun geçici bir süreç olduğunu söyledi .Bunun üzerine birkaç ay geçti ancak hala aynı sıkıntıyı yaşıyordum bir süre sonra yine muayene etti konkalarımın şiştiğini bunların alınması gerektiğini söyledi .Ozan Bey in yoğunluğundan dolayı ben çok zor olan o süreci yaklaşık 3 kadar daha yaşamak durumunda kaldım .Sonunda radyofrekans yöntemiyle konkalarımdan Ozan bey sayesinde kurtuldum derken aynı sürece bir kez daha yaşıyordum, hala nefes alamıyordum kendisine bir sure sonra bir kez daha gittim cünkü sol burun deliğimden nefes alamıyordum,bana sağ burun deliğini olması gerekenden fazla açmışız ,sol burun deliğinin ise olması gerektiği kadar açıldığını dile getirdi (eğer öyleyse yine bir hata var)çok anlamsız bir açıklama yaptı.Sonuç ben hala nefes alamıyorum.ben sadece güler yüzlü olmasını göz önünde bulundurarak bu dr ye çok iyidir diyemeyeceğim onun veya başka bir dr nin güler yüzlü olması elbette önemli ancak benim beklentim ömrümde kendisini en fazla birkaç saat göreceğim birinin bana güler yüzlü olması değil, sağlıklı ve güzel bir burun yapması mutlu ederdi.ben şuan nefes alamıyorum son olarak kendisine ulaşamıyorum artikşuan iyi bir kbb ci arıyorum ..BURADA AMELIYATTAN BIRKAC HAFTA SONRA YAZILAN MESAJLARI ÇOK DIKKATE ALMAYIN DERIM. ÇÜNKÜ ASIL SIKINTI YENILENEN ORGANIN YADA UYGULAMA YAPTIRILAN BOLGENIN BELLI BIR SÜRE SONRASINDA SIKINTI YARATIP YARATMAYACAGIDIR.BENDE ILK 1AYI DEGERLENDIRECEK OLSAYDIM BURAYA ÇOK İYİ OLDUĞUNU YAZARDIM AMA BURADAKI YAZILAR ÇOOOK ONEMLI LÜTFEN YANLIŞ YONLENDIRME YAPMAYALIM.BENIM YAZDIKLARIM BENIM TECRUBEMDI UMARIM IŞIK OLUR ..SAĞLIKLA KALIN

Ozan Bey bu yorumu lütfen sildirmeyin/silmeyin .Yorum yapma hakkımı benim yorumumu silerek elimden almayın .demek böyle oluyormuş olumsuzlar siliniyor ve herkes çok memnun imajı veriyorsunuz

Geçmiş olsun. tabi ki her ameliyatın komplikasyonları var sizde de öyle olmuş...
Ben kimseyi yanlış yönlendirmiyorum soruyorlar aynen sizin yaptığınız gibi ben de yorum yapıyorum ne eksik ne fazla...
Kendisinin ilgi ve alakasından çok memnun kaldım ayrıca her istediğim de ulaşabildim ve sorularıma cevap alabildim...ekibinden de aynı şekilde çok memnun kaldım ki benim daha önce emboli atmıştı ve genetik çıktı yüzde elli...Ozan beyden önce bir çok dr a gittim prof da dahil hiç kimse oturup bana olacakları riskleri anlamadı yaparız dediler fakat ozan bey kesinlikle yapmam eğer yaparsak pıhtı atar 60 kilo olup gelin o zaman yaparım dedi ve iki saat anlattı...
Ben de kendisine güvenip kilo verdim ve ameliyattımı oldum ve memnuniyetimi de dile getirdim. Çünkü burada soru soruyor arkadaşlar ve resim görmek istiyorlar ben buradan çok faydalandığım için ben de sorulara cevap veriyorum...
Ne yaşadıysam o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…