Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bende istiyorum korkuyorum

Sezeryanın yüz katımı ay yok öyle bişey..ammada abartmış..sezeryanın yanından bile geçmiyor merak etme..tabiki ağrı acı oluyor,ama dayanılmayacak ölümcül ağrılar kesinlikle deyil..
Verebildiğin kadar vermeye çalış kilo..kâr kârdır..veremediğinide sonra verirsin..burda sonradanda kilo vermeye devam edip çok güzel sonuçlar alanlarda var..İnşallah senin karnından çok güzel sonuç çıkıcak..sende bizim gibi keşki daha önce yaptırsaymışım diceksin

kızlar hep özel hastanedemi ameliyat oluyosunuz ? devlette olan kimse yokmu bi el atın banada ya ? :)

kızlar hep özel hastanedemi ameliyat oluyosunuz ? devlette olan kimse yokmu bi el atın banada ya ? :)
Bi arkadaşımın annesi Beykoz Devlet hastanesinde oldu arkadaşım orada hemşire olduğu halde 3,4 bin civarı vermişler malzeme parası yani sanırım ücretli devlet hastanelerinde de

Diyetisyene gitmem isabet olmuş bir hafta da kendim uğraşıp 1 kilo vermiştim şimdi 2 günde 2 kiloya yakın verdim üstelik yürüyüş yapamadan bıgün bu gazla yürürüm artık :)

Sevindiriğim salak salak dolaşıyorum ortalarda kettle ın üzerine demlik diye sürahiyi koymaya çalıştım yemek yaparken de tencere altını değil diğer ocağı yakmışım tam leyla yım :))

rahat ol gez toz yemek tencere yakma :))))) morları giyin gezmene bak ameliyat sonrası düz olacak karnını düşün :)) ama benim gibi gez ye iç yapma alma kilo sonrası :)

Huhu kızlar yıllar önce meme büyütme ameliyatı olmuştım her gün forumda olan arkadaşlarla konuşuyodum karar verme aşamamda sizlerin etkisi çok büyüktür.. şimdi evlendim 3 yaşında kızım var silikonlu göğüslerimle şahane emzirdim kızımı 2 yıl.. 1.65 boyunda 48 kiloyum eski halime döndüm hatta 1 gr yaş bile yok ama gel gelelim buruş buruş sarkık berbat bi karın kaldı.. mayıs sonunda ameliyat olmak istiyorum ama gene sizin desteğinize ihtiyacım var.. doktorum bana lipoya gerek yok dedi tam karın germe olucak ve karın kaslarım dikilicek.. acısından korkuyorum açıkçası ayrıca yıllar sonra 2. Çocuğu istersem riskleri varmı ??? Kızımı kaç gün babaannesinde bırakiyim kaç günde toparlanırım tecrübelerinizi paylaşırsanız hemen ameliyat günümü alırım

Merhaba arkadaşlar şimdilik öncesi fotoğraflarımı yükleyebildim sayfama 12 mayıstan sonra önce sonra olarak güncellerim artık

Selam,

ben 1 Mart'ta tam karın germe ve meme dikleştirme oldum, ilk 3 gün çok eğiktim,4.gün işe geldim,ama narkozu atamadığım için sanırım tansiyonum sürekli düştü ilk günler,tekrar izin kullandım.evde dinlendim. benim tavsiyem mümkünse 10 gün dinlenin.

Kızımı kucağıma alıp kaldırmadım çok uzun süre. riskli çünkü. acı hiç çekmedim,ne ameliyat sonrası ne de drenler çıkarken. kendimi çok şartlamıştım acısa da dayanıcam,değicek ilerde diye.sadece kas ağrısı oldu.çok spor yapmışım gibi,gergin oluyor tabi karın onun etkisi var. Diğer sorunuz ; 2.çocukta alıcağınız kiloya bağlı. ben de sormuştum bu soruyu doktoruma :)

Onun dışında beni tek zorlayan narkoz yüzünden birkaç gün yaşadığım tansiyon düşüklüğü ve öksürük krizleriydi,dikiş patlar sandım,öksürürken acıyodu,ama doktorum bu sargılarla ve sağlam dikişlerle bişey olmaz merak etme diyince rahatladım. bol su ve boğazımı rahatlatan şeyler içtim,pastil de iyi geldi.tansiyon ve eğik yürüme yüzünden de birkaç gün yemeğimi vs yapamadım.Allah'tan annem bende kaldı. yardımcı olacak birisi iyi olur o günlerde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…