Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hanimlar bisi sorcam ameliyat olduktan sonra yanimizda refakatcibolmasi gerekiyormu bide neler gerekiyor orda yazarmisiz lutfen
Ben bir cok kez ameliyat oldum yanimda refakatci yoktu ilk gecemde ve gerek duymadim hemsireler zaten ilgileniyor herseyle...
Orda karin germe olacaksaniz en rahati hastanenin verdigi citcitli gecelik .. Ben onla kaldim ertesi gun alt ust pijama giyindim
Islak mendil
Dis fircasi
Tarak
Ic camasir
Gunluk ic camasir pedi
Kosmetik istege bagli
Kafeye inmek istersen uzerine sabahlik tarzi
Terlik
Meme ameliyati da olursaniz genis bir tshit yada onden citcitli birsey olsun
Bazilari pipet de goturuyor ama ben ihtiyac duymadim

Bende yeni üye oldum kızlar..karın germe ameliyatı olanların fotoğraflarını nasıl görebiliyoruz yardımcı olabilirmisiniz baba rica etsem,siteyi kullanmayı öğrenemedim henüz :)

Bende yeni üye oldum kızlar..karın germe ameliyatı olanların fotoğraflarını nasıl görebiliyoruz yardımcı olabilirmisiniz baba rica etsem,siteyi kullanmayı öğrenemedim henüz :)
Merhaba. Resimleri görebilmek için seni izlememiz lazım ama öncelikle güvenebilmemiz için senin de resim eklemen lazım. Karşılıklı izlemeyle görülebilir resimler. Albümlerde özel fotolarımız olduğu için tedbirli olmak gerekiyor.

ya selam nasıl gorebılırım fotları karın germe ben de olacagım yıl sonunda ancak ters karın germe olacak. Sizin ki nasıldı?

Çok gecmısler olsun tekrar

ya selam nasıl gorebılırım fotları karın germe ben de olacagım yıl sonunda ancak ters karın germe olacak. Sizin ki nasıldı?

Dikey bir iziniz olacak sanırım. C ChAneL81 arkadaşımızında dikey izi vardı. O daha iyi yardımcı olur size
Benim fotolarımı görmeniz için beni izlemeniz gerekiyor. Profilime girin ve izle seçeceğini seçin

Ters karın germe pek kimsede olmadı başlıkta genelde çok fazla yağlı ve büyük karında bazı drlerin tercih ettiği bir teknik ama çok eskide kalmış artık pek tercih edilmiyor ; arzum77 bahsettiği arkadaşın ki pirecing izi idi yani ters karın germe değil bir kaç dr den siz fikir alın hangi teknik yapılacak bir fikir oluşur en azından

Bahsettigim dikey kesi izi,pıercıng izi değilki .. Yahu dikey kesisi yokmuydu onun? Hani deri yetişmeyince,eski göbek deligi alınan deride kalmayınca oluşan dikey kesi?

Bahsettigim dikey kesi izi,pıercıng izi değilki .. Yahu dikey kesisi yokmuydu onun? Hani deri yetişmeyince,eski göbek deligi alınan deride kalmayınca oluşan dikey kesi?

ama ters T karın germe çok başka bişey arzum aynuröz vardı eskiden rumuzlu mesela o ter T karın germe idi ortadan ve boydan boya koca dikey ve ene iz senin bahsettiğin kısa bir dikey iz görmüştüm ben seronunkini

ama ters T karın germe çok başka bişey arzum aynuröz vardı eskiden rumuzlu mesela o ter T karın germe idi ortadan ve boydan boya koca dikey ve ene iz senin bahsettiğin kısa bir dikey iz görmüştüm ben seronunkini
Onu bilmiyorum işte,olabilir evet.. Forumda hiç rastlamadım o kadar büyük T kesi. Küçükleri gördük

Onu bilmiyorum işte,olabilir evet.. Forumda hiç rastlamadım o kadar büyük T kesi. Küçükleri gördük

Bu başlıkta idi hatta sende aslında şok olmuştum orataya atmıştı kızcaz hepimiz şok olmuştuk dediğim gibi çok eski bir teknik dr ler artık öyle karnı hem ortadan hem enden boydan boya yarmıyorlar az dikiş kesi izi ile sorun çözmeleri en güzeli

Evet benimki piercing izi degildi eski gobegimin izi yani dikey iz deri yetismemis.. Ama extra hediye olarak birde piercing izim de mevcut
Arkadasin bahsettigi dikey iz degil sanirim boydan boya dikey izden bahsediyor o cok sarkik ve buyuk karinlarda yapiliyor birde bir sekil germe daha var oda meme altindan boydan boya kesiliyor deri yukari dogru cekiliyor.. En son teknik alta sarkma olmayinca gobek uzerinde sarkma olunca yapiliyor sanirim..

he işte benim dediğimde bu aynuröz ve eski bir arkadaşta olmuştu garip çok garip ve fazlaca kesme dikme yani ne kapanır o iz mayo anca giyecek meme altından aşşağı ve bikini bölgesinden kemiğe işte olan Ters T kesi karın germe senin pay olmadığı için olan yer görmüştüm ben piercingi bir gün çıkarrtım delik kapanmak üzere idi hemen taktım şansım var Allahtan orada iz kalmaz

Senin taze izin ondan hemen kapanir ve sadece ust tarafta ki piercing deligi gozukur eger iz kalirsada..

Benim ki farkli eski gobek deligim izi dikey iz artik o dikey izinin az bir ustunde iki delik izi var oda piercingin giris ve cikis izi gerilince ortaya cikyi oda resim yaptim belki anlatamamisimdir diye

he cizim süper olmuş işte senin ki ters T kesi değil o minik dikey izi düzeltiyorlar zamanla hafiflemezse dikiş izi belirgin kalırsa ama o koca T düzelme şansıda yok ben asla tercih etmezdim koca göbek kalım derdim kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…