Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Gecmis olsun canim merakla sonucunu girmek icin sabirsizlaniyorum cok mutlu ol

Arkadaşlar merhabalar. Az önce üye oldum. Daha evvelden takip ediyordum. Karın germe ve meme dikleştirme için dr. Nezail Demirciler le görüştüm. Bugün de görüşmeye gideceğim. Hala kararsızım kafamda deli sorular. Izler. Iyilesme süreci. Gerek var mı. Yok mu. Cildimde hiç çatlak yok. Durduk yerde izler olacak. 2 Doğumum da normal. Sezaryen izi de yok yani. Izler daha sonra eşime kötü görünür mü... falan falan
Ve resimlerinizi görmem mümkün mü. Nasıl görebilirim. Iyilesme sürecindeki arkadaşlarada acil şifalar dilerim. Sevgiler.

Hoşgeldiniz başlığı tamamen okursanız Ankarada olan arkadaşlar çokdu memnun kalmışlardı doktordan kolay gelsin

artık eve döndük kürkçü dükkanı diyet spor başlığı aç emrum ameliyat sonrası yiyip gezen şişenler diye

Nasıl şiştim diye resim atacaktım ama beceremedim zuzu53 yoğun o yapmıştı sonkileri artık canlı görürsünüz buluşmada

Son düzenleme:
Tam karın germe ameliyatımın ikinci Ay'ı bugün. doktorum karın çalışmam için altı ay beklemem gerektiğini söyledi! Çok uzun bir süre Değilmi?

Karın ve meme ameliyatında 10. Gün hala dik yuruyemiyorum agrılar minimum ama bagzen nefes alamiyorum siddetli bir agrı geliyor sol kaburgadan uyku uyumak haram oluyor sonra geciyor oturamiyorum sirt agrisi fazla yatiyorum genellikle bazende dolaniyorum ufak tefek isleri yapabiliyorum yan donerek kendim kalkabiliyorum hala cenin gibi yatmak cok zor duz uyumak istiyorum ve düz yurumek bayram geliyor napcam bilmiyorum

hilkad geçecek cnm merak etme
Ben hep böyle mi kalacak korkusu yaşıyordum üç ay bitti dördüncü ayındayım eski günlerime döndüm

tüm kadınlar kulübü üyesi arkadaşların mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar yaşayın inşallah

Bende yaptiricam kızlar hem karın hem göğüs ama hala çocuk emziriyorum. Oğlumun iki yaşına gelmesini bekliyorum bu arada fikir ediniyorum sayenizde. Ama benim karnında çok çatlak var yaygın yani nasıl olacak hiç bilmiyorum ameliyattan sonra bile çatlağım çok kalır

Teşekkür ederim cok naziksiniz girdim fotolara ama göremiyorum acaba benmi beceremedim nasil bakicam yardımcı olursanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…