Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Evet yok o uzun dikis degil benimki o uzunu da gordum bende nette anca tek parca mayo ile gizlenir dovme de guzel olmaz boydan boya
En azindan gobek gider kiyafetle de o bile mutlu eder en son cagre oysa eger illede gerdirecez yani

Evet yok o uzun dikis degil benimki o uzunu da gordum bende nette anca tek parca mayo ile gizlenir dovme de guzel olmaz boydan boya
En azindan gobek gider kiyafetle de o bile mutlu eder en son cagre oysa eger illede gerdirecez yani

ayyyy yok töbe ben o aynurum şehir dışında devlet hastanesinde bir dr ye olmuştu kızın karnı okey öncesi kötüymüş ama o kocaman iki dikiş kesi izi çok mutsuzdu buraya geldi ik dr de gezdi biri bizim dr ama yanaşmadılar revizyona sonra ne oldu bilmiyorum valla çıplakken görüyoruz o izleri bizi mutsuz eder hele sen sakın sakın ilerde de koca T yi yaptırma intihar eden kesin kaldırmaz bünyen piercing izine bakınca üzüldün onda ağıt yakan boşver

Bu arada k. k yı da özlemişim yahu sonbahar gelsin de tayfa yine yazalım geyikte yapalım
yazın herkes bi yere dağılıyor yeni estetiklere dönüşler başlar artık

Yok allahtan bana gerek degil o tur germe kesin kafayi yerim ufak dikey iz dunyami kararti o olsa nolurdu onun cagresi var en azindan ama dedigin gibi diger ize cagre yokki kesilmis bir kere ortadan :/ bu arada evet yaz bitiyor kilolar geri geliyor haliyle yine dolup tasacak burasi germe diye

Bak üşenmemiş çizim yapmış birde :)) Kalemine kurban

sorma sorma revizyonlara yatarız sırayla artık hemde ne gelme ben direk artık tepeden selfi çekiyorum en ince öyle oluyorum neyse dr ler ve paralarımız sağolsun

Selam kızlar.
Forumda yeniyim.
Geçmişe yönelik okudukça kayboluyorum forumda.
Ankara da karın germe ameliyatı olan varmı?
Ankara da iki doktor ile görüştüm Fiyatları İstanbula göre sanırım yarı fiyatı. Akay ve Hacettepeden görüştüğüm doktorlar sonuçları nasıl olur bilemiyorum. Forumda okuduğum kadarıyla Hasan Fındık tan çok memnun kalınmış fiyatını bilmiyorum

dikey olmayacak ız karnın altında degıl de ustunde oluyor göğüs altı sebebı de alt ksrında sorun yok gobek deıgının ust kısmında oldugu ıcıhn derı fazlası ancak yukarı dogru gerılmesı gerekıyor.

ızlemeye alıyrum hemen

Evt ters karın germede iz kasıkta deil meme altında oluyor. Niye cnm senin altta hiç sorun yok mu yani bütün sorun üsttemi? İzin kasıkta olması daha iyi. Ama illa meme altında olacaksa bari memelerde de sorun varsa onları da yaptır bari ize değsin

Merhaba arkadaşlar bende karın germe ve meme protezi ameliyatı olucam Yakup Karabağlı ya özellikle karın germe ile ilgili deneyimi olan var mı meme de çok iyi olduğunu duydum fakat karın germe de tereddütteyim. Bayırgülü olmuştu sanırım o doktora bana yardımcı olun lütfen

Merhaba hep gogusten bahsetmisim karın germe ameliyatımda 4. Gunum gerilme dısinda pek agri sizi yok cunki uyusuk hissetmiyorum gunluk pansuman yapiliyor lipodan dolayi sag sol mor tabi ama gobek gitmis suanda bile duzduz duruyor uyusukluk gecipte dikisler acimaya baslayinca kotu iste

Selam kızlar
Ne var ne yok? Epeydir giremiyorum.yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmiş.ameliyat olacaklara sağlıklı sonuçlar dilerim.Diğer arkadaşlarım sanırım tatil hepimize yaradı.Kışın diet ve spordan bahsederiz artık bol bol.şahsen ben dümdüz değilim yani

memeler yapıldı zaten nısan ayında bakalım bırkac dr daha gezecegım

:)) ne güzel çizmişsin cnm bayıldım. O alttaki V ne? :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…