Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Insallah tek derdim disti disi yaptirdim sira baska yerlere geldi insan alisinca duramiyormus yahu :)
aynen bene önce dişlerde başladım sonra kilo verdim karnı gerdirdim daha çok iş var sırada memişler bir kaç lipo dokunuş en son epilasyona niyetliyim bu iş bitmez dediler inanmadım gerçekten bağımlılık yapıyormuş :KK14:

aynen bene önce dişlerde başladım sonra kilo verdim karnı gerdirdim daha çok iş var sırada memişler bir kaç lipo dokunuş en son epilasyona niyetliyim bu iş bitmez dediler inanmadım gerçekten bağımlılık yapıyormuş :KK14:
Ben eger olursa gogusle gerdirmeyi ayni anda istiyorum tek seferde toparlanmak icin konuscam cumartesi hakikaten bitmiyor bacak var burun var komle degistiremiyormuyuz bedeni teknoloji yerlerde kendimi verip megan foxs felan alamiyormuyum yani :)))))

Kendi adima hosbuldum formda yeni digilim dis tellerimden sonra dustum buraya :kahve: bitmeyen estetik duygularima hakim olamoyorum :) ya bide bisi rica edicem karin germe yaptiran arkadaslar beni takipedebirmi cok merak ediyorum nasil oldu gobusleriniz dikis izleri ne durumda bide sanirim dikisten sonra digme yaptircam o dikiste bizmasin piskolojimi
Screenshot_2016-08-25-12-42-46-1.png

Kendi adima hosbuldum formda yeni digilim dis tellerimden sonra dustum buraya :kahve: bitmeyen estetik duygularima hakim olamoyorum :) ya bide bisi rica edicem karin germe yaptiran arkadaslar beni takipedebirmi cok merak ediyorum nasil oldu gobusleriniz dikis izleri ne durumda bide sanirim dikisten sonra digme yaptircam o dikiste bizmasin piskolojimi Eki Görüntüle 1875455
Meme altındaki dövmeyi daha çok sevdim :)) Karındaki aşırı kalın..

Belki izin çok güzel iyileşir ve dövmeye gerek kalmaz :KK66: Bende ameliyattan önce dövme yaptırırım diyordum ama maşallah gerek kalmadı.. :nazar:
Insallah canim canimya sezeryanim cok gozume batiyirdu insallah gerek kalmaz ya bisi sorcam siz yaptirdiniz sanirim sezeryan dikisin tam ustundenmi altindanmi kesiyorlar ben biraz daha alta olursa iyi olur diye dusunuyirum ordaki catlaklarda yok olur bu arada resimlerinizi gordum ilham kaynagi oldu yeminle cok mutlu oldum cumartesiyi iple cekiyorum :KK76:

Son düzenleme:
Insallah canim canimya sezeryanim cok gozume batiyirdu insallah gerek kalmaz ya bisi sorcam siz yaptirdiniz sanirim sezeryan dikisin tam ustundenmi altindanmi kesiyorlar ben biraz daha alta olursa iyi olur diye dusunuyirum ordaki catlaklarda yok olur bu arada resimlerinizi gordum ilham kaynagi oldu yeminle cok mutlu oldum cumartesiyi iple cekiyorum :KK76:
Ben normal doğum yaptım,sezeryan izi nerde olur bilemiyorum :))
Çizimde benimde çok aşağıdan yapıldı,ordan kesi yapıldı. Ama işte gerginlikten dolayı yukarı çıkıyor yinede,orda kalmıyor :)
Mümkün olduğunca aşağıdan yapılır kesi zaten. Benim çok fazla deri yoktu,dikey iz olmasın diye çok uğraşıldı. İlk başta kesi izim yukarıdaydı ama Zaman'la indi sonuçta. Deri rahatladıkça kendini bırakıyor. Sabırlı bir süreç gerektiriyor ameliyattan sonra :)

Selam kizlar bende 11 ayda karin germe amaliyati olacagim.karin gerdiren arkadaslar benide takipe alabilirmisiniz bende cok merak ediyorum dikisler nasil

Ben normal doğum yaptım,sezeryan izi nerde olur bilemiyorum :))
Çizimde benimde çok aşağıdan yapıldı,ordan kesi yapıldı. Ama işte gerginlikten dolayı yukarı çıkıyor yinede,orda kalmıyor :)
Mümkün olduğunca aşağıdan yapılır kesi zaten. Benim çok fazla deri yoktu,dikey iz olmasın diye çok uğraşıldı. İlk başta kesi izim yukarıdaydı ama Zaman'la indi sonuçta. Deri rahatladıkça kendini bırakıyor. Sabırlı bir süreç gerektiriyor ameliyattan sonra :)
Valla ameliyat olsunda sabir ederiz yillardir bunlarla yasayip zaten sabir etmisiz dimi ama :) guzellik bedel ister derler insallah sorunsuz problemsiz bir ameliyat geciririm ben vede benim gibi yaptircak olan arkadaslar

Valla ameliyat olsunda sabir ederiz yillardir bunlarla yasayip zaten sabir etmisiz dimi ama :) guzellik bedel ister derler insallah sorunsuz problemsiz bir ameliyat geciririm ben vede benim gibi yaptircak olan arkadaslar
İnşallah canım,önemli olan zaten sorunsuz süreçlerin olması :KK66: Herkese nasip olsun güzel sonuçlar :KK66:

Hanimlar bisi sorcam ameliyat olduktan sonra yanimizda refakatcibolmasi gerekiyormu bide neler gerekiyor orda yazarmisiz lutfen

Hanimlar bisi sorcam ameliyat olduktan sonra yanimizda refakatcibolmasi gerekiyormu bide neler gerekiyor orda yazarmisiz lutfen
bence refakatçi şart ben gecelik gitmiştim birde sabahlık rahat ettim önden boydan boya fermuarlı gecelikler var bnmki normal gecelikti rahat ettim terlik ıslak mendil havlu peçete küçük havlu kolonya normalde bir yatan hastanın yanında ne olması gerekiyorsa onlar hee kullanılır kullanılmaz önemli dil sen yinede al çantana şimdiden geçmiş olsun canım :KK66:

X