Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

cnm yaz dönemi olunca bende aldım kilo birde spor yapamayınca ama başladım bir aya gider hepsi 7 ay olmuş ben birşey olacağını sanmıyorum sende içini ferah tut bence tahriş falan olmuştur
heralde büyük ihtimal dediğin gibidir hayatım ama ben zorladım heralde kendimi ağır kaldırıyorum ev taşıma telaşımız var ondan mı acaba diyede söylicem Dr yaa zaten varya dümdüz olalım diye yedik bitirdik kendimizi biraz saldık kilo aldık ayy nolcak böle halimiz bende başlıcamda diyete bir türlü başlıyamadım kızımın okul işi anadoluyu kazandı çok şükür adalet diğerlerinin biyandan ev işi tatilden döndük bir telaş bakalım hayırlısı henüz bana vakit yok buraya bile eskisi gibi uğrayamıyorum allah izin verirse şu işlerin hakkından geleyim sık sık burda olurum inşallah sende iyisin çok şükür allah iyilik güzellik versin canım

cnm teşekkürler Allah sana da hepimize iyilik güzellik versin. bende iyiyim şükür valla bende de iki küçük çocuk iş hayatı bir aya kadar bende taşınıyorum senden kalır yanım yok yani

cnm teşekkürler Allah sana da hepimize iyilik güzellik versin. bende iyiyim şükür valla bende de iki küçük çocuk iş hayatı bir aya kadar bende taşınıyorum senden kalır yanım yok yani
ooo allah kolaylık versin inşallah hayırlısı olsun hayatım tabi küçük çocuklarla çok daha zor ahhh bende biliyorum benmde son sürpriz yumurtam küçük 18 aylık Allahtan diğer büyükler biraz olsun ilgileniyor ama o arada dinleneceğime yarım kalan işe devam neyse canım bu arada senin dikiş izin nasıl solma varmı bişey kullanıyormusun

cnm hala controtubex ve kırmızı kantaron kullanıyorum dönüşümlü izim iyi tabi tamamen solmadı ama ince ve belirsiz senin nasıl?

Ooo tek taşınan ben deilmişim. Herkes taşınıyor demek. Yeni evleriniz hayırlı, uğurlu olsun inşallah. Bende ne ağır koliler taşıdım, çok ağır işler yaptım bu taşınma sürecinde. Çok şükür bir sorun yaşamadım ameliyatla ilgili. Bana yaradı taşınmalar. 2 kilo verdim ama şimdi artık yerleştim bitti. Yine alırım kesin

ohh maşallah canm darısı başımıza olsun bizde kilo verip yerleşip rahata erelim inşallah

fitifit canım ben diğer kremi kullanıyordum 2 aydır bıraktım arada kantaronla hafif masaj yapıyorum izimle ilgili sorun yapmıyorum öyle yada böyle soluyor burda bir arkadaşımızın yazısını okudum birşey kullansanda kullanmasanda birgün solacak aynen dediğine katıldım yani ben göbeğimi sen biliyosun benm eski halini çok şükür o haliyle şimdiki arasında acayip denilecek kadar fark var bnm sıkıntım boğazı tutamıyorum bu aralar kilo aldım birde o kızarıklık kabarıklık demiştim yaa 2 dikişlik yerde orası da bugün belli oldu küçük bir çiban gibi birşey korkulacak birşey dil çok şükür ağdadan oldu heralde

himmm evet ağdadan olmuştur batık gibi falan birseydir o zaman

selam

kızlar ben yeni dahil oluyorum aranıza.. 2012 ocakta 41 buçuk yaşında tüp bebek tedavisi ile ikizlerim oldu çok şükür..doğumdan bana yadigar kalan sarkık karnıma artık çözüm bulmak istiyorum..bu konuda hepinizin tecrübe ve bilgilerine çok ihtiyacım var..soracak pek çok sorum var ..

Merhaba. Aramıza hoşgeldin. Çocuklarına sağlıklı mutlu ömürler. Karnını hiiç dert etme. Hallolur. Sorulara cvp veririz tabi. Burda hepimiz ikiz ya da tekiz ya da bir kaç doğumdan ve bol bol kilo alıp vermekten, hatta bazılarımız birkaç lipo dan da sonra ya sarkık ya büyük ya da hem sarkık ve hem de büyük göbeklerimizden muzdariptik. Hatta çoğumuz dağılmış karın kasları ve göbek fıtığı gibi sorunlarımız da vardı. Ama artık taş gibiyiz di mi kızlar? Darısı senin ve tüm isteyenlerin başına :)

süpersiniz ..okudum azıcık yazdıklarınızı ve enerjinize bayıldım ..sizlerle ortak bi sorundan muzdarip olmak hoşuma bile gittiben de şimdi kilo vermekle meşgulüm inşallah istediğim kiloya ulaşınca hem karın germe hem gögüs dikleştirme için uğraşacağım..sizlerden bu konuda epey yardım ve bilgi alacağımı düşünüyorum ..şimdiden göstereceiğiniz dostluk ve ayıracağınız zaman için teşekkür ederim..

hoş geldinnn canımm hadi bakalım hayırlısı diyelim hakkında bebişlerine sağlıklı uzun ömür dilerim analı babalı büyüsünler inşallah

Merhaba bende araniza yeni katilanlardanim lakin henuz gerdirmedim :) hacettepeden randevu almistim bugun icin gittim dr ameliyattaymis cumartesiye randevu verdi buyuk bir ihtimalle hacettepede de gerceklesicek ameliyat fiyatta cok iyi korkmuyorum hazirim ben dr tmm derse ekimde ameliyat olcam

hakkında hayırlı olur inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…