Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

gelin beklerizz bizim kuzu saçını kestirdi çok güzel oldu iyice minildi

lipo yapıp mı kesiyo..yoksa kestiğinde yağları mı ayırıyo onu şeettik..
Onu ben de merak ediyorum. Mesela kestikten sonra içten parçalayıp çıkarır mı yağları? Yoksa kesmeden önce kanüllerle mi çeker sadece?

Benim izlediğim bi ameliyatta,hatun baya yağlıydı ama,önce lipo yapıp sonra kesip,kaburgalara doğru girerken fazla yağlarıda ince ince yakarak hem karından hemde deriden ayırıyodu
Her karıda böylemi yapılır bilmiyorum.az yağlı çok yağlı durumuna göre deyişiyodur belki M misch

Her karıda deyil,karında olucaktı :))

sardunyam16 sağol tatlım..doktorun yöntemi ve yağ miktarına göre değişiyor öyleyse.. leylak07 ayrıntılı sorarsın..

vay vay sardunyam sen tam öğrenmişsin herşeyi yakında dr yanında pratiğe başlan dıştan içten çalışma ay izlemiştim bende ameliyat öncesi dedim ben masada kalırım bu nasıl ameliyat doktora demiştim iyi yapmışsınız

Ewt canım baya bilgi sahibi olduk artık..
Her seferinde eyvah bu vücut nasıl toplanır acaba diyorum..sonra topluyolsr valla..ama dr.ların işi çoookk zor

kızlar ameliyattan sonra regl gecikmesi yaşayan var mı? hep duzenlidir ilk defa 10 gün gecikti

Ewt canım baya bilgi sahibi olduk artık..
Her seferinde eyvah bu vücut nasıl toplanır acaba diyorum..sonra topluyolsr valla..ama dr.ların işi çoookk zor

sen çok bilinçlisin yahu o zamanlarda da demiştim sindire sindire gidiyorsun :))))
adamlar alışık ya topluyorlar işte zor işleri tabi birde ameliyat sonra psikolojik destek veriyorlar hahhaha

kızlar ameliyattan sonra regl gecikmesi yaşayan var mı? hep duzenlidir ilk defa 10 gün gecikti
normal canım gecikme ben dahi bir çoğunda olmuştu

Her karıda deyil,karında olucaktı :))
ay kesinlikle bir ameliyat izlemiycem cahil cahil giricem :)))
ya nasip ya allah :))))

ben nerdeyse bütün videoları izlemiştim o yüzden zaten hiç şaşırmadım sonrasında ama en çok ta önce bir ilaç veriyorlar ya o hoşuma gitmişti kafam bir milyon oldu :))

canım ya, ameliyatı ben olucam senden benden çok gerildin, kuzum,
iyi şeyler düşünücez iyi şyler olacak inş.
cesur kadınlar hepinizi çok çok öpüyorum
M misch benimde çok fikir danıştığımdır ama oda bana çok sorar aynen cesuruz araştırıp girmek bu ameliyatları geçirmiş insanların görüşünü almak iyi gelir meme ve karın en mutlu edenler hiç korkma canım kombine ol bitsin gitsin

M misch ince eleyip sıkım dokuması sayesinde dr a bir sürü sorum oluyor ve de olacak,
adamcağız ayağını denk almak zorunda kalıyor, işime geliyor tabi bu ndurum,
Jelesec bende kombin amelyatta kararlıyım, bi deli cesareti geldi, ki korkudan hiç bir estetik ameliyatı olamıyordum,
açılışı muhteşem yapayım ki bunca yıl beklediğime değsin

Jelesec hayırlısıyla atlatacak inşallah..uzun sürecek ameliyat diye tedirgin oldum biraz ama olan çokmuş.

canım ya, ameliyatı ben olucam senden benden çok gerildin, kuzum,
iyi şeyler düşünücez iyi şyler olacak inş.
cesur kadınlar hepinizi çok çok öpüyorum
Ameliyatın yakınsa izleme.hemen öncesinde izlenebilincek görüntüler deyil zaten.psikolojini bozmaya gerek yok.ben ilk iki sene önce izlemeye başlamıştım.şaftım kaymıştı.insan bunu kendine nasıl yapar,ben kendimi ikiye böldüremem demiştim.gerçi hala karın olmadımda yaz sonunda nasip olursa artık..ayrıca benim en korktuğum olayda ya ben tam kesildim dr.a bişey olursa ben nolcam düşüncesiydi..manyaklık işte :))
Hakkında hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…