Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benim ameliyatim temmuz sonu agustos basi gibi olack ins. Hayatimda hic olmadigim bir vucudum olacak hep kiloluydum cocuklugudan beri, simdi bunun heyecanini yasiyorum :)

cnm şimdi resimlerine baktım süper görünüyorsun ama tabi cıplak bilemem maşallah cok güzelsin

Merhaba karariniz hayirli olsun
Bu tur kombin olan gormedim ben forumda yani hem bacak hem karin hem kol germe bide meme diklestirme ve protez baya zor olur bence yani yuruyemezsiniz bile ne bilim en azindan kollar olmasaydi onlardan destek alip kalkardiniz
Benim ilk ameliyatim mesela protez ve lipo olmustu onda bile kollarimdan destek alamiyordum .. Ama burda hem meme hem karin germe kombin olanlar oldu ...
Hakkinizda hayirlisi tabiki ama eger boyle kombin ameliyat olursaniz yaninizda mutlaka yardim eden biri olmali

Özledim uşağum

Cherry beni de izlemeye alabilirmisin lutfen fotograflarini goremiyorum tesekkurler

cnm şimdi resimlerine baktım süper görünüyorsun ama tabi cıplak bilemem maşallah cok güzelsin
Cook tesekkur ederim cnm o senin guzelligin ben 40 kg verdim ama vucudumd asiri deformaayon oldu cok fazla sarkik var maalesef benim cocuktan dolayi degil gec olmam, malum bi suru ameliyat olacAgim icin baya yuklu tutuyor ucret, onu biriktiriyorum :))

Merhabalar bu saatde internetde biraz olsun korkumu yenerim diye araştırma yapıyorken tesadufen bı formu görüp kaydoldum. Agustosun 1 pazartesi hünü karın germe göğüs büyütme ve göz altı torbası ameliyatım var çok korkuyorum şuan 11 aylık ikizbebeklerim var ya ameliyatdan cıkamazsam bebeklerim ne olcak diye bir yandan düşünüyorum diğer yandanda koca bir göbekle sarkmış bi göbekden kurtulucam içinde seviniyorum bemim gini 3 ameliyat olmuş arkadaşlar biraz tavsiyelerde bulunanilir mi teşekkürler

ah cnm günaydın sakın kötü şeyler düşünme burdaki karın germe formunu oku için çok rahatlayacak bende 24 haziranda olucam karın germe ve meme küçültme çok korkuyordum ama suan korkumun yerini heyecan ve merak sardı hiç korkma sakın ama ikizlerim var demişsin onlara bakacak biri olması şart en az 1 ay cok dikkat etmen lazım ağır kaldırmaman lazım .bu ameliyatlarda sonrası zor bir süreç çok sabır istiyor hemen öyle incecik olmuyorsun ödemler oluyor yaralar kişiye göre zor kapanıyor falan sabırlı olursan harika bir sonuç oluyor aklına lütfen kötü şeyler getirme bu ameliyatta ölen olmamış hiç merak etme uyuyacağız sonra bir kalkıcaz göbüş gitmiş oh mis tabiiki ilk 1 kac zaman rahat yatamıycaz ağrılar olucak ama inan burdaki fıstıklar o kadar güzel dile getirmişler ki ameliyatları hepsi cok memnun ama tek ortak NOKTA SABIR SONRASI İÇİN o kadar sağlıkla kal cnm

Çok teşşekkür ederim sağolun evet birazda heyecan var ama korku daha fazla formu okudum ameliyat olanlar mutlu işallah hep mutlu olurlar benimde şu korkularım bir gecse çok daha iyi olucak işallah

Canim benimde ikiz bebeklerin var 10 aylik, Bende meme büyütme düsünüyorum agustosda, evet bebeklerle cok zor olacak ama Daha fazla bekleyemiyorum artik hayallerim gerceklessin istiyorum.

Karnimin su anki resimlerini koydum bende duz bir karna sahip olabilirmiyim su hali ile ameliyat olursam yoksa daha kilo vermem mi gerekir ne dusunursunuz hanimlar ? versewmde karnimdan gitmiyor

Bir kac doktoru aradim bu gun fikir almak icin fiyat konusunda Serder Eren karin germe icin 10 bin euro diyor baya bir ucuk geldi fiyat bana sizcede oylemi ?

Karnimin su anki resimlerini koydum bende duz bir karna sahip olabilirmiyim su hali ile ameliyat olursam yoksa daha kilo vermem mi gerekir ne dusunursunuz hanimlar ? versewmde karnimdan gitmiyor
Bence tam germelik karnin var eger derin esnek olursa iyi gerilir kilolu gozukmuyorsun kac kilosun boyun kac ?

Hepsi birden ameliyat sonrası çok acılı ve zor olur bence. İki seferde yapmayı düşün. Mesela üst taraf kollar meme bir seferde. Alt taraf yani karın ve bacak bir seferde. Çünkü hepsi birden bütün vücut iptal olacak. Hiç hareket edemiyceksin. Ödem çok fazla olacak ve toparlanman çok uzun sürecek. Yine de sen bilirsin ama ben olsam aslında 3 defa da olurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…