Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benimde 17.gün aynen ödem tavan
@Dilekgurha odem olmasi cok normal hatta bazen azaldi artik diyorsun birde bakiyorsunki ohhh ilk gunden beter odem vucut dogal olarak reaksiyon gosteriyor, yillar boyunca ellenmemis sonar birden cok buyuk bir degisim geciriyor aciyorlar kesiyorlar geriyorlar ..kendine gelmen yada soyle diyeyim odemin azalmasi 5 hafta suruyor hatta her hafta takib et daha azaliyor ayakta kalmana yorunlmanada cok bagli bu.. firsat bulunca uzan yarim saat olsada farki goreceksin.. birde benim tecrubem cok dus alin hem yaraya hem odeme cok iyi geliyor..sevgilerimle

J janasya m sen nasıl oldun canım?gelişmeler ne durumda?yara tamamen iyileşti di mi?

Evt duş bana da iyi geliyor hem ödeme hem de yara izimin kaşınmasına fln

Ödem olur tabi hele ilk ay tavan ki ne tavan. Aylarca sürecek bu ödemler ama azalarak tabi. Yürüyüş iyi gelir ve bol su.
Şu su enjekte etme olayını hiç duymamıştım daha önce. Bi ilginç geldi bana

enjekteyi şöyle duymuştum yaptıranlar oldu başlıkta ama sıvı birikmesi olduğunda ilaç verip sıvıyı çekme bu başka bişey herhalde

enjekteyi şöyle duymuştum yaptıranlar oldu başlıkta ama sıvı birikmesi olduğunda ilaç verip sıvıyı çekme bu başka bişey herhalde
İlk günden beri söylüyor ama arkadaş, çökme olmasın diye su enjekte edildi diyor. Çekildiğini hiç söylemedi sanırım

İlk günden beri söylüyor ama arkadaş, çökme olmasın diye su enjekte edildi diyor. Çekildiğini hiç söylemedi sanırım
Liposuction ameliyatında ıslak ve kuru olmak üzere iki ayrı teknik vardır: Islak teknikte yağ alınmasından önce bölgeye özel hazırlanan bir sıvının enjeksiyon yardımı ile verilmesi ile başlar. Islak teknik kanamayı azaltmada faydalıdır. Kuru teknikte ise direkt yağ alınmasına başlanır.
ALINTIDIR....

J janasya m sen nasıl oldun canım?gelişmeler ne durumda?yara tamamen iyileşti di mi?
Canim Yok fazla bit ilerleme odemler Sabah cok az kalktiktan yarim saat sonra patir patir sisme basliyor.. Burda kis oldugu icin kazak giyiyirum kimse anlamiyor ama Ben bayagi rahatsiz oluyorum.. Agri Yok kasinti eskiye gore cok az ama devam ediyor.. Yaram halen duriyor bugun tam iki ay oldu ameliyata ama siyah bir kabuk duruyor kantaron suruyorum kenarlari yumusadi kalkti ama bence bir ay daha surer dusmesi Ve orda cirkin bir iz kalacak dr revizyon yapariz duzelir diyor ( burdaki aile drum) Ben bakmak bile istemiyorum tiksiniyorum acaip.. Tamam iltahap filan Yok ama hayalimdeki gobek de Yok.. Minide gercekten Iyi sonuc olmuyor.. Goguslerim super goren bayiliyor sisleri indikce dogal yuvarlak iri bir gogus oldu.. Esim aile drum Ve butun arkadaslarim cokkk begeniyor.. Resim ekliyecem ama cekmeye firsatim olmuyor Sabah cokkk erken kalkiyorum 2.5 saat araba kulanip ise gitmem gerektigi icin acele ediyorum Ve resim cekemiyorum askamda cok sis oluyor o halini ceksem bisey anlamaz kimse diye hic ugrasmiyorum.. Sen nasil oldun? Hersey yolunda gorunuyor sende:)

Üzüldüm adına gerçekten yaşayan biliyor.ne umutla giriyoruz ameliyata ne riskleri alarak benimde hayalim kesinlikle bu değildi kulaklarımda doktorun ben lipo istemediğimde "karnın dümdüz olur yanlar göze batar."sözü çınlayıp duruyo.sonra gülüyorum trajı komik halime deliliğe vurdum artık rahatlamak için.canım sanki ben seni ameliyat olmadan uyarmıştım mini olma diye gerçi doktorlar öyle emin konuşuyorki vardır bi bildiği diyor insan umarım süreçte istediğin sonucu alırsın

Cnm üzülme bak memeleri hallettin güzel de oldu. Lipo fln etkisi olmuştur mutlaka. 7-8 ay geçsin sonra revizyon olursun toparlatırsın fazlalıkları, olursa tam germe yaptırırsın belki ya da yukardaki kasları içten onarırsın endeskopik. Mutlaka daha iyi olması için yapılacak bişeyler vardır. Hem o zmn o izden de kurtulursun.

Evt arzum77 bunu yapıyorlar bazen lipo öncesinde ama sonra çekiyorlar değil mi? Benim anladığım sanki işlem bitince su enjekte edilmiş çökme olmasın diye. Ben yanlış anladım herhalde çünkü öyle bişey tuhaf geliyor

Arkadaslar ben yanlış yazdım Dr dan bugün tekrar öğrendim evet lipo öncesi şu veriliyor Muş. .ya sisim anlamiyorum oldumu olmadığını inş sonuç güzel olur diyet yapıyorum şükür olsun yinede ama pansumantekrar sordum her dDr farklı tedavi işte bana 1.5 ay toplam baticon ve teraciline die bir ilaç 2 günde bir sürüp sargı bezi ile kapatıyorum. Dün sordum devam dedi

iz kremi falan kullanmayacak misin peki?

Cnm bak benim bir haftalikken sargı falan çıkarıldı sadece banyodan sonra ilk 10 gün baticon sürdüm. şimdide baticon falan surmuyorum sadece bepanthen krem sürüyorum nemlendirmesi için şimdilik bu kadar haftaya falan kontrole gitcem belki iz için birseylere başlatır

Anladım cnm benim 2 günde bir pansuman dedi ve sarılı dikişler eriyen kadar mikrop kapmamasi ve iltihap oluşmaması için triciline die bi ilaç yumuşatıp kabuk dikturuyo baya yağlı sonuç iyi olsun da bunlara razıyım walla

senin dikiş yerin nasıl ki dışta dikiş yok dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…