Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

canım baktım şimdi..dikey iz belli evet..düz ince bir çizgi gibi olmalı diye hayal ediyor insan..niye öyle değil acabao_Oama karnın ilk sonuçlara göre daah iyi duruyor..sarkma vardı hafif o gitmiş sanki..
Inan bilmiyorum bende cok dikey iz gordum ama benimki cokuk halde anliyamadim :KK43: karnim zayifladikca duzelir diye umud ediyorum ama eskisine gore daha iyi tabi

M misch ince eleyip sıkım dokuması sayesinde dr a bir sürü sorum oluyor ve de olacak,
adamcağız ayağını denk almak zorunda kalıyor, işime geliyor tabi bu ndurum,
Jelesec Jelesec bende kombin amelyatta kararlıyım, bi deli cesareti geldi, ki korkudan hiç bir estetik ameliyatı olamıyordum,
açılışı muhteşem yapayım ki bunca yıl beklediğime değsin

valla bir başla ben ve mish gibi devamı gelir bu işler böyle ben eskiden estetiği sadece artistler ve çok zenginler yaptırıyor zannediyordum :)))) en güzeli meme olsan karın gözüne batar karın olsan meme hepsi olsun bitsin

Jelesec Jelesec :KK68: hayırlısıyla atlatacak inşallah..uzun sürecek ameliyat diye tedirgin oldum biraz ama olan çokmuş.

yok be gülii ben revizyonda ve memede 6 saat kalmıştım ölmedim bişey olmaz hastane iyi hastane ise kilinik yada küçük hastanede hadi korkarsın bişey olmuyor büyük hastanelelerde adamlar beyin ameliyatı yapıyorlar rahat ol korkma

Ameliyatın yakınsa izleme.hemen öncesinde izlenebilincek görüntüler deyil zaten.psikolojini bozmaya gerek yok.ben ilk iki sene önce izlemeye başlamıştım.şaftım kaymıştı.insan bunu kendine nasıl yapar,ben kendimi ikiye böldüremem demiştim.gerçi hala karın olmadımda yaz sonunda nasip olursa artık..ayrıca benim en korktuğum olayda ya ben tam kesildim dr.a bişey olursa ben nolcam düşüncesiydi..manyaklık işte :))
Hakkında hayırlısı olsun.

senin boyun posun yeter be karında ol manken olun :)))

kızlar izimi görmek isteyen gerçi kabukları daha düşmedi sadece ortası falan biraz düştü ama bilemedim koysam mi ki foto :KK64:

Inan bilmiyorum bende cok dikey iz gordum ama benimki cokuk halde anliyamadim :KK43: karnim zayifladikca duzelir diye umud ediyorum ama eskisine gore daha iyi tabi

dr. unla görüştün mü canım..ufak bi düzeltme işlemi yapar belki..

Kızlar ya bugün AML gününün 18 günü hala ödem deli gibi sis ve sert Karnım sizin nasıl ne yapıyorsunuz ben ama öncesi baya bi fazla göbeğim vardı şisimli ondan mi Dr şu enjekte edildi bana..napimm

Liposuction yapılan yerlere ilaçlı şu dediler yağ alınan bölge çöküntü yasamasin diyemis ayrıca 3.5 kg yağ alındı karnından çünkü bende tek karın problemi vardı enjekte edilen şu 3 kg civarı imis

Liposuction yapılan yerlere ilaçlı şu dediler yağ alınan bölge çöküntü yasamasin diyemis ayrıca 3.5 kg yağ alındı karnından çünkü bende tek karın problemi vardı enjekte edilen şu 3 kg civarı imis
himmm valla bu konuda bilgim yok ama bol su ve ödem çayı icersen atarsin diye düşünüyorum

Iciyorum yeşil çay ama icmedigim gün yine sisiyorum neyse yokmu benim gibi kilolu olanlardan foto görmek istiyormmmm
Cnm bir süre böyle olacak zaten bak ben mısır puskulu avokado yaprağı kiraz sapı maydanoz içiyorum birden odemi yarıya indirdi çok faydalı sende dene ama iki ay siseceksin sonra azalacak yavaş yavaş :KK66:

, post: 4tazminat 3, member: 702491"]Cnm bir süre böyle olacak zaten bak ben mısır puskulu avokado yaprağı kiraz sapı maydanoz içiyorum birden odemi yarıya indirdi çok faydalı sende dene ama iki ay siseceksin sonra azalacak yavaş yavaş :KK66:[/QUOTE]
Maydonoz tazemi koyuyosun icine cnm

, post: 4tazminat 3, member: 702491"]Cnm bir süre böyle olacak zaten bak ben mısır puskulu avokado yaprağı kiraz sapı maydanoz içiyorum birden odemi yarıya indirdi çok faydalı sende dene ama iki ay siseceksin sonra azalacak yavaş yavaş :KK66:
Maydonoz tazemi koyuyosun icine cnm[/QUOTE]
saplarini koyuyorum ben

X