Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yeni bir sorum var deneyimli hanimlardan doktor gorusmelerinde nelere dikkat etmek ne sorular sorulmasini tavsiye edersiniz ? sonadan ben niye bu konuyu konusmadim dediginiz bir durum oldumu? Doktor seciminde doktora duydugunuz guven disinda neler sizce etkili /onemliolmali? Belki bazi seyler kisilere gore degisebilir ama sizlerin kisisel deneyimleri belki tahmininizden daha fazla yardimci olabilir biz yeni arastirma yapmaya baslayanlara. tesekkurler

kilom 59 boyum 1.60 derim esek ama siki degil yayiyo kendini hemen
Yayilmasi daha iyi canim ne kadar esnek o kadar gergin bir karin olur :KK66: kiloda iyi bence bende 163 boy 60 kiloyum
yok ozellikle bir kac kez sordum 10 bin euro dediler
Cok yurt disinda mi yasiyosun ondan olabilir ?
Yeni bir sorum var deneyimli hanimlardan doktor gorusmelerinde nelere dikkat etmek ne sorular sorulmasini tavsiye edersiniz ? sonadan ben niye bu konuyu konusmadim dediginiz bir durum oldumu? Doktor seciminde doktora duydugunuz guven disinda neler sizce etkili /onemliolmali? Belki bazi seyler kisilere gore degisebilir ama sizlerin kisisel deneyimleri belki tahmininizden daha fazla yardimci olabilir biz yeni arastirma yapmaya baslayanlara. tesekkurler
Aklinda ne varsa cekinme sor bence mesela lipo yapilacakmi yapilacaksa beline de yaptir ki boyle kum saati sekli olsun .. Sonra extra dikey izin olacakmi yani benim derim yetismemis ve eski gobek deligimin izi dikey olarak camasir disinda kaldi malesef arti o eski gobekte piercing izi vardi onlar daha da cok belli onuda mutlaka danis
Gobek deligini nasil istiyorsan soyle kucuk icine cokuk bir gobek deligi ideal :KK66:
Ben doktoruma cok guvendigim icin benden daha iyi bildigin icin hic birsey soylemedim ama bazen diyorum keske soyleseydim tam olarak isteklerimi benim avantajim yoktu yurt disindan geldim ilk gorusmede ameliyat oldu hem heyecan hem korku konusamadim da ..
Doktor konusunda guvenden sonra tabiki isinin arkasinda durmasi onemli yani ameliyattan sonra surec zor oluyor seni rahatlatmasi ve eger gerek olursa revizyon icin arkanda olmali( ki insallah gerekmez)...

Yayilmasi daha iyi canim ne kadar esnek o kadar gergin bir karin olur :KK66: kiloda iyi bence bende 163 boy 60 kiloyum

Cok yurt disinda mi yasiyosun ondan olabilir ?

Aklinda ne varsa cekinme sor bence mesela lipo yapilacakmi yapilacaksa beline de yaptir ki boyle kum saati sekli olsun .. Sonra extra dikey izin olacakmi yani benim derim yetismemis ve eski gobek deligimin izi dikey olarak camasir disinda kaldi malesef arti o eski gobekte piercing izi vardi onlar daha da cok belli onuda mutlaka danis
Gobek deligini nasil istiyorsan soyle kucuk icine cokuk bir gobek deligi ideal :KK66:
Ben doktoruma cok guvendigim icin benden daha iyi bildigin icin hic birsey soylemedim ama bazen diyorum keske soyleseydim tam olarak isteklerimi benim avantajim yoktu yurt disindan geldim ilk gorusmede ameliyat oldu hem heyecan hem korku konusamadim da ..
Doktor konusunda guvenden sonra tabiki isinin arkasinda durmasi onemli yani ameliyattan sonra surec zor oluyor seni rahatlatmasi ve eger gerek olursa revizyon icin arkanda olmali( ki insallah gerekmez)...
Tesekkurler Chanel bende yurt disindayim gider gitmez gorusup ameliyat olacagim icin gereiliyorum ama sizin tavsiyeleriniz deneyimleriniz ban isik tutacak cok tesekkurler

Tesekkurler Chanel bende yurt disindayim gider gitmez gorusup ameliyat olacagim icin gereiliyorum ama sizin tavsiyeleriniz deneyimleriniz ban isik tutacak cok tesekkurler
Bak bir kac doktora mail ile yada what ap ile ulas fotolarini yolla fiyat al
Hangi hastanede ameliyat ettigini ogren
Lipo ve korse dahilmi fiyata onu da ogren
Kac gun hastanede kalacagini da ogren ...
Basta yurt disindayiz diye yuksek fiyat soyleselerde sen pazarligini yap yinede ..
Bazi hastaneler transfer de yapiyor mesela hava alanindan alip hotele goturuyorlar vs..
Turkiyede kac gun kalman gerekli onuda ogren dikisler eriyen dikismi sor eger degilse ve turkiyede aldirmak istiyosan daha uzun sure kalabilirsin ben beklemedim oldugum yerde aldirdim dikislerimi..
Eger gonderen olursa once sonra yapilmis resimlerine bak doktorun sonuclarini gormeye calis.. Yada burdan hastalarini bulup konus canim :KK66: etki altinda kalma kim icine sinerse ona ol
Burda butun doktorlarin ismi gecmiyor tabiki cok iyi doktorlar var ismi de gecmeyen iyi arastirman gerek :KK66:

Tesekkurler Chanel81 evet insan doktor daha iyi bilir diye dusunup sormuyor fazla ben gecen gittigimde gordum bir iki doktoe hicsormadim bu sorulari arti gosterdikleri resimler hep ic camasirliydi izler nerde nasil hic gormedim

Tesekkurler Chanel81 evet insan doktor daha iyi bilir diye dusunup sormuyor fazla ben gecen gittigimde gordum bir iki doktoe hicsormadim bu sorulari arti gosterdikleri resimler hep ic camasirliydi izler nerde nasil hic gormedim
Rica ederim
Izler camasir icinde kaldiktan sonra ben takmiyorum gercekten benim izler mesela kenarlari baya silindi ortasi kaldi biraz ..

Jelesec Jelesec huu... @leylak07 çok sevdiğim değerli bir arkadaşımdır..kızla ilgilen:süslü::rolleyes: . karın germe göğüş küçültme bir arada olacak:KK54:

emrin olur gülüm baş üsdüne ilgilenmem mi :KK19: sen değerli bulduysan okey değerlidir yarım ederim ikisi kombine olsun kızı korkutma varsa ihtiyacı o başlıktan bana sürekli yazanlar var hatta birde 1500 sayfa önce yazdığımı bana soruyorlar diyorum hatırlamıyorum göğüs küçültmeye 3 sene olmuştur aktif olmayalı bomba patlatmıştık orada sonra girmedik çeteyle :KK48: beğeni yapıyorlar görüyorum ha tamam diyorum :))) leylada belki vardır özelden yada buradan sormuştur umarım cevap vermemezlik yapmamışımdır senin arkadaşın eşit benim arkadaşım :21:

jelommmm:KK60: sağol bitanemm..:KK54::KK9::KK73: korkutmaya çalışıyorum ama korkmuyo valal gözünü kararttı..kızın bu taraklarda bezi yoktu benden sebep etkilendi heralde:rolleyes::rolleyes: hem karın hem göğüs zor olmaz inşallah...karın germe yapılırken yağ nasıl alınıyor biliyor musun? karın kesilmeden önce liposuction ile yani kanüüller kullanılarak mı alınıyor yoksa karnı açtık nasıl olsa diyerek direk ameliyat sırasında mı alınıyor..:işsiz:o_O

jelommmm:KK60: sağol bitanemm..:KK54::KK9::KK73: korkutmaya çalışıyorum ama korkmuyo valal gözünü kararttı..kızın bu taraklarda bezi yoktu benden sebep etkilendi heralde:rolleyes::rolleyes: hem karın hem göğüs zor olmaz inşallah...karın germe yapılırken yağ nasıl alınıyor biliyor musun? karın kesilmeden önce liposuction ile yani kanüüller kullanılarak mı alınıyor yoksa karnı açtık nasıl olsa diyerek direk ameliyat sırasında mı alınıyor..:işsiz:o_O

ahahhaha senden uzak tut leylayı :KK48: sen hem korkutun hem acaba dersin hemde ol dersin sürekli medcezir beni de burunda ikna edenlerden biri sensin ama bak hakkkını yemeyeyim :KK70:yok zor olmaz doktoru ok dediyse iki işlemi kombine candır kuzum :KK58: yahu bırak nasıll alınır nasıl yapılırı ameliyatı biz yapmayacağız adamlarda Romayı yeni keşfetmiyor yapar işinde iyi dr ne gerekiyorsa diyene bak jelo botoks dolguda ssen dahil herkesi arayan :KK70: ameliyatta hayatım germede lipoda gerekli ise yapılır direk ameliyatta eve çaya gelip doktor lipo yapmaz :confused: sen iyisin demiii çiçek alıp senin kuzuyu istemeye geleceğim :halay:

Son düzenleme:
Bir kac doktoru aradim bu gun fikir almak icin fiyat konusunda Serder Eren karin germe icin 10 bin euro diyor baya bir ucuk geldi fiyat bana sizcede oylemi ?
Bana çok yüksek geldi bu fiyat.yurt dışında olduğun için acaba transfer ve konaklamayıda mı koydular diycem ama yine de buradaki fiyat ortamalarının çok üstünde bana göre.

cnm benim karın germe ve meme küçültme olucak allah kısmet ederse inşl. Emin Sır doktorum İzmirde cok iyi referans ile gidiyorum kendiside çok kibar ve cok net biri inşl bitince ameliyatlarda güzel yorumlarım olucak inşl amin :KK66:
Insallah canim cok mutlu ol :KK19:

gelin beklerizz bizim kuzu saçını kestirdi çok güzel oldu iyice minildi:KK45:

lipo yapıp mı kesiyo:KK57:..yoksa kestiğinde yağları mı ayırıyo onu şeettik..:KK64:

X