Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kizlar bugun tam bir hafta oluyor ameliyat olali. Sag tum gogusum hafif sizliyor ve gogusumun atindaki dikisten hafif kan gibi akinti var. Sizce bir sorun olabilirmi normalmidir arada hafif kanamasi?

40. Gün şerefine foto ekledim :)
Z zest4 sen neyin sikayetini yapiyorsun masallah sana ben boyle degilim mini karin germe ile tam farki bu olsa gerek gule gule kullan zoru basarmissin artik keyf zamani senin icin fitifit ayrica sanada masallah benden super olmusun guzelim oyle on gunde bu goruntu gurur duy kendinle doya doya bak ayna

Merhaba O oceandeepblue ....Ben de Esteworld Hakan Gence ile görüştüm...hastane gerçekten çok güzel ama dr konusunda biraz tereddütlerim var...Ali Rıza Öreroğlu ile de mi görüşsem??? rica etsem beni izler misin?

Cnm senin de güzel olmuştur ne kadar olmuştu senin?

Ben ameliyattan önce 7 kilo verdim,karnım çok aşırı sarkık ve büyük olmadığı için sanırım beklentim yüksek oldu..tahta gibi bir Karnım olur diye düşünmüştüm mızmızlanmam bu yüzden .şu üstümdeki iç çamaşırını giyemiyordum bile .giyince o sarkıklık öyle kötü görünüyordu kı ..şimdi o gitti o bile büyük mutluluk .

J janasya benim hiç bir ağrım felan yok sanki hiç ameliyat olmamışım gibi acaba bi terslikmi var die düşünüyorım

Cnm benim 11 gün oldu ben çok aceleciyim galiba

Hangi doktora/ne kadara oldugunuzu ögrenebilirmiyim? Resimleriniz varsa görmem mümkünmü?

Tskler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…