Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

sağol cnm bakalım karnima dokunuyorum sanki altında su var gibi balon gibi çöküyo çok garip bir his
Benim ilk haftalar karnımın o alt bölümü o kadar ödemliydi ki parmaklarımla bastırınca sanki içi su dolu balon gibi oynuyordu hatta birara acaba içerde sıvı mı birikti diye düşünüyordum yani o derece ama yavaş yavaş azaldı. O ilk zamanlar gibi deil şimdi sabah uyanınca daha iyi. Akşama kocaman oluyor

benim de aynen anlattigin gibi ama sabah uyandığımda da da aynı akşam facia zaten daha erken benim o yüzden

benim de aynen anlattigin gibi ama sabah uyandığımda da da aynı akşam facia zaten daha erken benim o yüzden

Ben Ağustos'ta bunları yazışırken sizin ödemler çoktaaaan gitmiş olacak...o zaman da bana anlatırsınız..."merak etme..bak biz de şöyleydik böyleydik" diye

Ben Ağustos'ta bunları yazışırken sizin ödemler çoktaaaan gitmiş olacak...o zaman da bana anlatırsınız..."merak etme..bak biz de şöyleydik böyleydik" diye
Ağustosda nasıl olcam acaba ben? Hiç kestiremiyorum valla. Bekleyip görcez artık. Zaten arada resim koyarım bakarız beraber

Bunları okuyunca umutlanıyorum

Cnm ameliyattan sonra karnım sırtıma yapışmıştı resmen :) ama şimdi davul gibi şekli de tuhaf geliyo buraya resim eklemeye utanıyorum resmen
5 hafta bitti benim ..hastaneden çıkıp eve geldiğim gün 10 yaşındaki oğlum anne miden içeri çekilmiş demişti gerçekten öyleydi şimdi şişler kraliçesiyimsarkıklık vardı o gitmiş evet ama önde bi top duruyoryandan kalın bir odun gibi pofffff..geçeceğini umut ediyorum sadece .,

Cnm senin kaç gün oldu?

Ameliyat hiç bişey değil walla ..Ağrım olmadı desem yeri..ama şu sonuç bekleme durumu manyak etti beni

Şimdi fotoyu gördüm.o bahsettiğin odunla seni bi dövesim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…