Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

E
Cnm bugün tam 2 haftalık oldum off daha bir ay daha kucak yok yani işin kötü yani mama sandalyesine kaldırıp koyamiyorum yada besigine
evt işte o zaten ordan oraya alıp koyamıyorsundur. Benim kız 25 kilo. 6 haftada taşıdım ben salondan yatak odasına. Seninki daha hafiftir. Kısa süreli kaldırmalar daha kolay ama yine de aceleci olma sakın kucak konusunda, o kadar uğraştık yaptırdık. Bozulursa bişeyler yazık olur. Bir süre dikkat etmek lazım

ben bir aylık olana kadar kaldirmicam ama sonra annem gidecek ve iş başa düşecek mecburen ne diyelim artık Allah yardım etsin

Evet internette tabiki cokkkk arastiriyorum cokkkk kotu gorunuyor bana ama gordugum resimlerde gercekten felaket yaralar var o zaman rahatlarim resim koymak istemiyorum cunki bana igrenc gorunuyor zavalli annem iki gunde bir kontrol edip iyilesmis bayagi diye moral veriyor. Gerci bu uc haftada bayagi kuculdu dr her hafta resim yolluyorum gececek az kalmis diyor.. Gercekten cok uzuluyorum stress oluyorum ama yapabilecegim bisey yok..bazen saatlerce agliyorum

kız niye agliyorsun yazık değil mi göz yaşlarına bu hayatta hiçbirşey için ağlamaya değmez ve herşeyin bir çözümü var Cnm ayrıca bak görmüşsün iinternette arastirmissin rahat ol bence senin yara olan yer ne büyüklükte?

Kizlar selam
Benim bi sorum var size
Doktorlarınız cinsellikle ilgili bi süre verdi mi ? Şu kadar süre yasak gibi ?

Ya napim canim ne umutlarla giriyorsun bu ameliyata ve cok yoruluyorsun halsiz kaliyorsun bi bakiyorsun yara var mini oldugu icin duz bir karin zaten yok yani pisi pisine aci cekmis gibiyim ayrica ben Australia da yasiyorum burda sadece aile drum goruyor adami deli ettim ustelik oda ne yapacagini bilmiyor gececek diyor ancak. Eminim gececek ama duz karnim olsa sonunda mutlu olurum ama hic oyle gorunmuyor. Yarin 7 ci haftam bitiyor halen odem komasi karnim.. Insallah gecer bende gulen gurubuna girerim sonunda

J janasya umarım sonunda istediğinin ötesinde bir görünüme sahip olursun. Şimdilik sabretmekten başka çare yok gibi...

İnternette araştırdım, 2-3 hafta diyorlar genelde ama bilemedm. Yok mu doktoruna soRan :))

Bikaç foto daha ekledim gizli demi bunlar meme diklestirme artı protez taktırdım 200 cc liposuction var ve karın germe..
slm,
Bikaç foto daha ekledim gizli demi bunlar meme diklestirme artı protez taktırdım 200 cc liposuction var ve karın germe..
mini karın germemi oldunuz, bende meme küçültme, liposaction ve karın germe olucam. dr ikisi bir arada mini yaparız dedi. acaba tam germeye göre az mı etkili, bir de harket ve iyileşme süreci ikisi içinde nasıl bilginiz var mı

Canim ben mini olan gurubundayim sirta bacaklara gobek mide ve simitler lipo yapildi ve goguslere protez oldu. Ben hala neden tam yapilmadigina sasiyorum karin germemin cunku bence oyle cok duzlesme yok odemler Sabah inince gobegim duruyor eskisine gore daha inceyim ama tam duz degil. Belki baska bir dr yapsaydi tam germe olurdu diye dusunuyorum.. Bu arada iylisme sureci hetkese gore degissede mini ve tam arasinda bir fark olmuyor kesi ayni islem ayni birinde az deri aliyorlar birinde cok.. Sanada simdiden gecmis olsun ama mutlaka birkac drun fikrini al derim ben

Dr unla konuş yeterli deri varsa tam germe yaptır. Mini de aynı acıyı çekiyorsun ama sonuç tam germe gibi olmuyor. Karnının durumuna da bağlı tabi ama iyi düşün

tatlım bak burda destek için bulunuyoruz belki panik oldun ve evham yaptın. bana foto gonderirsen sana destek olabilirim

Canim sen mini yaptirdin dimi?
Bende mini yaptirdim ve biraz pismanim. Cok fark yok gibi. Cektigime bakarak keske tum yaptirsaydim diyorum bende. Pek degmedi sanki.

Kilar gogusumun ve karnimin yeni resmini koyuyorum, bugun onuncu gunu. Karnimda yamuk yumuk sismeler var. Gogusumun dikisleri nasil sizce?
Karnimin eski halinide ekliyorum. Umarim bir an evel duzelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…