Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cnm senin de güzel olmuştur ne kadar olmuştu senin?
Yok benim guzel olmadi bence yada halen cokkkk odemli.. Yedinci haftam simdi mini benimki adla tam gibi olmuyor bence.. Bide resim koymak istemiyorum ama siyah bir yara olustu dikis izimde iki cm kadar simdi kuruyor yavas yavas ben curuyorum sanip gunlerce agladim bu yuzden normalmis sik gorunen biseymis bazen doku oluyormus cekistirmekten ve oyle oluyormus allahtan iltahap filan olmadi iylesmesini bekliyorum cok yavas kuculuyor ilerde belki iz kalirsa revizyon oluyormus bende sastim kaldim inan.. Ama goruntu olarak esim cok begeniyor sexy oldun deyip geziyor.. Bir bilse beynimde hep o yarayi dusunup agladigimi..

tatlım o yara ne zaman oluşmaya başladı peki?

tabi zaten biz yardım destek ve bilgi için burdayız sonuçta
fitifit beni de izlermisin rica etsem.ben de göğüs ve karın germe için dktor görüşmeleri yapacağım yazın inşallah.çok korkuyorum.özellikle karın da ki izler nasıl oluyor onu merak ediyorum.zaten karnım şuan yırtıklardan berbat durumda yara izi falan da psikolojımi alt üzs eder.

tatlım güven açısından göbek fotonu gorebilirsem izlerim seni benim de daha çok yeni beğenir misin bilmem

fitifit beni de izlemeye alırmisin?Bu arada bugün benim 8. Günüm hala is başı yapmadım ama Karnım sis görünüyor bana iki kat oluyor hala ama ayaklandım eski oranla daha iyiyim şükür.Sizinde böyle sismi kızlar sadece sanki sarkan yer alınmış ama karın duruyor gibi.Yan yatamiyorum hep sirtustu.

Z zest4 guzelim sahane olmussun simdiden emin olki zaman gectikce odemler azalip biter ve tahta gibi duz olur gobegin.. Anladigim ve takib ettigim kadari ile cok sabir ve zaman istiyor tam sonuc gormek.. Bir yil once yapilan gobislere bi bak nasil super olmuslar tabi az diet ve spor sart.. Uzme kendini

tatlım o yara ne zaman oluşmaya başladı peki?
Ikinci haftada bazi drlar korse cok sikinca oluyor merak etme bircok kadinda goruluyore boyle yaralar doku olmesi diyor simdi yaraya surekli kantaron yagi suruyorum ve kendi kendimi tedavi ediyorum... Geciyor alttan yeni pembe deri geliyor ama cok yavas..

Bende 2 tane foto yükledim. 1.haftam bitti.umarim başardım gizli yüklemeyi. Sadece takip ettiklerim dedim ama..Evde oturmaktan sıkıldım ise hala raporuyla. Eğik yürüdüm için dışarı cikamiyorm

aldım Cnm sende beni al ama

Cnm benim karnım şiş oturunca falan katlanti yok ama ödem var bol bol bende tam yatamiyorum hep v şeklinde yatıyorum malesef

Cnm yemeğini yediriyorum ama bakamıyorum aslında annem var yanında
Anneler iyi ki var. Kolay gelsin cnm. Benim kız 8 yaşında kucaklık durumu yok artık ama ameliyata gittiğimde yurtdışına annemde kaldı 1 hafta. Bazen koltukta uyuyor gece. 6 haftalıktım ben. Taşıdım yatağına kucakta. Yani 6-7 haftada tmmdır artık alabiliyorsun kucağa. Az daha idare et

Cnm benim bugün tam iki hafta oldu 14 gün yani dikislerimde herhangi bir akma yada dediğin gibi siyahlik yok acaba bundan sonra olma ihtimali olur mu? bu arada o siyahlik ciddi bir doku ölümü değildir bak burda bir arkadasta oldu aylarca geçmedi çok kötü oldu bence merak etme çünkü pembe deri çıkmaya başlamış bile

Cnm bugün tam 2 haftalık oldum off daha bir ay daha kucak yok yani işin kötü yani mama sandalyesine kaldırıp koyamiyorum yada besigine

Bende 2 tane foto yükledim. 1.haftam bitti.umarim başardım gizli yüklemeyi. Sadece takip ettiklerim dedim ama..Evde oturmaktan sıkıldım ise hala raporuyla. Eğik yürüdüm için dışarı cikamiyorm
Hiççç acele etme ve dinlen daha çoookkk iş yapar gezersin beni de izler misin benim bir tane foto var durumun özeti.bu formda şey okumuştum ilk iki aydan sonraki durumun sonucunun yüzde 90 ı diye kesinlikle katılıyorum bu zaman içinde inmeler şişmeler bence %90 a yakın bitiyor 4 ay olacak nerdeyse bana gram fark yok 2.aya göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…