Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

sağol cnm bakalım karnima dokunuyorum sanki altında su var gibi balon gibi çöküyo :110: çok garip bir his :lülülü:
Benim ilk haftalar karnımın o alt bölümü o kadar ödemliydi ki parmaklarımla bastırınca sanki içi su dolu balon gibi oynuyordu hatta birara acaba içerde sıvı mı birikti diye düşünüyordum yani o derece ama yavaş yavaş azaldı. O ilk zamanlar gibi deil şimdi sabah uyanınca daha iyi. Akşama kocaman oluyor :KK43:

Benim ilk haftalar karnımın o alt bölümü o kadar ödemliydi ki parmaklarımla bastırınca sanki içi su dolu balon gibi oynuyordu hatta birara acaba içerde sıvı mı birikti diye düşünüyordum yani o derece ama yavaş yavaş azaldı. O ilk zamanlar gibi deil şimdi sabah uyanınca daha iyi. Akşama kocaman oluyor :KK43:
benim de aynen anlattigin gibi ama sabah uyandığımda da da aynı akşam facia zaten :-) daha erken benim o yüzden :KK66:

Ben Ağustos'ta bunları yazışırken sizin ödemler çoktaaaan gitmiş olacak...o zaman da bana anlatırsınız..."merak etme..bak biz de şöyleydik böyleydik" diye :nazar:
Ağustosda nasıl olcam acaba ben? Hiç kestiremiyorum valla. Bekleyip görcez artık. Zaten arada resim koyarım bakarız beraber :KK66:

Normalll... Ben birinci ay kontrolünde çok şiştim mesela,doktorumda çok şişmişsin demişti.. Ameliyattan hemen sonrası nasıldın,korkma aynen öyle olacaksın demişti. Gerçektende öyle çıktı sonuç :KK66:
Bel ağrısı da normal,yinede kendini zorlamamaya çalış bence.
Bunları okuyunca umutlanıyorum:KK16:

Cnm ameliyattan sonra karnım sırtıma yapışmıştı resmen :) ama şimdi davul gibi şekli de tuhaf geliyo buraya resim eklemeye utanıyorum resmen :KK43:
5 hafta bitti benim ..hastaneden çıkıp eve geldiğim gün 10 yaşındaki oğlum anne miden içeri çekilmiş demişti gerçekten öyleydi şimdi şişler kraliçesiyim:KK43:sarkıklık vardı o gitmiş evet ama önde bi top duruyor:olamaz:yandan kalın bir odun gibi pofffff..geçeceğini umut ediyorum sadece .,

5 hafta bitti benim ..hastaneden çıkıp eve geldiğim gün 10 yaşındaki oğlum anne miden içeri çekilmiş demişti gerçekten öyleydi şimdi şişler kraliçesiyim:KK43:sarkıklık vardı o gitmiş evet ama önde bi top duruyor:olamaz:yandan kalın bir odun gibi pofffff..geçeceğini umut ediyorum sadece .,
Cnm senin kaç gün oldu?

benim böyle dediğime bakma hazır girdim ama milleti mahvettim sonrası ayda :KK70: @nldglp eşi ile gezmedeydi dedim ben kandırdınız iğrenç dikiş izim yukarı da karnım hamile gibi :KK48: kadın teli kapadı eşimleyim sonra sana dönerim diye ahhahah normal tabi desteksiz olmaz zaten gülüm
Ameliyat hiç bişey değil walla ..Ağrım olmadı desem yeri..ama şu sonuç bekleme durumu manyak etti beni :KK53:

Şimdi fotoyu gördüm.o bahsettiğin odunla seni bi dövesim var.:sinirli:

X