Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

anammm 15 gün kalmış benim ameliyatıma cubba cubba
ay cok az kalmış haydı hayırlısı olsun inşl huzur içinde gir güzel şeyler düşün cıkınca da dinlenmiş bir şekilde cık cnm dualarım seninle bana da az kaldı 2 ay var hayırlısı olsun acıdan korkmuyorum ben sonuç heycanlandırıyor beni :)

Selam kizlar Ben recrubeli arkadadlara sormak istiyorum benim lipo yapilan simitlerim gitti ama tomu tomur sertlik var o bolgede ameliyat olali bugun 4. Hafta oluyor ace a normalmi zaten uyusukluk var his Yok ama bu sertlik gecermi aceba.. Bacaklarimada yapildi Amma orda sertlik Yok hisler geri geliyor biraz bacak bolgemde.. Simdiden tesekurker

Benim de o sertlik alt karında var cnm. Normaldir bence. Zamanla geçer diye düşünüyorum çünkü ilk haftalara göre sertlik giderek yumuşuyor benim. Senin de zamanla geçecektir

bu yaz gelicektim kıbrısa ama ameliyat cıktı seneye kısmetse haberlerşiriz bir kahve içmek isterim seninle inşl güzel bir devre geçiririm de gülerek anlatırım süreci :)
İnşallah cnm. Hele güzel sonuçlarımız olursa, kilo da verirsek, bu günleri gülerek hatırlarız

Demek kesin karar verebildin sonunda. Az kalmış. Hadi hayırlısı
Kararımı verdim bu önümdeki kocaman göbek bnm özgüvenimi etkiliyor çok kafama takıyorum göbekten kurtulması iyi gelecek galiba yazın altının pişmesi ayrı bir sıkıntı göbeğime göre aldığım pantolonun bacaklarımda çuval gibi durması misafirlik te köşe yastığının kucağımda durmasın dan sıkıldım galiba ve kurtulma zamanı geldi die düşünüyorum inşallah başarılı ve sıkıntısız operasyon geçirip tez zamanda sağlığımıza kavusuruz

İnşallah cnm. Dr un kim?

iyi akşamlar
ben size bisey sormak istiyorum karın germe ve meme küçültme ameliyatında eşinizinde hastaneye gelmesi sart mı ? benim eşim gelemiycek acaba gelmesi gerekiyormu?gelemiycek çünkü evde kalması gerekiyor cocukların basında kalıcak .başka bir şehirde olucam yanımda kızımla gidicem acaba hastane eşden herhemgi bir imza bişey istiyormu ? doktorum yurt dısında sorucam ama merak ettim olan arkadaşlar sanırım bilir diye düşündüm .şimdiden teşşür ederim

Sanmıyorum cnm. Ben de yurtdışından yalnız gittim hiç sormadılar öyle eş fln

Ben de yanliz gittim hastaneye yurt disindan geldim sorun yok hic sormadilarda

Çok haklısın canım, doktorum da buna benzer şeyler söyledi zaten. Yine de insan merak ediyor. Ben kilo vermeye devam edeceğim kesinlikle. Hatta daha motive olmuş olarak :)

İnşallah canım, ii olacak inşallah hepimiz için. Ama ben de sıkıldım artık kendimden..
patiska nasıl heycanlimisin bnmki zirve yaptida kac kilosun boyun kaç
Hem de nasıl heyecanlıyım anlatamam size...
1.70 boyum kilom da 85.ama tahmin edemiyorlar kilomu genelde çok göstermiyorum sanırım. 105 kiloyken diyetisyene gittiğimde şok olmuştu, 85 derdim size demişti. Ama göbeğim korkunç
patiska cnm hayırlısı olsun izmirde kime olucaksın bende 2 ay sonra olucam karın germe ve meme küçültme :)

Şimdiden sana da hayırlı olsun :))
Ufuk bilkay doktorum. Sen karar veedin mi doktora ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…