Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

merhaba hazirana daha var 94 fazla çünkü diye biliyorum bu ameliyata en son bir arkadaşımızı doktor ameliyat yapmadı ver gel dedi bende 83 le girdim ben veremedim lipo ve germe ile yapıldı sonrası verdim kilomu:) yok o kilo ameliyatta öyle 10 kilo gitmiyor arkadaşım gideceği seni de mutlu etmez zayıflama ameliyatı değil çünkü öyle baklava kaslı sımsıkı karın hiç birinde görmedim ben :) sporla desteklersen oda iyi spor ameliyat sonrası anca öyle...iyi vermişsin 110 dan 94 düşmüşsün bu hızla devam et diyetine...siğara bende içtim ama doktorum bu konuda beni uyardı ameliyat öncesi 4 taneye izin alabildim sonrası 2 ay içmedim çok canım cektimi bir iki nefes söndürdüm...içmemek en iyisi ama bende tiryakiyim:) bişey değil kolay gelsin

Benim boy 170 kilo 79 la girdim ameliyata. 2 dr da bana 8 kilo verip gel demişti. Ama 2 dr da bu kiloda da amlyt olur ama sonrasında verirsen de daha da güzel olur demişti. Ameliyatla lipo yapılır 1-2 kilo yağ ve deri çıkar. 2-3 kilo gider belki toplamda fazla gitmez. Kilo veriyorsun zaten. Vermeye devam et. Boyunla orantılı bir kiloya gelince ameliyat olursan dahagüzel olur cnm. Ben de aylarca denedim kilo vermeyi. Diet, spor ama veremedim. Tiroidim çalışmadığı için çok zor oldu. Verip de girseydim mutlaka daha iyi olurdu.
Sigaraya gelince 1 ay öncesinde ve 2 ay sonrasında içmemek en iyisi. Ama maalesef ben de bırakamadım. Sadece 1 gün öncesinde ve 1 gün sonrasında az içtim ve amlyt günü hastanede hiç içmedim. Ama bunların dışında günde 1 paket !!! İçtim. Sigaradan kaynaklanan bir sorun yaşamadım ben ama yaşayanlarda oluyor. Yani içerek epey bir risk alıyorsun. Bırakabilirsen bırak. Çok iyi olur. A ailem

cnmm cok teşekkür ederim . bu arada ameliyat sonrası kaç kilo oldun ,ben anlamıyorum karın germe için kilo verme geregini neden dersen kimi doktorlar yagları alıp bir incelme yapıyoruz diyor kimisi kilo ver diyor anlamıyorum zaten benim bacaklarım çok kalın değil gögüs ve karın var maşallah resim yuklesini bilmiyorum olmadı becerebilirsem bakar yorum atarsın özelden :)

teşekkür ederim peki ameliyat sonrası kaç kilo oldun cnm .bende 80 bir düşsem inşl.doktor 60 olsan mesela dedi :) yuh yani 2 ayda mümkünmü

Benim kilo değişmedi gibi cnm amlyttan sonra çünkü ödem çok oldu bende ve yavaş gidiyor. Yok regl olacaktım şşiyorum, akşamları daha çok şişiyorum flnz bazen 1-2 kilo daha az çıkıyor bazen ayni. 4 ayı bulacak benim ödemin gitmesi. Bu arada dikkat ediyorum yediklerime de, yürüyüş yapıyorum fırsat buldukça. Çünkü amlyttan sonra 1 ay çok hareketsiz oluyoruz. Kilo alma tehlikesi de var. 2 ay sonra mı ameliyatın? Yazın da sıcaklarda daha zor olur. Sonbahara ya da kışa ertelesen daha iyi olmaz mı? Bu arada boyun kaç?

ah cnm ben bodrumda yaşıyorum kimse yok yanımda kızım kıbrısta ünivrsitede okuyor evde de 1 kızım 11 biri 5 yasında kızlarım var okulların kapanmasını bekliyorum kızım gelicek bana yardımcı olucak hastanede annem cok uzun kalamıyor oda evde kızlarla ilgilencek mecbur bu dönem de oluyorum bakıcak kimse yok cünkü bana boyum 174 cnm kilo 94 bakalım bu hafta sonu kaç olucam bu hafta daha da sıktım kan grubuma göre alişveriş yaptım bakalım hayırlısı dilerim iyi bir iş çıkar korkuyorum bir yandan da heyecan hayırlısı olsun cnm :)

Yani kışta ya da baharda daha kolay olur tabi, korse, ödem, giyinme fln açısından sıcaklarda daha zor olur. Kışın daha kolay olur. Ama tercih şansın yoksa da imkansız değil tabi. Boyun uzunmuş. Ben işte boyumdan 10 kilo fazlayla girdim. Ama daha da fazlasını kaldırmaz sanırım yani sonucun iyi olmaz diye düşünüyorum. 2 ayın var madem diet, yürüyüş ne yapabiliyorsan yap. Ne kadar çok verebilirsen, o kadar güzel sonucun olur cnm. Kolay gelsin

offff offff havalar ısındı yaaa bu ameliyat için zor mu acaba
Evt havalar ısınıyor. Kıbrısta 30 dereceyi buluyor gündüz. Korse giymek, korse uygun kıyafet bulup giymek de zorlaştı. Çalışınca daha da zor tabi. Evde olursan daha kolay idare edebilirsin belki. Sen nasıl oldun cnm fitifit iyileştin mi?

iyiyim cnm bir ay evdeyim oldum oldum bu ameliyatı yoksa bu daha mümkün değil gibi

İyi olmana sevindim. Dr un seni hazır bulursa bir an önce ol o zmn. Olmazsa da ertelersin biraz. Bişey değil. Ben de diyorum keşke şubatta olsaydım. Daha iyi toparlanırdım yaza kadar. Yani şekil olarak yoksa ağrı, sızı yok. Benim ödemler gitmiyor bir türlü belki de sen benden daha çabuk toparlanırsın.

Ameliyatimdan 4 gun sonra dik yuruyen yorgan kaldiran butun gun avm gezen 10 gun sonra araba kullanan bi benmiyim

:)) 4. Gün ben de avm gezdim, araba 5. Gün kullandım ama hem gündüz hem gece ve tam olarak dik yürümem 1 ayı buldu cnm. Yorgan kaldırılır ki hafiftir o. Ben 12. Gün işe başladım, okul çantam en az 5 kilodur. Onunla merdiven çıkıp indim ama bence bunlar hiç önemli değil yani erken ya da daha geç yapmak. Önemli olann SONUÇ!

cnm sen kıbrıstamı yaşıyorsun bnm kızımda kıbısta dogu akdenizde okuyor :)

dediğin gibi bunlar kişiden kişiye değişir bende senin gibiydim sadece dikkat ettim 10 kiloluk yorganı kaldırmadım ama gezdim dik idim iki büklüm hiç olmadım kimi meme olur haftası avm gezer kimi 15 gün öldüm der yatar bunun gibi herkes kendi sürecini yaşıyor

teşekkür ederim peki ameliyat sonrası kaç kilo oldun cnm .bende 80 bir düşsem inşl.doktor 60 olsan mesela dedi :) yuh yani 2 ayda mümkünmü

60 mı bence de yuh 1.64 boyum 83 ile girdim ameliyata ameliyat sonrası tek doktorun kesip biçmesi ile değil kendim diyet ve spor yaptım o gazla verdim fazlalıklarımı şimdi sabah 63 akşam 64 düm hala var 6 kilo vermem lazım ama keyif yapıyorum sosyal biriyim gezmeler diyet yaptırmıyor bana:)

Masallah bize o zaman :))
Yorgan dediysem o bildigin ince yorgan degildi babaanneden kalan yorganlar varya yunden ondan bahsettim inan zor kaldirdim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…