Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Günaydın güzel hanımlar

hepimiz için iyi olur inşallah. ben geri sayıma başladım, 9 gün kaldıı
gelişmelerden haberdar ederim elbette

amiiiiin
ne güzel yazmışsınız, zor günlerin beni beklediğini biliyorum ama kendime baktığımda mutlu olmak istiyorum artık...

ailemm patiska birbirimize dua edlim inşallah sorunsuz bir ameliyat ve çok güzel bir sonuç olur

inşallah

Jelesec ben de görebilir miyim fotograflarını? sanırım kilo olarak da aynı durumdaymışız ameliyata girerken, merak ettim çok :)

attım canım resim olayına çok takılma burada aynı dr ye olan arkadaşlarımın da farklı sonuçları sende bendeki çıkar mı bilemiyorum sadece sana şunu diyebilirim hazırlıklı gir öyle manken gibi çıkmıyoruz bu ameliyatlardan sonrası spor diyet birde beklentin çok yüksekse oda sıkıntı üzülürsün bakarsın bana ben de arasam iki üç kusur bulurum ama öncesi sonrası kıyas yapıyorum çok şükür diyorum

wooovv süper kilo vermişşin

yorganını da ala gideydin misafir umduğunu değil bulduğu ile yetinir gerçi ben kalmıyorum kimsede tikliyim otel en güzeli basacan paranı baktırcan kendine yün yorganlar terletmez de evet ağırdır
Cok haklisin otel en guzeli
Istanbulda halam oldugu halde ona gitmeyi bile dusunmuyorum basacam parayi ilk ameliyatimdaki gibi mis gibi otel gibisi yok ordaki calisanlar ayakkabimi giydirmeye bile yardim etmislerdi sagolsunlar

Cok haklisin otel en guzeli
Istanbulda halam oldugu halde ona gitmeyi bile dusunmuyorum basacam parayi ilk ameliyatimdaki gibi mis gibi otel gibisi yok ordaki calisanlar ayakkabimi giydirmeye bile yardim etmislerdi sagolsunlar

tabi ya en güzeli benim can arkadaşlarım geldi yurt dışşından otelde kaldı parana geçer sözün öyle arkadaş ayakkabı giydirecek nerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…