Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Slm kızlar nadipse 2 gün sonra aml var hafif nezle gibiyim ne alsam içsem acaba
Taze zencefili rondodan geçiriyorum ben. Bir kavanozda balla karıştırıp, hergün 2 kaşık alıyorum böyle dırumlarda. Birçok şeye faydası var. Hiç bir zararu yoktur. Nurofen cold olabilir ama ameliyat öncesi zararı olabilir mi bilmiyorum. Kan sulandıran ilaçlar almaman lazım bu bir haftada

selam. ameliyat oldu bitti inanamiyorum. agrim var igne vuruyorlar. karnimdan cok diklestirme agri yapiyor sanki, baski hissi çok. anesteziden dolayi hala gözlerim kapanip duruyor. herkese teşekkürler.
çok geçmiş oşsun sabırla beklediğinde sonuçlardan mutlu olcaksın eminim

Her doktor ameliyattan once ilac onermez hele ki kani sulandiracaksa nurofen tarzi ilaclar tavsiye etmeyin kizlar zararli olabilir ! Herkes kendi doktoruna sorsun bu cok onemli oyle hersey icilmez ameliyat oncesi

Her doktor ameliyattan once ilac onermez hele ki kani sulandiracaksa nurofen tarzi ilaclar tavsiye etmeyin kizlar zararli olabilir ! Herkes kendi doktoruna sorsun bu cok onemli oyle hersey icilmez ameliyat oncesi
Arkadaş sormuş ben de tecrübemi söyledim!illa ilaç iç demedim kimseye..herkes burda tecrübesini paylaşıyor ..

Arkadaş sormuş ben de tecrübemi söyledim!illa ilaç iç demedim kimseye..herkes burda tecrübesini paylaşıyor ..
Tercrube paylas ama ilac ismi vermek yasak ! Doktorun sana onerdigini baska doktor baskasina belki onermez
Hem benimle ne alip veremedigin var senin ??

Çok teşekkürler Cnm Hayırlı olsun kararın rapor işine sevindim daha öncede Yazdığım gibi olumsuz birşey duymadım Ufuk Bey'le ilgili bu haftasonu Fatih beyden randevu aldım Ufuk beyi de Aradım Nisan sonuna kadar dolu bakalım bende heyecanlıyım maddi boyutunu konuştunuz mu ? Umarım herşey gönlümüze göre olur

Tercrube paylas ama ilac ismi vermek yasak ! Doktorun sana onerdigini baska doktor baskasina belki onermez
Hem benimle ne alip veremedigin var senin ??
Senin anlama problemin var bence..ben yaşadığımı söyledim,koca insanlarız herkesin aklı kendine yeter sanırım..sen kimsin pardon ?seninle ne gibi bir alıp vermem olur ki benim!neyse yeterince yorgunum seninle uğraşmak istemiyorum.

Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler ama yazılanlara gerçekten üzüldüm böyle olsun istemezdim sadece tecrübeli olan varsa diye sormak istemiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…