Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

canm benm ben ilk banyomu yaparken eğik vaziyette girmeme çıkmam bir oluyordu korkuyordum karnımà el sürmeye sakat kaldığımı bile düşündüm burda yazılanları 4 gözle okuyordum acaba bende böyle olucakmıyım iyileşip bursa paylaşacakmıyım diye 15 gün çok düşündüm 15 den sonra sihir gibi değişiyor allahın izniyle inan bana naz yapabildiğin birileri varsa yap hayatım sonra pişman olursun Hee söylüym sana keşke dersin sonra

Ahh canim agzini opeyim senin inan bana guc veriyorsun insallah bende birden kalkarim ve kendimi idare edecek kadar kimildarim sikayetsiz... Cok tekesurler guzelim

Ahh canim agzini opeyim senin inan bana guc veriyorsun insallah bende birden kalkarim ve kendimi idare edecek kadar kimildarim sikayetsiz... Cok tekesurler guzelim
Evt ilk haftalar çok zordur. Hem fiziksel hem de psikolojik. Ben 3 haftayı doldurdum ama yaratık gibiydim bu üç haftada. Bir sağ taraf şişti, bir sol taraf. Göbek deliğimin durumu içler acısıydı hele ilk 2 hafta. Baktıkça ağlamak istiyordum. Bu göbek adam olur mu diyorum. Ama bugün baktım da çok değişiklik var ilk günden beri. Ödemler gidiyor, yaralar iyileşiyor. Göbek deliğim bile küçülüyor. Sabır lazım çok sabır. Üç günde bir dr u arayıp mızmızlandım. Şimdi artık sustum ve bekliyorum. Çünkü farkındayım, gün geçtikçe daha iyi oluyor herşey dr 2 ayda ortaya çıkar dedi. Biz daha 1 ay olmadan moralleri bozuyoruz. Positive olup beklemek lazım. Kolay mı o kadar işlemler geçirdik. 1-2 ay ister mutlaka toparlanmak. Çok normal yani.

Ağrılar tabiki oluyor içerde kaslar yaralı, dikişli, lipodan kaynaklı ağrılar.. Ben ilk 10 gün günde 3 defa 2 şer tane voltaren aldım 100 mg lık olanlarından. Ağrı kesiciler çok işe yaradı. Sonra giderek azalttım ve 15 günde bıraktım. Antibiotik de vardı. İmmuzinc de aldım bağışıklık için. Sabah aç karnı önce lansor alıyordum mide için. Tüm bu haplar mideyi bozmasın diye. Sonra 10 gün böyle ağrıkesicilerle çok rahat ettim ben. Çok şükür bu öksürükler olmadı bende. Ama ilk zamanlar sabah akşam nefes açıcı puff kullandım çünkü bronşit geçirmiştim geçen yaz. Evde vardı benim. Onun çok faydasını gördüm.

Ne güzel yazmışsın canım.evet pek bir sabırsız oluyoruz haklısın hepimiz için ortalama aynı şeyler.burada yazılanlar çok faydalı oldu bana o açıdan.bu süreçleri herkes yaşamış aşağı yukarı ve hepsi sabır diyor özellikle ödem konusunda.ama bazen elde olmuyor kişu zamanı bi bitirseydikte rahatlasaydık yaa...

Zamanı istesek de durduramıyoruz ki cnm. Elbet, geçecek ve bitecek.. Ama yaşayarak

arkadaşlar mayısın 7 sine karın germe için randevu aldım korku heyecan hepsi bir arada tecrübeli arkadaşların moral vermesine ihtiyacım var

Meerhaba kızlar... sizleri okudukça sabırsızlanıyorum, ameliyatım 30 nisan ama doktorum grip olan biri falan olursa ilk seni arayacağım dedi. belki her an arayabilir :)

Arkadaşlar,kaderdaşlar merhaba..bugün ameliyatım gerçekleşti ..şimdilik bir sıkıntım yok..henüz yürümedim .birazdan yürütecekmiş hemşire hanım..bana şans dileyin..sevgiler..

Çok geçmiş olsun, çektiklerinize değecek inşallah. Zorluklar şu an ağır geliyordur elbette ama sabırdan başka söyleyebilecek bişe yok
kizlar ben hastaneye gidiyorum. 8 de ameliyat olucam hayirlisiyla.

Çoook güzel geçsin ameliyatınız inşallah, rahatça iyileşin sonra da :)

arkadaşlar mayısın 7 sine karın germe için randevu aldım korku heyecan hepsi bir arada tecrübeli arkadaşların moral vermesine ihtiyacım var

siz de benim gibi bekleyenlerdensiniz :) hangi şehirdesiniz? nasıl yapılacak

istanbulda olacak ama ben gerçekten tırsıyorum

siz nerdensiniz nerde ameliyat olacaksınız

Hayırlısı olsun kararın umarım sonuç seni mutlu eder.ama karın germe aml ları genelde yüz güldüren aml lar, heleki göbeğin büyükse.heyecan korku bu işin olmazsa olmazı.ama daha çok zamanın var son günler daha heyecanlı olur şimdiden yorma kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…