Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

normalde bir gece yatiliyor fakat doktorum drenden dolayi bir gece daha kalmami önerdi. hala kan orani yüksek rengi acilinca cikartiyorlarmis.
nerde olmuştunuz aml üstünüze ne tarz bişey giymek gerekiyor yanlış anlamayın tecrübeli olduğunuz için soruyorum madur olmamak adına

Canım kilon nedir mini karın germe için lütfen birden fazla doktorun görüşünü al benim gibi pişmanlık yaşamanı istemem bugün arkadaş toplantısındaydık durumumu bilmeyen bi arkadaş senin göbek gitse tamam dedi kafayı yiyecektim geçen hafta doktora gittim yanlardan revizyon dedi ama 1 yıl beklenmeliymiş.resim isteyen arkadaşlar eşim izin vermedi diye koyamadım ikna edersem koyacağım.doktor ismini daha önce yazmıştım tam sonuç için zaman var dediği için doktorum zamana bırakıyorum o yüzden şimdi tekrar isim yazmıyacağım.ama canım mini de öyle adı gibi mini falan değil acısı bayağı var.benim gibi bu formda önce mini olup sonra ya revizyon ya da tam karın germe yaptıranlar oldu.lütfen iyi araştır hem parana hem canına hem umuduna değecek bir sonucun olur işallah.

Cerena merhaba canim.
Oncelikle memnun kalmadigin icin cok uzuldum. Dedigin gibi insan ne hayallerle giriyor boyle bir ameliyata ve yaptirdigina pisman olmak cok uzucu bir sey. Zaten zar zor verilen bir karar. Ben yur disinda yasadigim icin doktorumla yuz yuze gorusemedim, hep mail ve resim uzerinden. Ama tabiki ameliyattan once tekrar konusup bakicaz. Benim kilom 60 - 62 arasi oynuyor ve boyum 1.64. Cok asiri bir sarkma yok, gobek ustu ve belim zayif oldugu icin tum karin germe cok gereksiz olcak. Sadece alt gobekte bir turlu yok edemedigim bir cikinti var ondanda kurtulmak istiyorum. Ben daha cok kalacak izden korkuyorum. Ameliyat izin nasil oldu senin?

İzde sıkıntı yok şimdiden çok iyi kısa zaten iz.kilomuz aynı ben senden sadece 2 cm kısayım ama herkesin vucut yapısı farklı benim doktorumda geçen hafta ben hala sizin için mini karın germenin doğru seçim olduğunu düşünüyorum dedi umarım o haklıdır benim vucudum geç iyileştiği için böyledir.yine de revizyon yapabileceğini söylemesi beni rahatlattı.hatta çok erken panik olmuşsun göbeğinin son şekli bu değil falan dedi.ama benimle aml olan birkaç arkadaş şimdiden çok memmunlar. Umarım sende çok memmun kalırsın.

Ben bugun cok aglamakli bir gun gecirdim gobek deligimden dikis izine kadar olan yerde koyu kirmizi bir cizgi olustu dr soyle eliyle pansuman yaparken sildi ust deri kalkti bisey degil dedi sadece ust deri kalkiyor kndini yenileyecek dedi ama Ben cok korktum oyle bir aglama tutuki beni dr sarilip oturmak zorunda kaldi.. Gececek yakinda bana guvenin izebile kalmiyacak dedi ama benim icimerahat degil durup durup agliyorum.. Boyle bisey yasiyan varmi lutfen kizlar anlatin bana cok korkuyorum

canm bnm yaa çok geçmiş olsun çok üzüldüm valla sigara fln içme eğer içiyorsan nolur dikkat et canm acil şifa diliyorum cnm moralini yüksek tut canm daha çabuk iyleşirsin inşallah

11. Ci gun bugun canim zaten hergun agliyorum acaip duygusalim cocuklarimi ozledim cokda pusmanim ameliyat olduguma neden bilmiyorum ama oyle iste
Kıyamamm yaaa ağlamayın hep gülün insallah formda bi vucudla bebelerinizle gezeceksiniz göbeksiz musmutlu günler bekliyor bizi

11. Ci gun bugun canim zaten hergun agliyorum acaip duygusalim cocuklarimi ozledim cokda pusmanim ameliyat olduguma neden bilmiyorum ama oyle iste
İnsan öyle oluyor ilk günler ben de durup durup iyi cesatet ya diyordum hele dik duramayınca şükür hepsi geçiyor bitaz sabır umarım sonucun bunların hepsini unutturur sana

Cnm foto koyar misin Allah korusun kötü birşey değildir inşallah

Yine yazdi dr bana simdi uzulmeyin sadece yuzeysel soyulma ameliyatda cekistirmekten sismekten oluyor sakin merak eymeyin uzulmeyin diyor..resim koyamam simdi hep sargili..
Tmm cnm doktorun öyle dediyse takma kafana o zaman yüzeysel birşey nasıl olsa iyileşir bu arada sen banyo falan yapmıyor musun görmemiş miydin göbeğini?

Yine yazdi dr bana simdi uzulmeyin sadece yuzeysel soyulma ameliyatda cekistirmekten sismekten oluyor sakin merak eymeyin uzulmeyin diyor..resim koyamam simdi hep sargili..
Cnm çok geçmiş olsun. Üzme kendini. Düzelecektir. Güçlü ol biraz. Hepsi geçecek. İnce bir deri soyulması mı? Kalın mı cnm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…