Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

aaa arkadaşım bana bildirimler gelmemiş yine kaç sayfa geçmiş allah allah şimdi gördüm taş arkadaşım benim maşallah defalarca şimdiden böyle ilerde düşünemiyorum

sistemde ara ara teknik sorun oluyor canım düzelir bildirim gelmeyince bende açıp kapatıyorum :)) nasıl gidiyor diyetin herşey yolundamı

Selam kızlaaar ne zamandır giremedim iş güç vs.. ama sizleri terk etmedim Ameliyatım 2. ayını doldurdu hatta geçti bile artık bir sıkıntım kalmadı istediğim tüm kıyafetleri giyebiliyorum 36 bedene kadar düştüm.. Hem doktorum hem benim sayemde tabiki tek taraflı olmuyor malesef artık koca göbeğimden utanmamada gerek kalmadı kısacası ben mutluyum çok şükür... İsteyen herkes mutlu olsun... Ameliyat olacak olanlar sakın korkmayın çok çekmesenizde çekilen tüm sıkıntılara değiyor hayatımda verdiğim en doğru karar bu karın germe ameliyatı.. Darısı tüm isteyenlerin başına...

Ameliyat olacak olanlara allah yardımcı olsun ve bol şans diliyorum. Narkozdan vs hiç korkmayın. Sonuçta tam teşekküllü hastanelerde, drların kontrolünde oluyoruz ameliyatları. Rahat olun ve dümdüz nir karınla kendinizi, bundan sonraki önünüzde sarkan o gereksiz yastıklar olmadan geçireceğiniz zamanları hayal edin. Ben hep öyle yaptım. Gülerek girdim, gülerek çıktım. İnşallah sizin de öyle olur.
Öncesinde dr unuzla tüm ayrıntıları konuşun. Nebileyim göbek deliğiniz nasıl olsun, beliniz ince olsun, oturunca hiç katlanmasın, iyi gerilsin, asimetri olmasın, kesi izi düzgün olsun vs vs. Bir ilaca hassasiyetiniz, alerjiniz fln varsa, önceden yaşadığınız bir sağlık sorunu fln mutlaka bilgi verin. Sonra mışıl mışıl uyuyun ve düz bir karınla uyanın
Bence de sonuçta çekilen tüm sıkıntılara değer mercimekceku . İnsan hafifliyor ve her istediğini giyebiliyor. Bu özgüven insana mutluluk veriyor. İyi ki yapmışız :)

ameliyattan hemen sonra hastaneden dışarı çıkarken ne tarz bişeyler giymeli sıkıntı olmaması açısından

Merhaba kizlar,

Ben yeni katiliyorum araniza. 2 mayis meme diklestirme ve mini karin germe ameliyati olacagim ve cok cok heyecanliyim. Ozellikle mini karin germe ile ilgili korkularim var. Kalacak olan iz su anki halinden daha kotu olcak diye korkuyorum. Dikis izleriyle ilgili tecrubeniz varsa ne kadar kalacagindan nolur bilgilendirin..

sistemde ara ara teknik sorun oluyor canım düzelir bildirim gelmeyince bende açıp kapatıyorum :)) nasıl gidiyor diyetin herşey yolundamı
çok şükür hayatım çok iyi gidiyor valla bu ameliyatın bana en büyük hediyesinden 1 güzel bir karın biride sigarayı tamamen bıraktırması bu ameliyatı olupta 2 en güç güzelliği bir arada bir taşla hiç ummadığı 2 kuşu vuran varmı acaba merak ettim şükürler olsun Allah'a Diet güzel gidiyo sporda başladım uzun yürüyüşler yaklaşık günde 12 14 km arası yürüyorum süperim maşallah yakında yeni fotolar koyacağım canm

Ben tam karın germe oldum. İzler Zaman'la çok daha iyi oluyor merak etmeyin.. Ama ilk görüntü kötü tabi
Beni izlemeye alırsanız sonrası halini görebilirsiniz

Arzum77 baktim simdi resimlerine ve soktayim!!! Mukemmel gorunuyor! Icimi rahatlattin gercekten!

merhaba bende 7 mayısta istanbulda olacağım karın germe siz nerde olacaksınız

kizlar ilk iki gün baya bir agri oluyor pişman bile oldum
bugün ögleden sonra agrim azaldi artik yalniz kalkip dolasiyorum. yarin nasipse taburcu olacam.meme drenlerim alindi karnimdakiler duruyor. onlarda sabah alimacak galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…