Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tatlım evet %20 şansım vardı dikey iz olmadan.derim esnekmiş epey .o yüzden ben hamilelikte falan hiç çatlamadım biraz esnek oluşuna bağladım bunu.burada da işime yaradı galiba.bacaklara gelince,yağ olarak alabildiğinin tamamını alıcağını söylemişti.simitlerden toplam 500 gr çıkmış .göbektende alabildiğini almış kök hücreye çevirmiş.çevrilmiş hali ile 460- gr çıkmış.onu da paylaştırmış.lastikle sarılı bacağım hala o yüzden şeklini göremedim.eski halinden iyidir muhakkak diye umut ediyorum.
Görür görmez ilk fotoyu sana yolluycam bu konunun uzmanı sensin caniko,bakar yorumlarsın

emru dikkat et dr nin elinden mi nedir bilemem herkes bende dahil erken ayaklandık ama iyi değil bu daha çok erken karna yük verme bacaklara yüklen bas butona gelsinler kaldırsınlar canım

Tatlım evet %20 şansım vardı dikey iz olmadan.derim esnekmiş epey .o yüzden ben hamilelikte falan hiç çatlamadım biraz esnek oluşuna bağladım bunu.burada da işime yaradı galiba.bacaklara gelince,yağ olarak alabildiğinin tamamını alıcağını söylemişti.simitlerden toplam 500 gr çıkmış .göbektende alabildiğini almış kök hücreye çevirmiş.çevrilmiş hali ile 460- gr çıkmış.onu da paylaştırmış.lastikle sarılı bacağım hala o yüzden şeklini göremedim.eski halinden iyidir muhakkak diye umut ediyorum.
Görür görmez ilk fotoyu sana yolluycam bu konunun uzmanı sensin caniko,bakar yorumlarsın
Canım günaydın yeni ve daha az Yağlı vücudunla yeni bir gün:KK36:. Memelerimden amaliyat olduğumda on gün boyunca sütyen ve sargıların baskısıyla uyuyamamıştım. Amaliyat olduktan sonra simitlerimi ve üst baldırlarımı çok merak ediyorum gerçekten inceleceklermi diye!! Kendini toparladığında simitini ve bacaklarını görmeyi çok isterim. Simitlerden 500 gr. Çıkmışsa sonuç mükemmeldir. Karın kaslarında kaç sıra sıkılaştırılmış?​

Emru çok geçmiş olsun
Dilediğin sonuc olmuştur inşallah

Kızlar yine ben ve göbek deliğim :)))
Bu erimesi gereken ve erimeyen dikiş vardı ya
Ercan bey deri atar demişti
Şuan o kısım şiş
Bir kaç gün öncede sivilce gibiydi
Aslında aynı kıl dönmesi olmuş gibi
Benim anlamadığım vücut bunu Nasıl kendi kendine atacak
Nasıl kendi kendine geçecek iyileşecek çözemedim

Emru çok geçmiş olsun

Şuan o kısım şiş
Canim eger vucut atamiyorsa ercan beyde alabilir onu benimde vardi uzun dikiste sivilce gibi olmustu patlattim icinden ip cikti
Kendim yapmak zorunda kaldim ben ama sen ercan beye sor en iyisini o yapar:KK66:

kök hücre olarak 460 ise normal hali baya çoktur süper olmuştur eminim benimki kök falan değildi ama dr um aynı şey demişti kesinlikle şimdikinden iyi olmuştur simitlerde gitti belinde incelmiştir kız fıstık gibiydin zaten tam fıstıklı lokum oldun :KK15:
Canım benim çok teşekkür ederim nasıl şımardım şimdi::KK54::KK54:

Canım günaydın yeni ve daha az Yağlı vücudunla yeni bir gün:KK36:. Memelerimden amaliyat olduğumda on gün boyunca sütyen ve sargıların baskısıyla uyuyamamıştım. Amaliyat olduktan sonra simitlerimi ve üst baldırlarımı çok merak ediyorum gerçekten inceleceklermi diye!! Kendini toparladığında simitini ve bacaklarını görmeyi çok isterim. Simitlerden 500 gr. Çıkmışsa sonuç mükemmeldir. Karın kaslarında kaç sıra sıkılaştırılmış?​
Canım teşekkür ederim foto çekince albüme ekliycem hepsini.kaç sıra sıkılaştırılmış bilmiyorum öyle bir sıra olduğunu bile bilmiyordum canım.ama bağların baya dağılmıştı hepsini topladım dedi.

Yeni aml olacak arkadaşlarım dikkat!
Ltf ameliyattan önce öksürük ve veya balgam gibi bir şikayetiniz varsa muhakkak tas tamam yok edin.benim öksürüğüm var diye Ercan bey 12 gün sonraya gün vermişti görüştüğümüzde.öksürüğü kes mutlaka dr a görün demişti.gittim aldığım öksürük şurubunu erken bıraktım.bugün aml ın 2.Günü öksürük çok geldi.acısı gerçekten çok rahatsız edici ameliyatı solluyor diyim size.

Ltf ameliyattan önce öksürük ve veya balgam gibi bir şikayetiniz varsa muhakkak tas tamam yok edin.benim öksürüğüm var diye Ercan bey 12 gün sonraya gün vermişti görüştüğümüzde.öksürüğü kes mutlaka dr a görün demişti.gittim aldığım öksürük şurubunu erken bıraktım.bugün aml ın 2.Günü öksürük çok geldi.acısı gerçekten çok rahatsız edici ameliyatı solluyor diyim size.
ay evet ya bi ara çok fena öksürüyordun keşke erken bırakmasaydın şimdi yine içsen olmaz mı acaba öksürürken dikişler zorlanabilir

Balgam varsa doktorum bana asist diye bir söktürücü var onu önermişti. Ben çok memnun kaldım.

Emru çok geçmiş olsun

Şuan o kısım şiş

Canım yeni gördüm geyikte kıkırdamak tan burayı atlamışım
bazı bünyeler atamaya bilir kendin hiç uğraşma dr ye uğra halletsin o dikişi tık diye cımbızla çeker

Öksürüğe zencefil zerdeçal ve bal karışımı da çok iyi geliyor bu karışımdan sonra ılkm su yudum yudum içilirse faydası çok büyük.arkadaşlar aml sonrası bu ve kelle paça çorbası içtim 4 gün inanılmaz dirençli yapıyor insanı tavsiye ederim yeni aml olmuş ve olacak kişilere.geçmiş olsun tekrar herkese

X