Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Martta cnm bende spora ağırlık verdim sonrasını düşünerek benim de dokununca kaslarim belli ama kas yaptıkça karnım şişti kaslar ayrık olduğu için galiba spor yapmayı çok seviyorum tavsiye edecegin birşeyler var mi

Hep aynı sporu yapma mesela her gün pilates yapma
Vücudu arada şaşırt
Haftanın en az bir günü cardio yap
Spor öncesi sonrası yediklerin çok çok önemli
Karbonhidrat ve protein tüketmelisin

Ben de buğün doktor görüşmesine gideceğim formu okudukça cesaret geliyor sonra yine kokuyorum ama bendeki sıkıntı psikolojik boyuta geldi aldığım kıyafetler hiç olmuyormuş gibi alış veriş yapasım yok bir yanda da 3 çocuk bişey olursa diye korkuyorum ne güzel siz olup kurtulmuşsunuz bende 15 yıldır hamilelikler hariç sporla uğraşıyorum ama faydasız ortada balon gibi bir şey ne yapsam da gitmiyor. Bakalım doktor ne diyecek hala kararsızım

Doktorla görüştün mini karın germe lipo yüze alınan yağlar falan 8 liraa fiyat verdi cuma günü ameliyat olacağım inşallah güzel sonuçları yazarım size hoş hala korkuyorum ve kararsızım

Doktorla görüştün mini karın germe lipo yüze alınan yağlar falan 8 liraa fiyat verdi cuma günü ameliyat olacağım inşallah güzel sonuçları yazarım size hoş hala korkuyorum ve kararsızım
Merhaba hayirli olsun karariniz korkmayin korkulacak bir ameliyat degil.. Fiyat olarak da iyi geldi bana drunuz kim? Karninizin resmini yuklermisiniz album yapip?

Göbek deliginizin goruntusu nasil
Mini de göbek deliğine dokunulmuyor

İnşallah istediğiniz gibi sonuç alırsınız

Merhaba hayirli olsun karariniz korkmayin korkulacak bir ameliyat degil.. Fiyat olarak da iyi geldi bana drunuz kim? Karninizin resmini yuklermisiniz album yapip?
Teşekkür ederim resim yüklemeyi bilmiyorum işin açıkcası mini olduğu için çok mutluyum ben tam olur zannetmiştim doktorum 3 çocuğa göre karnın gayet iyi dedi sanırım sporun faydası...

kızlaar, bugün tetkiklerim yapıldı. sonuçlar çıkınca anestezi doktoru ile görüşülecek. Dr. bu hafta yaparız ameliyatını dedi. çok korkuyorum. yardııımmm, moral verin.

Teşekkür ederim resim yüklemeyi bilmiyorum işin açıkcası mini olduğu için çok mutluyum ben tam olur zannetmiştim doktorum 3 çocuğa göre karnın gayet iyi dedi sanırım sporun faydası...
ankarada etimed hastanesi ayşe barutcu güzel ilgilendi sorularımın hepsini titizlikle cevapladı.bir de doktorumla konuştum ameliyat ekibinin hepsi bayan olacak bu açıdan da biraz rahatladım siz karın germe ameliyatı olmuş muydunuz eğer olduysanız tavsiye edeceğiniz şetler var mı

carena bende bu hafta ameliyat olacağım . benimki tam karın olacak. aynı bende çok korkuyorum. aslında sevinip heyecanlanmam gerekiyordu ama, bi durgunlaştım,şoktayım. sana da şimdiden hayırlı olsun.

kızlaar, bugün tetkiklerim yapıldı. sonuçlar çıkınca anestezi doktoru ile görüşülecek. Dr. bu hafta yaparız ameliyatını dedi. çok korkuyorum. yardııımmm, moral verin.
Bende senin gibi çokkkk korkuyorum akşama kadar cesurdum ama bugün doktora giderken aysklarım titriyordu doktorla konuşunca biraz rahatladım benim bi aksilik olmazsa bende bu cuma ameliyat olacağım süreci inşallah sana anlatırım

canm bnm hiç korkma bnmde bu hafta amlyt olcak bitcek uyuyacaz uyanacaz bi bakmışız fıstık gibiyiz inşallah bu arada hakkında hayırlısı olsun

canm benm sende kararını vermişsin hakkında hayırlı olsun inşallah sanada şimdiden acil şifalar diliyorum

ya kızlar benim yanlara biraz lipo yapılacakmış, son zamanlarda simitlerim çıktı çünkü. ama klasik lipo yapılacak dedi, ama ince özel bi kanül kullanacak . klasik lipo yapılmış olan var mı forumda,bana anlatsanız,sonra çok kötü bir görüntü oluşur mu acaba

Cnm yorum yapabilmemiz için karnının durumunu görmemiz gerekir foto koyarsan birçok arkadaş yardımcı olacaktır sana

Karin germe yaptiranlar hastsnede kac gece kaldiniz yahu doktorum 1 veya 2 gece dedi birazda bana birakti gibi bende 2 dedim ama gereksizmi acaba 2 gece ????

selam kızlar bugün tam 15 gün oldu pazar gününden düne kadar dikişlerimden kan gelmeye başladı ve daha sonra iltihap gibi bişey aktı doktorum resim yolla dedi p tesi günü bir pomad verdi dünde çağırdı kanımı alıp prp yaptılar bayılttılar ve sanırım bazı dikişleri tekarar yaptılar artan prp yi yüzüme ve dudaklarıma enjekte etti doktorcum ben biliyorsunuz çabuk ayağa kalktım çok hareketli bir yapım var biraz yat dedi birde banyo çok yaptım sanırım ondan oldu neyse şuan iyiyim doktor çok önemli ne zaman arasam telefonumu bekliyor gibi hemen açar ve ilgilenir sağolsun.....

Karin germe yaptiranlar hastsnede kac gece kaldiniz yahu doktorum 1 veya 2 gece dedi birazda bana birakti gibi bende 2 dedim ama gereksizmi acaba 2 gece ????

canım ben tam germe ve vaser lipo yaptırdım 2 gece kaldım ben istedim anlaştığım fiyattan bir lira vermedim hemde medicana hastanesinde yattım çok memnun kaldım...

fakat ben doktor eşiyim doktorum indirim yaptı ben 6 bine yaptırdım doktorum prof.dr.Ali gürlek....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…