Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canim bende kaldigim ekstra gece icin para odemeyecegim zaten bu arada aml. fiyatin cok uygun olmus beni eklersen gobiside gormek isterim

Tam karın daha ağır bi ameliyat diye kendimi avutup mini oluyorum diye seviniyorum en azından ameliyat öncesinde kendimi kandırıyorum bizde fiyatta hiç indirim yapmadılar bende doktor eşiyim ama bana birde sanırım sizin kide öyleydi alınan yağlar yüzün baxı kısımlarına dolgu yapacak onun için 1850 fiyat verdi çok mu acaba

Karin germe yaptiranlar hastsnede kac gece kaldiniz yahu doktorum 1 veya 2 gece dedi birazda bana birakti gibi bende 2 dedim ama gereksizmi acaba 2 gece ????
Ben iki gece kaldim ameliyatim carsamba oldu cumartesi sabah ciktim canim yeterli oldu daha fazla kalmak istemedim .. Tabi senin durumuna bagli kendini iyi hissedersen once cikarsin zaten drenleri cikarmiyor hemen..

Gecmis olsun dikkat et yeni dikislerine dinlenmene bak cok hareketlisin masallah

Ben iki gece kaldim ameliyatim carsamba oldu cumartesi sabah ciktim canim yeterli oldu daha fazla kalmak istemedim .. Tabi senin durumuna bagli kendini iyi hissedersen once cikarsin zaten drenleri cikarmiyor hemen..

Ayy bide o direnler var dimi neremize nası tutturcaz onları bilmemki pijama mı daha iyi olur gecelikmi acaba bide direnler çıkarken acıyormu??

Bilmiyorum valla simdilik yurek yemis gibi cesaretliyim ama aml. Gunu nasil olurum bilmiyorum canim

Bilmiyorum valla simdilik yurek yemis gibi cesaretliyim ama aml. Gunu nasil olurum bilmiyorum canim
ahahaha aynen valla bende öle sanki ben olmayacama o amely eşim diyoki bide drenleri var yandık diyo benm birde bbkler var biri 4 biri 1 yaşında adam diyoki dikkat et de drenleri ni çekmesinler allahtan 15 yaş kızım da varda o yardımcı olacak eşimle kızım bakalım hakkından gelbileceklermi ben hepsine bakarım ama zannetmiyorum onlar bana bakamaz

Ayy bide o direnler var dimi neremize nası tutturcaz onları bilmemki pijama mı daha iyi olur gecelikmi acaba bide direnler çıkarken acıyormu??
Kucuk kancalari var drenlerin ben pijamamin lastik kismina takiyordum onlari bence pijama tarzi daha rahat oluyor cikarkende genis cebi olan esofman giy drenleri de ceplere sok gitsin
Benim ilk dren cikinca acitmadi ama ikinci daha uzun kaldigi icin hissettim biraz ama saniyeler suruyor ve cikinca baya bir rahat oluyosun

Hic korkmayin kizlar uyaninca bittimi bu kadarmiymis diyeceksiniz allahin izniyle
@elmaliiisekerr canim sende dikkat et bebekler cekmesin drenleri benim buyuk kizim baya yardimci oldu bana eve dondugumde senin de kizin eder merak etme annesine kiyamazlar dimi

canm aynen valla kızım dan allah razı olsun çok düşkün bana drenleri bnde öyle düşündüm geniş sıkmayan tayt aldım yünlü onu giyip evde onun içine saklıcam ayy sağsağlim çıkayımda valla nerelere sokar gene saklar bn o drenleri

bnm Son sezeryan da drenim vardı ama küçük birplastik pet idi ertesi gün çıkardılar derin nefes al dd dr çekti acı hissetmedim ama bunların daha içerde derinde olduğunu söylüyorlar aynısı değilmi acısı bilmiyorum

Evet aynen oyle iki tane oluyor benimkiler genitalin uzerindeydi ..
Eve gidince dr her gun olcusu yaz bana diyordu sinra bosalt diyordu.. Bosaltiktan sonra havasini alip kapatiyosun kapagini..
Ikinci dren canimi acitti gercekten cikar cikar bitmiyordu upuzundu.. Ama bu aciya bir kac saniye kalaniyoruz iste ..
Benim memedeki drenler hic acitmadi mesela

demekki canm sıcağı sıcağına aldığında pek acı hissedilmiyor biraz fazla kaldım içerde yapışıyor biraz etlere kaynama yapıyo heralde ee birde uzun olması o çekiş hissini biraz dha uzatıyor oda daha acı hissettiriyor demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…