Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hakkı'nızda hayırlısı olsun kızlar inş kolaycacık atlatırsınız güzel göbişlerinize kavuşursunuz.görüştüğüm Dr lar özelde aml edenler 1 gün yeter dediler ,üniversite hastanesinde bir Dr 3 gün yatarsın demişti

İki gece kaldım ama beleş olsa bir hafta kalırdım gecelik çok rahattı boşa yüklenme çantaya o bu hastaende gitdiridikleri süper rahat:))) giderken eşofman çıkarken eşofman bitti gitti :)
Haftasonu alisverise gidip pijama falan alim demistim hevesimi kacirma gecelik giyersem direnleri nereye koycam memisleremi sıkıstircam

Sagol canim

teşekkürler canm inşallah hayırlı olur inşallah çok kolay atlatalım iyi dileklerin için çok sağol seninde gönlünde ki dileğinin gerçekleşmesini dilerim canm

Haftasonu alisverise gidip pijama falan alim demistim hevesimi kacirma gecelik giyersem direnleri nereye koycam memisleremi sıkıstircam
Direk elbiseyle gittim ve elbiseyle çıktım yanıma aldığım hiçbirşeyi kullanamadım en konforlusu hastane önlüğü ben korseme tutuşturdum drenlerimi hiç sıkıntı yaşamadım

Direk elbiseyle gittim ve elbiseyle çıktım yanıma aldığım hiçbirşeyi kullanamadım en konforlusu hastane önlüğü ben korseme tutuşturdum drenlerimi hiç sıkıntı yaşamadım

valla aynen zaten aynı dr nin tayfaları hep o öğnüğe takıldı eve verseler alırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…