Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

atlatacaksınız bizler gibi sonra gelip yazacaksınız çok içme ama siğarayı öksüürük işi can sıkıcı olmaz inşallah sende

Hahaha iyi bilirim o duyguyu, hastanede doktoru beklerken esim gel vazgec bu sevdadan kacalim hastaneden parayida catirrr catirrr yeriz deyip durdu, bi ara kafama yatti ama sonra ömrümün kalan kismini bu vücutla gecirmek istemedigimi bildigim icin vazgectim yüzdün yüzdün kuyruguna geldiniz simdi vazgecersen birdaha cesaretini toplayamayabilirsin

Böyle devam et canım yiyin gariiii şişin gariiiii

ben her ameliyat gecesi vasiyetname bıraktım zırladım ama vazgeçmedim vazgeçmek yok eğer ihtiyacsa tabi bu enzemse kimse vazgeçmesin, korkular normal streste hepsi geçiyor

Ercan bey de kg al yaglan biraz hiç yağın yok gibi şeyler söyledi bugün
Kendime gelmiştim ama işlem sürüyordu hala hafif uykulu gibiydim
Ben de yok ben yaglanmyacagim kaslanacagim dedim

Senin operasyon bugündü dimi şekerim çok geçmiş olsun görüntüsünü görebildinmi? Nasıl yorumladı işlemi?

Canim gecmis olsun nasilsin ameliyatin bugundu dimi nasil gecti bisey hissetmedin dimi

yemin ederim canm aynen bende öyleyim sigr azaltıyorum yemeğe saldırıyorum aklıma geliyo yemeği kesiyorum bu kez sigr istiyorum çıldırcam valla bi yandan korku bende sezeryan larda bulantı olmadı da nefes almakta zorlandım ikinci sezeryan da en çok bundan korkuyorum uyanamazsam nefes alamazsam diye birde o grip olayı bnmde kızım olmuştu bana bulaştırdı 10 gündür ilaç kullandım antibiyotik grip hapı pastil şimdi bıraktım ilaçları ama hala var üzerimde var burnum akıyo bilmiyom nolcak allah büyük canm girdik bir yola allah sonucumuzu hayırlı getirsin

Gösterdi çukurluk var
zamana ihtiyacı var sonucu görmek için kanlı kırmızı falan suan baya
Fazla deriyi kesti ucunu içe dikiş yaptı
Önceki yaptigi deliğimin kenarlarindaki kesiler kizarip kabardığı için gizli dikiş yapti
Eriyen dikiş oldu
3 gün banyo yok
Antibiyotik hap ve krem (bactrobenLı pamuk kapatıp üstüne gazlı bez kapatacagim
Korse gibi olan çamaşır almıştım
Bi süre daha korsene dön dedi
Şeffaf bantlar devam
Cumartesi gideceğim
Sonlara doğru 10 dk sında uyandım ameliyat lambasindan izledim
Az ağrı acı vardı işlem sırasında ama dayanilmayacak bitşey degildi
Sohpet ettik

gecmis olsun. umarim güzel sonuc alirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…