Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

atlatacaksınız bizler gibi sonra gelip yazacaksınız çok içme ama siğarayı öksüürük işi can sıkıcı olmaz inşallah sende
inşallah hayatım ayyy bir atlat sam birde meme dikleştirme de var ama 1 ay sonra dd dr valla bu karın Germe ameliyat iyi geçerse yaptırıcam baktım zorlandım bu amly yok anacım yaptırmam hemn ozaman dikleştirmeyi seneye bırakırım :KK17::KK17::mad:

Hahaha iyi bilirim o duyguyu, hastanede doktoru beklerken esim gel vazgec bu sevdadan kacalim hastaneden parayida catirrr catirrr yeriz deyip durdu, bi ara kafama yatti ama sonra ömrümün kalan kismini bu vücutla gecirmek istemedigimi bildigim icin vazgectim :KK66: yüzdün yüzdün kuyruguna geldiniz simdi vazgecersen birdaha cesaretini toplayamayabilirsin
bnmde tam tersi eşime dedimki bugün erteleyelim dedm yok yok yaptır cıksın aradan diyo adam bana yaza kadar iyleşirsin diyo anlamadım gitti zaten en çok eşim beni hırslandırdı yok oranı öle Buran böle sinir oldum da karar verdim yaptırmaya inşallah güzel olur karnım memişlerimde çatlatayım onu kıskançlıktan :KK71::KK71::KK71:

bnmde tam tersi eşime dedimki bugün erteleyelim dedm yok yok yaptır cıksın aradan diyo adam bana yaza kadar iyleşirsin diyo anlamadım gitti zaten en çok eşim beni hırslandırdı yok oranı öle Buran böle sinir oldum da karar verdim yaptırmaya inşallah güzel olur karnım memişlerimde çatlatayım onu kıskançlıktan :KK71::KK71::KK71:
Eşin değilde etrafındaki bayanlar bu durumdan pek hoşlanmayacaklar o kesin :KK70: ohhhh çatlasınlar

merhaba, ben de şubat sonunda ameliyat olucam. çok merak ediyorum önce sonra fotolarınızı. olan arkadaşlar izlemeye alırsa çok sevinirim :)

Bu gece Jelesec ime süpriz yapmak istedim.İnşallah uyumamıştır görür. Nostalji olsun ona...İşte biz böyle güzel dostluklar kurduk...Darısı hepinize inşallah...

ohohoh partiye bak seeen ordakilerin hepsini yedinizmi yahu?? Jelesec Jelesec bide sana mercimek yemeği getireyim diyosun götürmüşler çiğköfteleri dolmaları sandviçleri bizede gele gele mercimek yemeği :KK20::KK42::KK42:

Gösterdi çukurluk var
zamana ihtiyacı var sonucu görmek için kanlı kırmızı falan suan baya
Fazla deriyi kesti ucunu içe dikiş yaptı
Önceki yaptigi deliğimin kenarlarindaki kesiler kizarip kabardığı için gizli dikiş yapti
Eriyen dikiş oldu
3 gün banyo yok
Antibiyotik hap ve krem (bactrobenLı pamuk kapatıp üstüne gazlı bez kapatacagim
Korse gibi olan çamaşır almıştım
Bi süre daha korsene dön dedi
Şeffaf bantlar devam
Cumartesi gideceğim
Sonlara doğru 10 dk sında uyandım ameliyat lambasindan izledim
Az ağrı acı vardı işlem sırasında ama dayanilmayacak bitşey degildi
Sohpet ettik
Canim insallah sonucundan memmun kalirsin :KK19: gizli dikis olmasi cok iyi olmus .. Gobegini her zaman kuru tut dustan sonra hemen kremini sur mikrop kapmasin biliyosun zaten bunlari..

selam kızlar,ben geze geze dikişleri iltihaplandırdım sanırım geçenlerde banyo yaptım sonra orta yerden sürekli kan gelmeye başladı ve bir kaç gündür dikiş yerlerim kıpkırmızı doktorumu aradım resim yolla dedi bir pomat verdi kara merhem bolca sık orkid koy üstüne dedi ölü doku kalmıştır atmaya çalışıyor vücut dedi merhemi sür sabah görüşelim dedi korktum aml olanlar sizde böyle bir şey oldu mu? birde ben 1 haftadır araç kullanıyorum ve çabuk ayaklandım bunun zararı var mıdır....
Canim gezmeyle yada erken ayaklanmayla alakali degildir bende gezdim bende hemen ayaklandim boyle bir sorun yasamadim ..yinede zorlamamak gerek dikislerin iyice tutana kadar... Tabi herkes farkli iyilesebiliyor ...
Sen sigara kullaniyormusun ?
Dustan sonra iyice kuruladinmi dikis yerlerini?
Pomadlari ihmal etme
Dikis yerin nasil boyle kan toplamis gibi bir yer varmi ?

selam kızlar,ben geze geze dikişleri iltihaplandırdım sanırım geçenlerde banyo yaptım sonra orta yerden sürekli kan gelmeye başladı ve bir kaç gündür dikiş yerlerim kıpkırmızı doktorumu aradım resim yolla dedi bir pomat verdi kara merhem bolca sık orkid koy üstüne dedi ölü doku kalmıştır atmaya çalışıyor vücut dedi merhemi sür sabah görüşelim dedi korktum aml olanlar sizde böyle bir şey oldu mu? birde ben 1 haftadır araç kullanıyorum ve çabuk ayaklandım bunun zararı var mıdır....
bendende 2 .hafta kan gelmişti tabii.dr kostum baktı ama önemli bişi yok dedi.olabilen bişimiş

Gösterdi çukurluk var
zamana ihtiyacı var sonucu görmek için kanlı kırmızı falan suan baya
Fazla deriyi kesti ucunu içe dikiş yaptı
Önceki yaptigi deliğimin kenarlarindaki kesiler kizarip kabardığı için gizli dikiş yapti
Eriyen dikiş oldu
3 gün banyo yok
Antibiyotik hap ve krem (bactrobenLı pamuk kapatıp üstüne gazlı bez kapatacagim
Korse gibi olan çamaşır almıştım
Bi süre daha korsene dön dedi
Şeffaf bantlar devam
Cumartesi gideceğim
Sonlara doğru 10 dk sında uyandım ameliyat lambasindan izledim
Az ağrı acı vardı işlem sırasında ama dayanilmayacak bitşey degildi
Sohpet ettik
Çok geçmiş olsun.. Umarım herşey yolunda gider ve çukur,güzel bir göbek deliğin olur :KK66:

ohohoh partiye bak seeen ordakilerin hepsini yedinizmi yahu?? Jelesec Jelesec bide sana mercimek yemeği getireyim diyosun götürmüşler çiğköfteleri dolmaları sandviçleri bizede gele gele mercimek yemeği :KK20::KK42::KK42:

O gün muhteşemdi herşey ya ölene kadar unutmayacağım hemde ne yadik ne yedik:KK70: gelenler hem yedi hemde paket yaptık yanlarına gelnlerde mama getirmişti ziyarteci 50 nin üstünde olunca düşün sen mama çeşidini:KK48: hepsii foorumdandı dostluk, arkadaşlık güzeldir hepsine yürekten tşkler tekrar :KK37:
Mercimek iyidir yahu vitamin deposu :KK70:

Melebex Melebex tatlım çok geçmiş olsun inşallah bu ne istediğin göbek deliğine kavuştursun :KK66: bu arada hocam bende karın kasi istiyorum 2 ay zamanım var yeter mi

Melebex Melebex tatlım çok geçmiş olsun inşallah bu ne istediğin göbek deliğine kavuştursun :KK66: bu arada hocam bende karın kasi istiyorum 2 ay zamanım var yeter mi
Can'ım inşallah biraz iyileşin foto atacağım
Gözüme çok küçük geliyor şuan delik sizde yorumlarsınız
Hoca olmaya var daha :))
Kas ayrılığın varsa Kaslar dikilmeden istediğin sonuç çıkmıyor
O kadar spor yapıyordum kas olmaya başlamıştı ama orantısız bir görüntü vardı
six pack görünümü imkansızdı

Can'ım inşallah biraz iyileşin foto atacağım
Gözüme çok küçük geliyor şuan delik sizde yorumlarsınız
Hoca olmaya var daha :))
Kas ayrılığın varsa Kaslar dikilmeden istediğin sonuç çıkmıyor
O kadar spor yapıyordum kas olmaya başlamıştı ama orantısız bir görüntü vardı
six pack görünümü imkansızdı
Evet cnm kas ayrılığı var illaki hemde oldukça :KK70: peki ameliyat sonrası için şimdiden kas yapmamın bir faydası var mı yani ameliyattan sonra yağlar gidince kaslarda dikilince biraz olsun kaslar ortaya çıkmaz mı

Evet cnm kas ayrılığı var illaki hemde oldukça :KK70: peki ameliyat sonrası için şimdiden kas yapmamın bir faydası var mı yani ameliyattan sonra yağlar gidince kaslarda dikilince biraz olsun kaslar ortaya çıkmaz mı
Benim 3 ay olacak çok bir fark yok görüntü olarak
Elimle dokunduğumda kaslarım sert ve belli, dikildiği için ödemde var
Ama tabiki faydası var
Kas hafızası diye birşey var
Sporu bırakma
Senin ameliyat günün ne zamandı

X