Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

:KK70:fitifit adresini verin evini basıcam:KK70:

Ankaradayim tatlım hadi gel bi koşu :KK70:

Ankara'nın bağlarıda büklüm büklüm yollarııııı gelmemmm:KK70:

Tamam kızma kızma taşsın sen :KK70:

:KK70: taşım tabi :KK19:popom yok okadar:KK70:

Seni Ankaralı seni :)) neresindensin iyi Ankara Havası oynarsın sen tatlişkom

Benim nazarım değiyor çiban çıkıcak popuşunda:p:KK73:

Çınarıdal al yarın spora yazılalım sen bol squat yap bende bol bol six packs yapayım :KK70:

Ben benim burda yazılıcam balım bana yakın sizin oralara Nasıl gidip geleyim zor olur :KK70:

Muhabbete bak ben katılmadım bu muhabbete kızlar siiz şikayet edecam:KK48::KK48::KK48:

Ankara çok soğuk yahu gel bu tarafa sen fitifit fitifit :-)

Muhabbete bak ben katılmadım bu muhabbete kızlar siiz şikayet edecam:KK48::KK48::KK48:

Ankara çok soğuk yahu gel bu tarafa sen fitifit fitifit :-)
Muhabbet etmeden olurmu hiç ben ne dedikodular okudum bu sayfalarda :KK70: partiler,donlar,hastalıklar, detoks tarifleri bu böyle uzar gider varsa bir hatamız alırlar kellemizi :KK70: Peşimde sizide götürürüm :p

Kızlar buraya biri muhabbet için konu açsın ordan devam edelim mi yoksa kellemizi ucuracaklar :KK70: ben bilmiyorum bilen biri açsın yahu

Kızlar buraya biri muhabbet için konu açsın ordan devam edelim mi yoksa kellemizi ucuracaklar :KK70: ben bilmiyorum bilen biri açsın yahu
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ikseverlerin-geyik-muhabbeti.559843/page-1179

Buradan muhabbete devam edebilirsiniz ama bak peşinen diyim okursanız demeyin bu jelonun çetesi de ne fenaymış :KK70:

Çok konu döndü orada banlarda yendi ama fırtınası hiç dinmedi dışardan hala okunur gülme garintili başlıkk o :KK48:

Yeni ameliyat olanlara gecmis olsun BenGulsu BenGulsu canim resimlerine baktim cok guzel olmus sorunsuz surec dilerim insallah hersey istedigin gibi olur .. Arkadaslarinada gecmis olsun:KK66:

Kızlar resimleri görmem için sizin mi takip etmeniz gerekiyor benim mi
Bugün aynada kendimi gördüm göğüslerime aşık oldum :)

Ama karın ürkütücü sadece alt kısım azıcık gitmiş gibi korsesiz ilk defa görüyorum

Lipo yapılan yerler mosmordu 2 gün kantaron yağı masajı yaptım baya iyi gelmiş azalmış morluklar

Yarında işe gidicem bugün yürümem düzeldi :)
Bugün 5. Gün

Ama karın ürkütücü sadece alt kısım azıcık gitmiş gibi korsesiz ilk defa görüyorum

Lipo yapılan yerler mosmordu 2 gün kantaron yağı masajı yaptım baya iyi gelmiş azalmış morluklar

Bugün 5. Gün
Evet canim sen gorebilmen icin takip etmemiz gerekiyor sende fotolarini yuklersen birbirimizi takip edebiliriz:KK66: ben foto yuklemeyen kisileri takip etmiyorum :KK66:
Kac gun oldu ameliyat olali? Gecmis olsun

Bugün 5. Gün
Kullanıcının yaptığı ayara göre değişiyor :)
Ben beni izleyenler için birkaç tane foto ekledim. Ama benim takip ettiklerime daha detaylı özel fotolar var tabi :KK66:
Sende foto eklersen birçok kişi İzlmeye alır seni,fotoları görmene izin verir :KK66:
Kantoron yağı bende kullandım. Doktorum kesi izine kullan,çok faydası olur demişti. Bence gayet faydalı,kullanmaya devam et :KK66:
Maşallah valla. Ben beşinci gün evde istirahate devam ediyordum. Dışarı çıkmıyordum.. 15-20 gün sonra ancak yavaş yavaş işlerimi yapmaya başlamıştım..
Aman dikkat et,kendini zorlama olurmu :KK66:

yok hayatım benm dr aret çerçi özkan b evler de hastane aile hast de olcam hadi bakalım hayırlı olsun inş süreci sorunsuz geçirmeniz dilerim artık sen bana ben sana sorar dururuz :KK70:

Arastira arastira yarim doktor oldum da yarim imam dinden yarim doktor candan edermis ☺ hakkimizda hayirlisi

X