Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hadi bakalım cnm takipteyiz

bende bende takipteyimmm

iyi akşamlar kızlar,bugün aml sonrası 3.gün acaip karnım gergin dün böyle hissetmiyordum ağrım başladı ilacımı aldım pansuman için açtım baktım tahta gibi olmuşum ama çok şiş ödem var aml olanlar sizler nelere yaptınız aml sonrası profilimde kiresim ameliyattan 2-3 gün öncce çekildik kızımla biraz daha ,y,leşeyim resim koyacağım şimdi koyarsan aml olmayanlar korkar....

Kizlar 6gunluk fotularimi koydum,suan cok sisim ve memisler cok buyuk 385cc takmis doktorum. Karnim cok sorun ediyorum ama doktorum cok normal diyor ödem diyor . sizlere sözverdim gibi sorurinizi cevaplicam.herkese tesekürler tekrardan

arkadaşlar bana resim koymam
arkadaşım çok büyük geçmişler olsun ben henüz amlyt olmadım ama yakın

birde arkadaşlar bana nasıl resim koyabilirim yardım ederseniz sevinirim

bende görebilirmiyim canm gelmiş geçmiş olsun mutlu sonuçu olsun

geçmiş olsun canım 6. günde nasılsın ben bugün sanki çok şişim 3.günüm ne zaman rahatlarız acaba ?

arkadaşlar bana resim koymam

arkadaşım çok büyük geçmişler olsun ben henüz amlyt olmadım ama yakın

çok teşekkür ederim inşallah sende sorunsuz bir şekilde atlatırsın...
bende görebilirmiyim canm gelmiş geçmiş olsun mutlu sonuçu olsun

çok geçmiş olsun bende resim koyucam ama şu an çok yeni bende resimlerinizi görebilir miyim?

bende görebilirmiyim geçmişler olsun canm acil şifalar olsun

cok odem olumca karnin kutuk gibi oluyo..agrilarda 1haftaya kadar azalir gecmis olsun..

cok odem olumca karnin kutuk gibi oluyo..agrilarda 1haftaya kadar azalir gecmis olsun..

teşekkür ederim 1 haftanın 3 günü gitti kaldı 4 gün sanırım sende aml oldun şimdi nasılsın ne kadar zamanda iyi oldun ya da şöyle sorayım aynada ne kadar zaman sonra kendini görünce sevindin?

kusura bakmayın arkadaşlar ben bu int işini öğrenen kadar saçma sapan bişeyler oluyo özür dilerim gerçekten bilmiyorum

Cok haklisiniz.Bende karin germe ameliyati olmak ve ayrintili bilgi alabilmek; ameliyat olduktan sonra bilgi verebilmek fotoğraf paylasmak icin buradayim..örnegin karin germe yaninda lipo dolgu gibi germe amelyatlarinda olasi olan diger operasyonlar hakkinda da bilgiye ihtiyac olabiliyor bu sebeple bu baslikta kisa kisa bilgi akisi oluyor olabilirde..ama ilintili olmayan sohbete mezvu olan farkli konularimizi ozelden halledelim sevgili forum arkadaslari..inanin zor bir surec biz yeni ameliyat olma yoluna girenler icin.daha kanalize (karin germe) ile ilgili konular istiyoruz...oku oku cooook zor oluyor anlayisli olmaniz dilegi ile

Nestecim burada yani bi çok başlıkta aktifim geyik başlıklarında da muhabbetimiz çok döndü karın ve meme ameliyatımın süresi önce hem bu başlığı hemde meme küçültme başlığını sabahlara kadar okumuştum (itiraf edeyim bende yorulmuştum :) normalde çoğu üye kendine ayrı başlık açar süreç dr ama ortak başlıkta hem bilgi hemde arada muhabbet olursa başlık akar kiltlenip kalmaz çok başlık var artık insanlar tek yazı yazmıyor geçmişten beri burada olan şeyler bunlar kimse rahatsız olamadı bu ara ara muahbettelerden:)arada işte mesela çocu, hastalık diyet, ameliyat parası hatta en son saç baş muhabbetleri bunlar dozunda güzeldir şimdiye kadar yönetimin bir uyarsını da görmedim bu konularda herşey dozunda karşılıklı iletişimle güzeldir bak ben senden dr den yeni bir teknik öğrendim okuyup altına ama espiri ile karışık cevap yazdım ha bu arada araştırmaya başladım o tekniği merakla sonucunu bekliyorum senin canım

Son düzenleme:

hepsi normal canım zamanla taşlar yerine oturacak merak etme evet dr dopru diyor ödem çok yeni kendini yorma bol bol dinlen ve sıvı tüket

Canım.. Ufak muhabbetler olabiliyor ama gerçekten sayfalar dolusu olunca bildirimde geliyor sürekli. Bakıyoruz,sohbet muhabbet.. Muhabbeti yapana sıkıntılı değil ama muhabbet dışı kalan içim hoş değil.
Meme estetiği konusunda geyik sohbet bölümü açmıştık hatırlarsan. Vücut estetiği bölümünede böyle bir konu açın ve muhabbete oradan devam edilsin. Hem siz katılın hemde biz Rahat ederiz bence.. Bu sadece bir öneri. Sonuçta bak rahatsız olanlar var bu bir gerçek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…