Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ya şu reklamlardan o kadar kasıyoki telim. Cidden iki yazı çiziktircem diye canım çıkıyor hiff.

Kızlar surayı yabancı biri okusa kimin kiminle ne sorunu var anlar he..buram buram yansıyor gerilimleriniz..tepişmeyin yahu..koskoca kadınlarız..ya da gidin siyaseti okuyun azcık, burayı ve birbirinizi mumla ararsınız

Şahsen ben bu forumda bir tek tboz denen gıcık minik borulceyle tepişmeyi dusunuyorum..ölümüne gıcıgım kendisine

zuzu53 ayıp olmazsa germe sonucunu gormem mumkun mu, namın almıs yurumus bolumde..merakta catlamak yerine rica edeyim dedim

Referans olarak Jelesec i gosteriyorum

Ben bi iyileşeyim gücüm kuvvetim yerine gelsin gel bakalım tepişelim tepinelim hıh senden mi korkcam be bi(burda bi lakap yazmalıydım ama hala bulamadım)
Valla bence de siyaset topikleri o neee be öyle bi okuyayım dedim şok oldum dayanamadım yazdım bi cevap ama daha fazla dursam 2 günde bi mapısa düşerdim

ahhahha kız anlayıp zaten yazıyorlar cevaplarını tepişme iyidir siyasette ne tependin be bende bir ara senden gazla daldım ama baktım yok bi orası beni geriyor buralarda gülmece durumu ama siyaset yok anam oraya sağlam sinir lazım yahu bu başlığa nazar değdi böyle ... yarışı olmazdı herkes uyumlu destek muhabbet arada yazılırdı neyse düzelir arada ekşın bişey olmaz minik börülce çok minik anam boşver başka bu ezme kızı

mapus candır yahu korkma ben çok girdim çıktım canım siyaset medin işi fazla doanınımlı zaten o hepsini teper orada

Bişey değil iki teknikte bende uygulandığı için biliyorum klasik lipoda bu srorun oluyor işte içi boşalıyor yağı çekince gevşeklik ondan oraya lazer lipo olsaydı o gevşeklik olmazdı bence bi iki aklınızdaki dr lerle görüşün fikir alın

illa ben mutsuz olayım ağlayımmı

aman kız niye ağlayacaksın allah başka dert vermesin kesillririz biçilirz düzeliriz ağlama ağlama sen:)))

Resim yüklediminstagramda rengini değiştirdim az kalsın yanlışlıkla paylaşıyordum

aaa yükledinmi ay hemen bakım şu kesi izinin merak ettim çok nerde de inmez diyon

kız üstüne oturuyoruz falan deme üstte iyi oluyor boşver

gece gece ne çoşmuşsunuz +18 konulara girmişsiniz anam atarlar sizi mapusa diyimm

Brn işte böyle böyle kafayı yedim. Biz hatunçelerin çektikleri dert oldu içime içime.
Üst iyide o girişin çıkışı kötü.

hahhahhaha

bu yüzden baba olmak çok kolay işin zevki ile olunuyor tövbe tövbe

yaz yaz töbe töbe dee

hayırlı cumalar herkese arkadaşlar yarın dr randevum var sabah 11 de bakalım dr istediği kiloya düşmüşsem bana amly tarih verecek çok karışık duygu yaşıyorum aşırı sitesi yaptım bu arada yeni amly olmuş arkadaşlara cani gönülden geçmiş olsun sonuç mutlu olsun inş

canım zuzu teşekkür ederim inş hayırlı olur ben istbulda dr b.evler aile hast dedi dr aret çerçi özkan bakalım canm hayırlı olur inş çokta korkuyorum amaa aslında beniağrılar sancılar beni korkutan uzun süre narkoz ben Son iki doğumu sezeryan dı az çok biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…