Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

canım zuzu teşekkür ederim inş hayırlı olur ben istbulda dr b.evler aile hast dedi dr aret çerçi özkan bakalım canm hayırlı olur inş çokta korkuyorum amaa aslında beniağrılar sancılar beni korkutan uzun süre narkoz ben Son iki doğumu sezeryan dı az çok biliyorum :eek:

Hayırlı olsun kararınız bu arada sizede hayırlı cumalar olsun.

canm foto nasıl koyulur bilmiyorum kızım bu işten anlıyor okuldan geldiinde ona hallettiririm birde karında sorun nedemek benm ki bitmiş okey dönüyor derler ya o cinsten bu arada ben 6 doğum yaptım 4 normal Son iki sezeryan yaş 41 şuanki kilo 75 e düştüm

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
karın var ama en son kol germe idi :))))) sağol canım hepimiz mutlu oluruz inşallah
kol germeye kaçmış olmalıyım afedersin canm bide Son iki doğum şuan biri 4 biri 1 yaş ahh bide onlarla uğraş yani buyüzden takip kaçırmış olabililrm:KK4:

canım zuzu teşekkür ederim inş hayırlı olur ben istbulda dr b.evler aile hast dedi dr aret çerçi özkan bakalım canm hayırlı olur inş çokta korkuyorum amaa aslında beniağrılar sancılar beni korkutan uzun süre narkoz ben Son iki doğumu sezeryan dı az çok biliyorum :eek:
Ben iki kez Aile Hastanesinde Ameliyat oldum 29Ocak ve en son iki hafta önce. Iyi bi hastane ben hemsirelerden vs. cok memnun kaldim tabi birazda kismet isi, ama Doktorunu ilk defa duyuyorum

Ben iki kez Aile Hastanesinde Ameliyat oldum 29Ocak ve en son iki hafta önce. Iyi bi hastane ben hemsirelerden vs. cok memnun kaldim tabi birazda kismet isi, ama Doktorunu ilk defa duyuyorum
canm çok geçmiş olsun drum incirli de muayn si bende daha önce drumun yanında amly larına girmiş bir hemşire dostumuz tavsiyesi ile tanışıp görüştük görüşmek çok iyi geçti yaptı amly fotoları gösterdi eşimle baktık oda beğendi göbek deliği flm çok hatun ama ben nasıl sonuç alırım allah bilir bakalım hastaneye gelince bende beğendim 3 hastaneyle çalışıyomuş benm evime yakın oldu için b evleri tercih ettim hayırlısı artık çıktık bir yol mevlam kayıra hepinizin gönlünce güzel umduklarınız olsun inş bu arada siz ne alt oldunuz bide drunz kim

canm çok geçmiş olsun drum incirli de muayn si bende daha önce drumun yanında amly larına girmiş bir hemşire dostumuz tavsiyesi ile tanışıp görüştük görüşmek çok iyi geçti yaptı amly fotoları gösterdi eşimle baktık oda beğendi göbek deliği flm çok hatun ama ben nasıl sonuç alırım allah bilir bakalım hastaneye gelince bende beğendim 3 hastaneyle çalışıyomuş benm evime yakın oldu için b evleri tercih ettim hayırlısı artık çıktık bir yol mevlam kayıra hepinizin gönlünce güzel umduklarınız olsun inş bu arada siz ne alt oldunuz bide drunz kim
Ben Ocakta mini karin germe ve simit,karin ve sirt lipo oldum. Iki hafta önce ise Protez esliginde Meme diklestirme ve hafif basenlere lipo oldum Doktorum Prof.Dr. Sükrü Yazar ikisindede.

birde arkadaşlar benm Son doğum 1 yıl yani bbk 1 yaşında 5 aylıkta emzirme kestim bende kollarımda sinir sıkışma vardı emzirme kesmek zorunda kaldım ellerimden amlyt oldum o dönem 88 kilo idim dietisyenin yardımı birazda hırs şuan 75 artık kendim için bişeyler yapmak istiyorum bu benm allah nasip ederse hayata yeniden doğuşu olacak :KK68:

Ben Ocakta mini karin germe ve simit,karin ve sirt lipo oldum. Iki hafta önce ise Protez esliginde Meme diklestirme ve hafif basenlere lipo oldum Doktorum Prof.Dr. Sükrü Yazar ikisindede.
çok geçmiş olsun inşallah beklediğinden daha iyi sonuç alırsın drnuzu duymuştum ama görüşmem olmadı benmde meme dikleştirme de olcak ama bana sordu ikisini bir arada yapalım diye yok ddm önce karın ddm karından 3 ay sonrası yaparız dd bakalım

kızlar yıllardır takılıyorum şu foruma herkes neler yaptırdı neler ben hala sadece takılıyom .size hayranım ya ameliyat olucam oluyorum oldum diyosunuz ya ..ben neden çok korkuyorummmmmmmm

canm bnm o korku umuyorum ki bende dahil inan herkeste vardır ama nevar ki bilmiyorum evlimisin bnm için bu söz eşinden bile insan bu kadar utanıyorsa artık bişeyler yapmanın zamanı gelmiş demektir ayrıca ecel heryerde bulur insanı korkunun sa ecele hiç faydası yok hakında hayırlısı neyse o olsun canm

2 doğumdan sonra kendim bile bakmaya tahammül edemiyorum karnıma .aynı annanemim karnına benziyor bu derinin esnekliği biraz genetik sanırım :KK61:

2 doğumdan sonra kendim bile bakmaya tahammül edemiyorum karnıma .aynı annanemim karnına benziyor bu derinin esnekliği biraz genetik sanırım :KK61:
olabilir canm benmde şuan kendime baktımda kafam hariç annemin vücudunu taşıyorum sanki bütün yağ karnımda toplanmış vaziyette bu arada kilo kaç acaba cnm

kixlar 4. hafta gecti aml. ustunden ben isimlerini vermeyecegim iki yontem deniycem ama haftaya.. biri korse biride icicek . suan 75.4 kg dayim hala bacaklarimda odem var hisediyorum. 67 kg ya dusmek icin debeleniyorum. bidaha aml. falan olmamak adina saglik kiloda kalmam lazim.. o_O

X