Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Narkoz yaaa evet eksik hissediorum kendimi bakalım bu sefer dr a şapşal bi gülümsemeyle bakıp adını söyleyecek miyim
Narkoz vaktin gelmiş demekki hadi hayırlı uğurlu olsun bu sene tatil yapma bari güzel haberlerini bekliyoruz tatlım

sıkılaştırma dediğin nedir bende olayım ondan :) şimdiden geçmiş olsun diyeyim
LaZer lipo yapılırken yapılıyor valla hatta thermilift sormuştuk bu amelyatta yapılan sıkılaştırma thermilift ten daha iyi dedi cildi sıkılaştırıyor işte :) benim popodan yag aldırmıorm ben oda almaz zaten sadece buraya sıkılaştırma ile selülit yapcam dedi acıları şimdiden hisseder gibiyim

bende lipo olmak ıstıyorum valla kasınıyorum yıne :) doktora kontrole gittiğimde soracağım bakalım olmusken hem meme hem lipo olurum kurturulum da zamana kadar veremedim önümüz kış zorlanırım fln :)
Kurtul gitsin benim gibi tek seferde lipo ve meme yaptır valla sonrası rahat oluyor

Kizlar yarin taburcu olucam direnlerden kanli yag geliyor bugun 3.cu gunum yarin cikaricak eve...drenleri cekeriz dedi ama sizde nasil olmustu cekince onlari icimde toplanip dikis acilmazmi panikliyorum ne olur bana yazin....evde pansuman kendin yapican dedi 2 gunde bir...sizler nasil yaptiniz ne olur acil cevap biraz rahatlatin beni kizlar

Yok Can'ım geliş miktarı azalınca çekiliyor zaten
Az gelen miktarı vücut tolere ediyor zaten
Göbek deliğime sadece krem sürüyordum ilk etapta

ben bi dr buldum aslında banada acayip güven verdi ve adam yapılacabilecek her şeyi sıraladı başından savmadı üstelik devlet hastaneesi dr u ama yeditepe üni hocalıkta yapıyor sanırım ben ona bir kez daha gidicem detaylı bi görüşücem oda bana lazer lipo ile düzeltiriz hiç dert etme sen biz neleri düzeltiyoruz karın germeler vs senin karnın problem bile sayılmaz demişti
popodan alınmasın yağ zaten iyi olmuyor benim popomun şekli bozuldu bu yüzden

okyanusgibi
hic korkma drenler cekilirken pek bisey hisetmiyorsun. derin nefes al hoppp bitti gitti.. pansumanda ben ilk gun kuzene yaptirdim sonra kendim yaptim.. bu gazli bezle yapistirilan bantlar icin alkol al mutlka bantlari suda bile cikarmak cok zor .. ben hastaneden cikarken biraz aldim her pansumanda bantlara dokuyorum cabuk cikiyo. gecmis olsun

Drenler çekilince biraz tuhaf oluyorsun ama öyle kötü değil yani.. Derin nefes al çeksinler .. Oldukça rahatlarsın onlar çıkınca
Pansumanı Nasıl yapacagını anlatırlar zaten.. Panik yapma herşey Zaman'la güzelleşir düzelir Geçmiş olsun ..

yok canım panik yapma..benim drenlerimden kan sızmıştı fazla kaldı o yüzden..azalınca çektmişti doktor sıkıntı yaşamadım merak etme..

Bugün daha iyiyim kızlar ama tek başıma kalkamiyorum birdahaa amlyat olurmuyuz bilmiyorum 4 tane direnim vardı 2sini dün çekti dr 2sinide bugün Çekicek sonda cikicak ve eve dönüş

geçmiş olsun kuzu o tek basına bişey yapamamak çok kötü.elden ayaktan dusmustum ben resmen ama şimdi yine olsa yine yapardım diyorum. o zaman pskolojim alt üst olmustu ama korkudan ahahah

Bugün daha iyiyim kızlar ama tek başıma kalkamiyorum birdahaa amlyat olurmuyuz bilmiyorum 4 tane direnim vardı 2sini dün çekti dr 2sinide bugün Çekicek sonda cikicak ve eve dönüş
Ah canim o gunler oyle dusunuyoruz ama hemen inutu veriyoruz bu acilari gerci ben hic aci cekmedim bir an once duzelirsin insallah kuzum

tboz girdi ameliyata canim ya insallah cok aci cekmez

sadece lipo mu olacaktı o canım?cok unutkan oldum ya..ben lipo acısı hıc cekmedım y a o yuzden herkes acır fln deyınce anlayamıyorum sadece sağa sola donunce belde ki morluklar acıyodu..inş çekmez..kaç kilo yağ aldırcak ki ? bende su sımıtler,bel ve meme yaptırırsam bidaha kendimi elletmem sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…