Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bu arada uzun saç candır can bir defa kaflete kapılın kestirdim aman aman :))
Benimde saçlarım çok yıpranmıştı.. Öyle bir kesim yaptırmıştımki tel tarafı traşlı gibiydi Yeni yeni omuzlarıma geldi saçlarım. Ama dayanamıyorum artık . Uzun saç candır ama bakımlı uzun saç öyle Sarı röfle,boya işin içine girerse o saç pek uzamıyor :) Keratin bakımla ancak bu boya gelebildi :)

Kératin bakim derken hangi urunleri kullandin canim benim gecen turkiyeye geldigimde kuafor kesti mahf etti guzelim saclarimi uzatmaya calisiyorum..

Kératin bakim derken hangi urunleri kullandin canim benim gecen turkiyeye geldigimde kuafor kesti mahf etti guzelim saclarimi uzatmaya calisiyorum..
Canım.. Ben keratin bakım artı düzleştirici yaptırdım iki kez. Yeni Brezilya fönü varya kalıcı düzleştirici onun gibi birşey ama bu zararsız. Yıpranan saçları onarıyor,saçların zarar gören yerleri dolğu yapıyor. Ben birde düzleştiriyorum. Banyodan sonra makina ile kuruttugumda dümdüz saçların oluyor fönlü gibi
Haricen sülfatsız,parabensiz,alkol içermeyen,keratin içerikli şampuanlar kullanıyorum. Etkisini uzatıyor. Gratisten alıyorum ürünleri Hask marka keratin içerikli düzleştirici etkili şampuan,saç kremi ve serumu..

ben saçlarıyla ilgili hayatımda birkez değişiklik yaptım fena halde pişman oldum saç konusunda hiç değişikliğe açık değilim yıllardır aynı saçlarım

ben saçlarıyla ilgili hayatımda birkez değişiklik yaptım fena halde pişman oldum saç konusunda hiç değişikliğe açık değilim yıllardır aynı saçlarım
Aynı senin gibi belli tonlarda geçişler yapıyordum taki siyaha kafayı takana kadar platin bile kullandım

Aynı senin gibi belli tonlarda geçişler yapıyordum taki siyaha kafayı takana kadar platin bile kullandım
geçen kuaförde bi kadın kaynak yaptırıyordu o anda beni gördü hih tam böyle istiyorum dedi kadın kuaforumde ben 11 senedir tanıyorum 11 senedir saçları böyle dedi

Kuzularım ben galiba depresyona girdim şimdide kesi izime taktım kafayı fena halde bir yerde bombelik var bir kesi uzun bir kesi kısa en sonunda ben kendimi kesicembu arada saç konusuna gelince hiç öyle bir derdim yok kuaförüm evde benim banyodan çıkınca elimde fön

ay bende öyleyim.bir kere açık balyaj attırdım bayağı rengı açıldı bir daha tövbe ettım hep kendı tonlarımda olsun ıstıyorum.:)

Supermis esimden isterim hemen gratis bulsun :)) benim saclarim zaten duz ama fonlu gibi dursa daha iyi tabi .. Tsk ederim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…