Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Günaydın taş hatunlar, 16.gün bugün, doktor kontrolğnden geldim, bir hafta sonra bantlar çıkacak ve günde 2 kere o meşhur amelşyat sonrası krem sürülmeye başlanacak. Resim ekledim, şişliklerim yavaş yavaş inşyor, memeler dev gibi duruyor artık:-))

arzum77 karın germe ameliyatınızın sonucu harika görünüyor.nerede oldunuz ameliyatı ? doktorunuz kimdi?bende istiyorum ama çok korkuyorum.geçen yıl ameliyat günüme 3 gün kala doktorumun işi çıktı ertelenince cesaretim kırıldı gitmedim.darısı inşallah cesaretimi toparlayabilirsem başıma :) ameliyato lan tüm arkadaşlara geçmiş olsun inşallah sonuçlar istediğiniz gibi olur

sadece lipo mu olacaktı o canım?cok unutkan oldum ya..ben lipo acısı hıc cekmedım y a o yuzden herkes acır fln deyınce anlayamıyorum sadece sağa sola donunce belde ki morluklar acıyodu..inş çekmez..kaç kilo yağ aldırcak ki ? bende su sımıtler,bel ve meme yaptırırsam bidaha kendimi elletmem sanırım :KK70: :KK70:
Evet canim sadece lipo ve sikilastirma ve celulaz oldu :KK66: uyuyo su an agrilari var tabi daha kendisiyle konusamadim

arzum77 karın germe ameliyatınızın sonucu harika görünüyor.nerede oldunuz ameliyatı ? doktorunuz kimdi?bende istiyorum ama çok korkuyorum.geçen yıl ameliyat günüme 3 gün kala doktorumun işi çıktı ertelenince cesaretim kırıldı gitmedim.darısı inşallah cesaretimi toparlayabilirsem başıma :) ameliyato lan tüm arkadaşlara geçmiş olsun inşallah sonuçlar istediğiniz gibi olur
Ben tam karın germe işlemimi ve diğer işlemlerimi Dr. Hasan Fındık a oldum Can'ım.. Altunizadede New Est hastanesinde yapıyor ameliyatlarını :KK66:
Korkmayın,inanın çok ağrılı zor bir ameliyat değil. Sadece ameliyat sonrası dikkat etmeniz gerekiyor diğer ameliyatlar gibi :KK66: Mutluluğu ertelemeyin bence :KK66: Yaz geliyor ne kadar erken olursanız ameliyatınızı yaza kadar daha iyi olursunuz ve rahat edersiniz :KK66:

Serapcım bendende çok selam söyle bu seneki tatil Planlarını iptal etsin :)) her sene şişlenmesin :KK70: C ChAneL81
Tmm canim soylerim 2 litre yag cekmis agrisi cokmus onunda selami var soranlara
tboz tboz yine tatile gider ama az yer bu sefer izgara felan yer heralde zaten yazin canin istemiyor ben mesela yazin hemen zayiflarim

kizlar bende nisan ayinda koltuk alti terlemesi icin botoks yaptiricam .. seneyede vajen genclestirme yaptiricam bi kac seneyede kırısikliklar cikar falan filan ajda pekkan hahahababah:KK70::KK70:
Şimdilik benim yapılacaklar bitti :)) dudak dolgunun dışında onunda detaylarını konuşayım olur inşallah

Çok güldüm güncellenme olayına :KK70:
Pikiiii... Ameliyatlara pek niyetim yok valla daral geldi ama ufak dokunuşlara değişimlere açığım diyelim :KK66:
Şu an saçlara takmış bulunuyorum .. Yepyeni saçlarla karşınızda olabilirim kızlar :KK66:
Cnm rengini mi değiştirmeyi düşünüyorsun

Çok güldüm güncellenme olayına :KK70:
Pikiiii... Ameliyatlara pek niyetim yok valla daral geldi ama ufak dokunuşlara değişimlere açığım diyelim :KK66:
Şu an saçlara takmış bulunuyorum .. Yepyeni saçlarla karşınızda olabilirim kızlar :KK66:
Tesadüfe bak bende özüme geri dönüyorum :))

X