Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tek tek yazamadim canlarim çok teşekkür ederim hepinize :KK200: bacaklarda dikey kesi var kasik bolgesini kesi yapmadi oyuzden rahatim diger sekilde yapsaydi bilmiyorum halim ne olurdu gercekten zor bir amlyt :KK70:

hımm bana göre de değil ozaman..sen sadece lipo mu oluyorsun ve kime olacaksın cnm?şimdiden geçmiş olsun inş güzel sonuçlar alırsın..
Evet sadece lipo olcam sıkılaştırma ile birlikte birazda selülit olur sanırım
İnş güzel olur Alpaslan topçuya olcam yine kendi doktoruma

tboz tboz sağlıkla atlat inşallah telde dedim mi bilmiyorum da geçmiş olsunu da diyim sonra alınma :KK19: Güzel haberlerini yazarsın iyi hissedince ha artık az ye ye iç ameliyata yat yapma bu son:KK48:
Bu son inşallah belki bikaç sene sonra olur :KK70: alınmam yok sürekli iletişimde oldugumuzdan biliyorum içinizi ben alınmam öyle şeylere :)

Bu son inşallah belki bikaç sene sonra olur :KK70: alınmam yok sürekli iletişimde oldugumuzdan biliyorum içinizi ben alınmam öyle şeylere :)
Narkoz yaaa evet eksik hissediorum kendimi bakalım bu sefer dr a şapşal bi gülümsemeyle bakıp adını söyleyecek miyim :KK70:

amsterdam12 amsterdam12 ooo çok dokunuş var onda bu şimdiki yedi kilo aldı onun dokunuşu aslında iyi resimlerde ama olsun takıntı yapmış illa narkoz yiyecek

bende lipo olmak ıstıyorum valla kasınıyorum yıne :) doktora kontrole gittiğimde soracağım bakalım olmusken hem meme hem lipo olurum kurturulum da zamana kadar veremedim önümüz kış zorlanırım fln :)

X