Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

çok geçmiş olsun canım..

canımm iyi olmana çok sevindim..özlettmiştin kendini.herşeyin yolunda gitmesi ne güzel.benim de başka bir dünyaya geçmemin zamanı geldi de geçiyor aslında en güzelini yapmışsın boş zamanını okuyarak geçirerek.arada hatırlat kendini öpüyorum çooook canım.

En iyisini yapiyosun arkadasim insallah basarili olursun inaniyorum buna zamanini iyi degerlendiriyosun en azindan
Gonuller bir olsun yeter canim sana bol sans diliyorum..

Çok çok geçmiş olsun, bundan sonra iyi bir bakım , hareketlere dikkat etmece ve biran önce iyileşmece.
Benim yarın 15 gün olacak, hergün okuyorum burada yazılanları herkeze çok teşekkürler paylaşımları için, sabırla bekliyorum 6 aylara 1 yıllara ulaşmayı ve güzel sonuçlara sahip olmayı.

Hoşgeldin eski tayfadan arkadaşş sende o canavarlar varken 3 kilo hemen gider , çok öpüyorum seni yeniden burada görmek çok güzel

Ohhh şahane atlattın sende ,bundan sonraki süreç sabır işi canım sıkıntısız süreçler diliyorum geçmiş olsun

ayyy dillere bak hele bu zuzu53 dekii banada öğret şu yazım dilini ben höd hödüm tabi torpile uğran bu yazım dilin konuşmada da varsa :))

Çok datlu dilliyimdir söylemesi ayıp

Dün gecem benimde çok yoğun geçti ikizlerim diş çıkartıyor biri buna eş kulak enfeksiyonu geçiriyor e birde 8,5 yaşında abi bütün vücudum tutuldu nazara geldim galiba Dediğiniz gibi doktorlarımıza Allah zeval vermesin yoksa kocalarımızın ömrünü yeriz valla :)) görüşürüz inşallah

Cooook gecmis Olsun zuzu cum,Allah yardimcin Olsun,Allah guc Kuvvet Versin insallah sana,cok iyi bilirim benim kucuklerin arasinda da 16.5 ay var,Simdi buyuduler zor gunler gecti,Simdi 8.5 ve 7 yasindalar:),abileri var 12.5 yasinda yavrucuklarim:)

Cooook gecmis Olsun zuzu cum,Allah yardimcin Olsun,Allah guc Kuvvet Versin insallah sana,cok iyi bilirim benim kucuklerin arasinda da 16.5 ay var,Simdi buyuduler zor gunler gecti,Simdi 8.5 ve 7 yasindalar:),abileri var 12.5 yasinda yavrucuklarim:)
Çok teşekkür ederim tatlım, rabbim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin.

rutbeli hatunlar dikisler daha cabuk iyilessin ve iz az olsun die doktorlariniz ne tur kremler onerdi? birde dikisleriniz kendinden eriyenlerdenmiydi sanki yanlis gormediysem bende zimba gibi bisey vardi yaaa

rutbeli hatunlar dikisler daha cabuk iyilessin ve iz az olsun die doktorlariniz ne tur kremler onerdi? birde dikisleriniz kendinden eriyenlerdenmiydi sanki yanlis gormediysem bende zimba gibi bisey vardi yaaa
Bana doktorum dermatix silikon jel vermişti onun dışında kantaron yapı sürüyorum. Doktorun mutlaka öneride bulunacaktır ilk etapta silikon bant kullandırmıştı bana, göbek deliğimdeki dikişlerim alındı fakat diğerleri kendiliğinden eridi

Slm kızlar sabah 10da girdim amliyata 1 de çıktım lipo yerleri çok fena oluyomus ya dikisleri hissetmiyorum bile dizilerden göğüs altına kadar korse var hiçbişey göremedim
Çok geçmiş olsun, takıma katıldın , korseyle allah yardımcın olsun sabır versin 3-5 güne alışıyor insan, çok ağrıyor mu lipo yerlerin

Ben tape bantı kullandım,buradan bir arkadaşımın tavsiyesi ile. Bence İzim genişlememesi ve dahanizsiz bir sonuç için faydası var. Birde kantaron yağı kullandım doktorumun tavsiyesi ile. Gerçek kantarın yağı olması şart tabi. Bilindik güvenilir bir yerden alırsan iyi olur

Slm kızlar sabah 10da girdim amliyata 1 de çıktım lipo yerleri çok fena oluyomus ya dikisleri hissetmiyorum bile dizilerden göğüs altına kadar korse var hiçbişey göremedim
Kuzu çok geçmiş olsun olduda bitti maaşallah çok dikkatli olmalısın uyluk bölgesi hassas bir nokta aman Allah korusun

cok sukur canim bunuda atlattin sag salim gecmis olsun neler yapti drun bakim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…