Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

benim doktorum kocaelinde dr.yasin unal.. akademi hast. oldum. genelde eski uyeler fotografli olanlari onayliyorum cunku fotograflarim bayagi ozel oldugu icin biraz supheci ve dikkatli olmaya calisiyorum.
Ya bende görmek istiyorum resimlerinizi cünkü bende çok istiyorum ameliyat olmayı karnım suan çok kötü lütfen

kızlar günaydın umarım herkes iyidir..bende bir depresyon hali gidiyor :)
Gunaydin canim o halini yasayan anlar dimi allah kimseye yasatmasin .. Hayal kirikligi cok kotu bisey .. Aman kotu oldugunu soyleme sana da psikolojin bozuk derler bosuna elham yapiyor derler

Gunaydin canim o halini yasayan anlar dimi allah kimseye yasatmasin .. Hayal kirikligi cok kotu bisey .. Aman kotu oldugunu soyleme sana da psikolojin bozuk derler bosuna elham yapiyor derler
Hahaaaa birşeyi 40 defa söylersen olurmuş kız bırak olumsuz Düşünceleri nereniz kötü hangi konuda hayal kırıklığı yaşadınız ameliyat olup uyandıktan sonra 90-60-90 olan kimseyi görmedim 4 aydır sürünüyorum mahvoluyorum kaportayı düzeltmek için sadece ameliyatla olacak bir durum değilmiş tecrübeyle sabittir. amsterdam12 bebeğim sende zamanında sıkı kilo vermişsin ve vücudun deformasyon geçirmiş istediğin görüntüye kavuşmam biraz zaman alabilir belki bana kızıyorsunuzdur sabah sabah demagoji yapıyor diye dost acı söyler ben inanıyorumki sizde mutlu olacaksınız

kızlar ben depresyondayım derken ameliyatımı kastetmemiştim..allah korusun bir sıkıntım yok.tamam yanda ki simitlerden dolayı mutsuzdum ama pek diyetime dikkat edemedim..spor yapamadım çok fazla.kafamı toparlayıp doktorumla görüşeceğim bakalım o ne diyecek..sıkıntım ameliyat ile ilgili değil yani.özel hayatımla ilgili bazı sıkıntılar yasadım son zamanlarda onu paylaşmak istemiştim ama yanlış anlaşıldım sanırım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…