Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Jelom ıslak helvayı bilirmisin ayyy zaten tatlı krizindeyim malum regli Olacağım birde saray helvası offfff diyorum offffff menümde kanat ayran ve zeytinyağlı pırasa var :)

benim bu sıralar tek bildiğim malum bende o dönem şu aralar :))) dukan helva bacımmm diğer helvalar cız bende :KK12:yemem yukkk diyete devam seni gececeğim :KK28:

benim bu sıralar tek bildiğim malum bende o dönem şu aralar :))) dukan helva bacımmm diğer helvalar cız bende :KK12:yemem yukkk diyete devam seni gececeğim :KK28:
Heheeee valla aylardır tatlı yemedim vücudum s.o.s veriyor dıt dıt dıt :KK70: neyse sabır elbet yiyeceğim günlerde gelir :))

Kızlar fırına hazır Nasıl yemişim diyeti:KK70:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    102,5 KB · Görüntüleme: 37
C ChAneL81 @Zuzu ya kizlar ben ne zaman v sekilindeki yatmayi normale cevircem.. doktor yan yatabilirsin dedi ama ne bileyim emin olamadim
ben 4 gun V seklinde yattim iyimi :KK70: 5 gun sonra yan yatmaya baslamistim bile ama ben anormalim guya gerildim :KK70:

C ChAneL81 zuzu53 zuzu53 hayat devam ediyorum kızlar yoksa helva kavurmaya başlayımmı:KK70::KK70:
tabiki hayat devam canim ama yinede senin ellerinden helva yirim :-)

Ekşınını yirim onun sende bu aralar bir resim patlat kot yarım göbek bacım :KK70:suskun kaldıkça karın kası yapıcaksın :KK67::mad:
eksi ne yahu :KK70:

Bu arada Dayanamayıp bugün skinny aldım valla çok güzel oldu bollaşırsa darlaştırırım ne edem Almanya içinmi birazdan resim ekleyebilirim :KK70: buda sürpriz olsun
Kolay kolay bollasmaz icinde elastan varsa :KK66: hayirdir almanyayami yolculuk var cnm

Bu arada Dayanamayıp bugün skinny aldım valla çok güzel oldu bollaşırsa darlaştırırım ne edem Almanya içinmi birazdan resim ekleyebilirim :KK70: buda sürpriz olsun
Yok Can'ım Amerika için dosyaları hazırlıyorum :KK70:almanyaya kadar vize kalkıyor eylülde bin git vizeyle uğraşmak yok artık:KK70:

Yok Can'ım Amerika için dosyaları hazırlıyorum :KK70:almanyaya kadar vize kalkıyor eylülde bin git vizeyle uğraşmak yok artık:KK70:
Ayol Amerika'ya kime gidiyon bi otur yerinde :) haberlerde dinlemiştim Avrupa vizesi kalkıyormuş inanamadım inşallah doğrudur

X