Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

eee hadi olay tamam o zaman kaçtım ben yeter bukadar geyik işim gücüm kaldı be yahu whatsup face burası akşam oldu
Bugün bende hiçbirşey anlamadım Haklısın işler bizi bekler annem dışarı çıkacak Maaşını çekmeye evde tekim çocuklarla :)) gelince bende turlayacağım kolay gelsin muckladım baby

o zaman şarap seviyosanız galata da şarap evi var oraya gidelim..ben 3 gündür çok içtim biraz ara vereyim sizinle yine başlarım.evden atacaklar yakında beni
Sen biraz detoks yap vücudun arınsın yoksa komaya gireceksin birlikte tokuştururuz :)

Yok yok ben capoeira'yı diyordum spora gidiyormu diye kilo aldım başka yerlerimden demişti yanlışmı Hatırlıyorum açlıktamin beynim sulanmış olabilir :))
As cnmmm.. Valla baya almıştım.. Hatta jeloya özelden yazmıştım lazer lipo yaptıracaktım sırtıma.. 12 saat yoğun iş, eve gel bir saat spor her akşam, 3 küçük kızım derken kilo falan kalmadı bende.. Bir tek gıdı var, vaktim olursa oraya yaptırcam gitmezse.. Öpüyorum kocaman babby

Süper sıkıntının gitmesine çok sevindim. Demekki Açlıktan beynim sulanmamış doğru hatırlıyormuşum sen üç küçük kız çocuğumu dedin oyyyy oyyy oyyy ben onları yerim yer rabbim güzel Günlerini göstersin benim bir tane numunelik kızım var :)) ikinci kız olsun dedik bir tanede fazladan Bonus geldi erkekleri ikiledim şükürler olsun iyikide olmuşlar, kendine iyi bak fıstık gıdığınıda çok takma kafana oda bir şekilde gider allahın izni ile

Çoook tşkkr ederim.. Rabbim evlatlarımızın günlerini göstersin, ömürlerini versin. Kimseyide evladıyla sınamasın.. Bonusunu yesinler :)
Takcak bişi bulamayınca gıdıya taktım.. Bir ara eşime göğüslerimi küçülteyim dedim, o bakış varya o bakış! Kız birdaha dermiyim :)

Aman diyim varsın büyük olsun çamaşırlarla küçülüyor nasıl olsa :)) bak benimde memelerim azıcık sarkık rafa kaldırdık ikizlerim büyüsün o zaman nasip olursa fikrim değişmezse yaptıracağım öncelikli olarak bir tutam dudağa ihtiyacım var şekli güzelde azıcık üst dudağım ince neyse nasip diyelim kontrole gittiğimde Detaylı konuşacağım. Sevgiler tatlım

Kaşınıoz anam biz. Bariz kaşınıoz :)))) <3

Kızlar selam! Nasılsınız bakalım? Karın, meme, popo, basen, burun, dudak, kaş, böbrek, dalak ve bilumum yerlerinizde ki durumlar umarım iyidir.
Buraya gelmeyeli 1 ayı gecti sanırım. Hep aklımdaydınız biraz ihmal ettim ama bunda çok yoğun olmamında etkisi büyük. Neyse beni soracak olursanız gayet iyim, sıkıntım olmadı. Ameliyat olalı 4,5 ay olmuş. Göğüsler iyide karın hala neredeyse ilk günlerdeki gibi. Hafif bombe ve bazen çok şiş oluyor. İzlerimde de pek bir gelişme yok. Hala kırmızı

Aman aman kimleri görüyorum işin bitti gittin yahu hahahha dalak yokta bende var yakında minnak dokunuşlar canım bakalım kısmet kasılma, taş gibi olma ,şişme, bir sene oldu bende arada, tabi değişir canım herkesin yapısına göre ara ara gel özletme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…