Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Jelom ıslak helvayı bilirmisin ayyy zaten tatlı krizindeyim malum regli Olacağım birde saray helvası offfff diyorum offffff menümde kanat ayran ve zeytinyağlı pırasa var :)

benim bu sıralar tek bildiğim malum bende o dönem şu aralar :))) dukan helva bacımmm diğer helvalar cız bende yemem yukkk diyete devam seni gececeğim

benim bu sıralar tek bildiğim malum bende o dönem şu aralar :))) dukan helva bacımmm diğer helvalar cız bende yemem yukkk diyete devam seni gececeğim
Heheeee valla aylardır tatlı yemedim vücudum s.o.s veriyor dıt dıt dıt neyse sabır elbet yiyeceğim günlerde gelir :))

C ChAneL81 @Zuzu ya kizlar ben ne zaman v sekilindeki yatmayi normale cevircem.. doktor yan yatabilirsin dedi ama ne bileyim emin olamadim
ben 4 gun V seklinde yattim iyimi 5 gun sonra yan yatmaya baslamistim bile ama ben anormalim guya gerildim

C ChAneL81 zuzu53 hayat devam ediyorum kızlar yoksa helva kavurmaya başlayımmı
tabiki hayat devam canim ama yinede senin ellerinden helva yirim

Ekşınını yirim onun sende bu aralar bir resim patlat kot yarım göbek bacım suskun kaldıkça karın kası yapıcaksın
eksi ne yahu

Bu arada Dayanamayıp bugün skinny aldım valla çok güzel oldu bollaşırsa darlaştırırım ne edem Almanya içinmi birazdan resim ekleyebilirim buda sürpriz olsun
Kolay kolay bollasmaz icinde elastan varsa hayirdir almanyayami yolculuk var cnm

Bu arada Dayanamayıp bugün skinny aldım valla çok güzel oldu bollaşırsa darlaştırırım ne edem Almanya içinmi birazdan resim ekleyebilirim buda sürpriz olsun
Yok Can'ım Amerika için dosyaları hazırlıyorum almanyaya kadar vize kalkıyor eylülde bin git vizeyle uğraşmak yok artık

Yok Can'ım Amerika için dosyaları hazırlıyorum almanyaya kadar vize kalkıyor eylülde bin git vizeyle uğraşmak yok artık
Ayol Amerika'ya kime gidiyon bi otur yerinde :) haberlerde dinlemiştim Avrupa vizesi kalkıyormuş inanamadım inşallah doğrudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…