Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

meropsum allah büyük dert vermesin atlatırsın sen iki takılıp rakı meze yaparız :))))) akıl sağlığı olmasın en zoru sen iki kadeh tokuştur boşver

ay bakma yüzümün güldüğüne içim kan ağlıyor hardrock istanbul canım orası kendimi alkole verdim tüm haftasonu :) güzel bir mekan gidelim hep birlikte :)

hahahahha anlarım mekandan olur ben diyete başladım bu haftada bitsin bir kurlama yaparız ameliyat öncesi bana da moral olur

Sana hic kizmiyorum aksine kelimelerinin cumelerini cok iyi secip kirmadan dalgaya vurmadan soylemen cok rahatlatici canim...
Evet ameliyattan sonra 90/60/90 olmayi beklemiyordum tabi ama bu ameliyatta sonra ac gezip bide uc cocukla spora zaman ayirmak gibi ameliyattan once bilmemek sorun .. Tabiki yediklerimize dikkat edecegiz tabiki elimizden geldigi kadar spor yapacagiz ama ben gunlerimi sporla ve ac gezerek geciremem..
Benim gobegim ayakta zaten guzeldi oturunca egilince berbatti yani daha iyisini beklemem cok normal
Bu arada 3 kilo vermisim ama hic bir yerimde degisiklik yok malesef

O halde seni kocaman alkışlıyorum 3 kg vermene demekki Taşlar yerine oturuyor. Üç çocuk dedinde inan ne şartlarda bu işi yapıyorum sana anlatsam sabah olur tabi benim bunu yapmam gerekiyordu malum çok fazlalığım vardı şükürki hedefimede yaklaşıyorum. Serap'ım zaten bu aml vücut şekillendirme aml kilo verme aml değil zaten bunu sende biliyorsun. Bu forumda herkes birbirine yardımcı oluyor amacımız mutlu olabilmek herşey gönlünce olsun tatlım

Cok Tesekkur ederim destegin icin cnm insallah bende senin gibi mutlu oldum diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…