Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Haydi hayırlı uğurlu olsun, içine sinmeyen hiçbirşeyi yaptırma fistuk mutsuz olmanı istemem
Zuzucum burda bazı arkadaşların sonuçlarını gördüm güzeldi.dr.un örneklerinide gördüm çok güzeldi.içime sinmesine sindide,ben korkuyorum.yüz bu yani.saklayamazsın,gizleyemezsin,eşimde aklına kötü şeyler getirme ben güzel olcana inanıyorum diyor,bana destek vermeye çalışıyorda..ben korkuyorum işte..öcü gibi kalmam heralde dimi

Hahahhah diyim hayko ve travesti olursun ilk etapta sonra gerçek yüze dönen :)))burun mu dedin ??? Ayy bunu bilmiyordum benimde az torpiye ihtiyacı var azda ucu kalksa yeter eşin destekse süper

Hayırlısı

Hahahhah diyim hayko ve travesti olursun ilk etapta sonra gerçek yüze dönen :)))burun mu dedin ??? Ayy bunu bilmiyordum benimde az torpiye ihtiyacı var azda ucu kalksa yeter eşin destekse süper
Az çok beni nelerin beklediğini öğrendim canım.burun var daha neler neler var bacım.şimdi hepsini söylemiyimheeee burnumu accıkın törpülücek accıkında ucunu kaldırcakmış..kapalı yapçam dedi..ayyyy yazarken bile afakanlar basıyor.sağolsun eşim destektir.Ercan hocayada güveniyorum.geçen gittiğimde eşim yoktu.şimdi tanışmak için gelicek.benden çok soru sorar.

eee sende durumlar neymiş canım alyanak ne dedi görünce şok olmuştur seni valla adam zuzu53 birgün sana lahmacun ısmarlayacağım miden bayram etsin
Can can lahmacun yeme iznim var yani Karatay bol protein içerdiği için bir taneye izin veriyor fakat ben bu güne kadar hiç yemedim yeme Hakkımı sana saklıyorum al yanakla görüşmemiş çok keyifliydi önce lobide Matruska75 le buluştuk en son aml olduğum gün birbirimizi görmüştük beni gördüğünde çok şaşırdı Yorumları süperdi ağzından bal damlıyordu güzel göbekli Arkadaşımın Ercan bey bana daha zayıflayacakmısın diye sordu evet dedim :)) daha zayıflamayın küçük bir kuz çocuğu gibi olursunuz kilonuzu koruyun arada kendinizide şımartın ve sıkılaşmaya Yönelik sporlar yapın dedi memeyi konuştuk seneye yapmayı planlıyoruz yakınlarda üst dudağıma dolgu yapacak onu konuştuk, bu arada beni çok tebrik etti aml sonrası kilo verip görüntümü değiştirdiğim için

Gelmişken kal gitme cumartesi hayko ve travesti olan (ameliyat sonrası ilk evre tabi:))) kahvaltı buluşması var görür canlı canlı bilgi alırsın bizim muhabbetlerin %60 estetik gerisi eşler,çocuk, nereye gidek eğlenek muhabbeti zevkli yaniii

not al bol bol sende madem gideceksin görüşmeye bana burunda ilk orayı yapalım demişti kemer var hemen narkoz yediğinde hallederim demişti benimde törpü olacak 1 milyara halledilir yani o kadar kolay işlemhakkında hayırlısı olsun

Vaaaay vaay bravooo sana,bende tebrik ederim Canim,Hayal gerceklesti ve yasiyorsun,Allah herkese nasip etsin insallah

ahahahah adam beni görse yemiş içmiş yatmışsınız der sanada daha zayıflma dedi ha valla en sevdiği hasta profilisn kesin ben 1 saat önce M medo gelecekmiş İzmirden yazdı ucağa binmeden buluşalım diye hemen plan yaptım tboz ,medo , ben ya nevizade ya kumkapı yeme içmeye yok adam benim gibi hastayı ne yapsın@Matruska75 bu rumuuzu haturlıyorum ama net değil kafamda o kadar çok ki bende kalmıyor artık üye rumuzları sen her övgüyü hak ediyon canımcım bravooo sana

Kalabilsem ne güzel olurdu.hafta içi olsaydı kesin kalırdım sizlerlede tanışırdım.zuzuya uğrucaktım ona bile gidemicem.başka zaman inşallah.ama sen arkadaşların şimdiki durumlarını,burayı bu konyla meşgul etmek istemem.ya özelden ya telimden yaz nolur canım..dikişler ne durumda memnunlarmı..gibi gibi

tamam canım toplu resim atarız sana özelden :))) denk gelirsin inş bir görüşmeye endo olmasza karın germedekilerle tayfa çok ayarlarız bir buluşma

Vaaaay vaay bravooo sana,bende tebrik ederim Canim,Hayal gerceklesti ve yasiyorsun,Allah herkese nasip etsin insallah
Evet canım, memelerim çok kötü değilmiş seneye kadar idare edersin çocuklarda büyür dedi bu sene güzel güzel bikini giyip yazın tadını çıkart dedi

Gelemiyormusun tatlım?

Yerimmm

Kızlar yeni fotolar ekledim yorumlarınızı bekliyorum
enik yaa bende yarin aml olcam senin ilk resimde yandan elle tuttugun deri illaki oluyo herhalde dimi? kizlar bana dua edin... cokkk tedirginim bilinmezlige dogru gidiyorum. uyaninca nelerle karsilasicam nasil agrilarim olcak oyyy oyyyy

enik yaa bende yarin aml olcam senin ilk resimde yandan elle tuttugun deri illaki oluyo herhalde dimi? kizlar bana dua edin... cokkk tedirginim bilinmezlige dogru gidiyorum. uyaninca nelerle karsilasicam nasil agrilarim olcak oyyy oyyyy
Şimdiden geçmiş olsun.sağlıkla uyu uyan inşallah.her şey istediğin gibi sorunsuz olsun inşallah

Uyumanın keyfine bak herşey güzel olacak, hayırlı haberler bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…