Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Mesela bana gecen gun meme ici revizeye cagirdilar ucret odiyecekmiyim dedim hayir dediler bir lira odemiyeceksin dedi ..

Mesela bana gecen gun meme ici revizeye cagirdilar ucret odiyecekmiyim dedim hayir dediler bir lira odemiyeceksin dedi ..

sero heryerin farklı almayan çok az kopmple dr parası hastane parası alan yada hastane masrafını alan genelde bana teomanda tuğrulda naci beyde hastane masrafı demişti alınır alyanakta ha sen ne yaptın olacakmıısn meme için aynı yere yok demiştin verdinmi kararını okuyaamadım hiç yorumlarınızı hayırlısı olsun

Napıyım ya yerim yine çektiririm yagları çektirince tabi yemicem bidaha diye yeminler ederim kesin acıdan ama 1 ay sonra tınnnn

Bende artık spor diyete saracağım ''bunu çok yazdım ama yaptım bozzdum hep:)))'' aldır yeme daha tboz yaa pis boğasız biz :)))

Tamamiyle bu dr a baglı. Hak dr un hiç bi masraf almamasıdır gerekirse cebinden vermeli tabi hata varsa operasyonda başarısızlık varsa. Bende yıllar önce burun amelyatı oldum estetik sag göz altımda burun kemiğine yakın olan kısımda kemiği iyi alamamış yada törpileyememiş ve kabul ettiler sadece deger mi bidaha amelyat olmaya dediler değer dedim. O zaman hastane masrafı ödicen dediler ödedim. Hata dr da oldugu halde ödetti. Yoksa kendi cebinden cıkacaktı oda işine gelmiyordu

ha işte yazmışsın hatası varsa üste tazminat bile alırsın göreceli şeyler bunlar ben bunu öğrendim bunca ameliyatlardan değişiyor drler arası hastane arası bu prosüdürler

Yok canim guvenemiyorum ayni dr a daha beter olmaktansa biyle kalsin diyorum ne bilim sen akil ver
Ucret konusunda evet haklisin her dr farkli ucret alir kimisi hastane masrafi kimisi daha cok ..
Hastane masrafi derken ne oluyor yemek ve bir gunluk yatismi? Yoksa daha fazla biseyler mi?

Cnm sen meme için revize mi olacaksın
yok olmiyacagim canim haziran sonu burnumu dusunuyorum eger o zamana kadar karnim duzelmezse ercan beyden de revizyon istiyecegimi soylerim ama yok spor la duzelirse memeyimi duzeltsem diuorum aklim karisik ..

Bana Teoman bey hastane yatış,yemek, ilaç vs demişti net bilemem tabi kim hangi dr hastane ne alıyor, para almıyorsa yaptır doktoruna yani bende bilemedim şimdi:)))hayırlısı olsun sero hakkında

C ChAneL81 hastane masrafı içine oda yemek ve amelyathane kullanımı ilaçlar vs girer bu masrafıda dr dan ögrenebilirsin hastanenin lüx lüğüne göre değişiyor memorial cok lüx bi hastane deil 1000-1500 tl max olmalı bence

Iste eger revizyona giriyosak bu demekki dr hatasi var oyle degilmi? Yani hatasi mesela amzliyat sirasinda memeyi iyice diklestiremedi yada karni iyice geremedi ama gel gor ki dr lar hatalarini hic bir zaman kabul etmez kolay kolay .. Ama mesela beni uyardi diyelim ilk meme ameliyatimdaki gibi dikelstirme onermesine ragmen ben istemiyorum dedim degilmi ee simdi bu revizyon sayilmaz aslinda cunki bile bile ben istedim o zaman ikinci ameliyatimda diklestirme parasi verdim tabi bu cok normal

Baya para aliyorlar o zaman ya sanki keyfimizden oluyoruz revizeyi

Baya para aliyorlar o zaman ya sanki keyfimizden oluyoruz revizeyi

sana revi gerekmez kız kendini şartlama revi diye:))) spor az diyet taş olursun zaten ozonunda revi değil okuduğum kadarı ile lipo 2 kilo aldım yazmış o çok fark ettirmez ameliyat sonucundan bende yedim aldım 3 5 kilo verdim benim lipo olmayan yerlerime gitmişti kilo sen memeyi yaptır çok takrasan kafaya o diyet sporla farklı sonuç olmaz çünkü

Germe amelyatı olanların otururken ki fotosunu görmek isterdim eger cogu chanel gibiyse ok kilo ver tut bogazını demekki estetikle de olmuyomuş derim ama oturunca o görüntü yoksa cogunda o zaman bi sorun var demektir bence bide chanel cok kilolu biri değildi zuzu baya kiloluymuş maşallah iyi sonuc almış tmm hala onunda fazlalıkları var ama ilk haline bakarak şuanki sonuc karşılaştırılamaz bile. Yani chanelde eski yeni hali arasında otururken cok fark yoksa bende takardım kafayı cok sevdiğim dr umda yapmış olsa takardım hatta başının etini yemekle kalmayıp kemikleriyle devam ederdim

Hahahha aynen sorun da bu zaten oturunca ayni sekildeyip neye yaradi amleiyat hediye olarak bir uzun izim oldu :))
Zaten jelom ben yediklerime dikkat ediyorum spora gidiyor her aksam ay her aksam size resim cekecem 45 dakika tempolu yuruyus sonra ic bacak dis bacak kaslarini calistiriyom yine olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…