Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Buyurun kanit buda dun aksam ki resmim :p

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    42,1 KB · Görüntüleme: 70
sana revi gerekmez kız kendini şartlama revi diye:))) spor az diyet taş olursun zaten ozonunda revi değil okuduğum kadarı ile lipo 2 kilo aldım yazmış o çok fark ettirmez ameliyat sonucundan bende yedim aldım 3 5 kilo verdim benim lipo olmayan yerlerime gitmişti kilo sen memeyi yaptır çok takrasan kafaya o diyet sporla farklı sonuç olmaz çünkü
Zaten kilo vermem sart karnimdan once yuzum de zayiflasin istiyorum onun icin hem yediklerime dikkat ediyorum hemde spira giduyorum insallah gerekmez ben iki defa narkoz almaya hevesli degilim tatlim zaten burun yaptiracam haziran sonu :KK70:

Teşekkür ederim, allahın izni ile sağlıkla atlatırım inşallah, yazacağım mutlaka.
erful ne durumdasin aml. bugundu.. kizlae bende yarin giriyorum ama mini karin germede hic emin degilim heleki suan oturunca bile yanlarimda katlaniyor.:KK43:. off yaa benim revizyon falan sansimda yok butun aile siddetle karsi zaten ikinci kere yaptirtmazlar.. gerdirdikten sonra oturunca katlanmasi doktorun hatasi olmazmi yaa bide para alacaklar :KK12:

erful ne durumdasin aml. bugundu.. kizlae bende yarin giriyorum ama mini karin germede hic emin degilim heleki suan oturunca bile yanlarimda katlaniyor.:KK43:. off yaa benim revizyon falan sansimda yok butun aile siddetle karsi zaten ikinci kere yaptirtmazlar.. gerdirdikten sonra oturunca katlanmasi doktorun hatasi olmazmi yaa bide para alacaklar :KK12:
cnm neden mini germe yapiliyor tam yapilabilir bence simdi resmine baktim bence tam germe olmali sonra pisman olma

Cnm benim hatam demezler onun için iyi düşün

Kız diğer Ameliyat ney? :))
Ay arzum endo..çok korkuyorum ama göz kapaklarımda ufak yağ bezecikleri çıktı.birazda beni rahatsız eden göz altı torbaları var.onları aldırmak istiyorum.gözlerde endoyla desteklenmesi gerekiyomuş.bilmiyorum iyimi yapıyorum kötü yapıyorum.dr.azıcıkta burnunu törpüleriz dedi.girdik bi yola sonumuz hayrola

Ay arzum endo..çok korkuyorum ama göz kapaklarımda ufak yağ bezecikleri çıktı.birazda beni rahatsız eden göz altı torbaları var.onları aldırmak istiyorum.gözlerde endoyla desteklenmesi gerekiyomuş.bilmiyorum iyimi yapıyorum kötü yapıyorum.dr.azıcıkta burnunu törpüleriz dedi.girdik bi yola sonumuz hayrola
Haydi hayırlı uğurlu olsun, içine sinmeyen hiçbirşeyi yaptırma fistuk mutsuz olmanı istemem

X